Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Ollie] dead since 016


I dont wanna die in LA

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta lokalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1025-dead-since-016/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jahsiah Bennett

Rodzaj kary: Ban na 30 dni

Powód na nałożenie kary: Zastanów się co wypisujesz do innych graczy na PW, odpocznij.

Członek ekipy nakładający karę: Ollie

Wyjaśnienie sytuacji: Wróciłem do domu będąc pod wpływem alkoholu, grałem ze swoimi znajomymi z tego serwera w inną grę i zostałem poinformowany, że jeden z moich kolegów od godziny odgrywa eseks z jakąś kobiecą postacią. Chciałem obrócić tą sytuację w żart i zabawnym wydał mi się pomysł napisania na PW do chłopaka odgrywającego tą laskę, z którą grał mój znajomy. Wszedłem do gry tylko po to, nie wyszedłem nawet z interioru. Zacząłem w prywatnych wiadomościach pisać obsceniczne, sprośne i perwersyjne rzeczy o charakterze humorystycznym. Alkohol w mojej krwi nie pozwolił mi na refleksję, że osoba wobec której stosowałem ten specyficzny humor może potraktować to serio i po prostu się obrazić. Nic z tego co pisałem nie było na poważnie, przepraszam gracza który padł ofiarą mojego żartu, jeśli poczuł się urażony - to nie był mój cel, chcieliśmy tylko pośmiać się na głosówce. Koleś do którego pisałem nie wyczuł żartu, albo go wyczuł i wydał mu się żałosny, bo zdecydował się napisać do moderatora technicznego Ollie, który wlepił mi banicję na okres trzydziestu dni. Wiem, że przesadziłem i zachowałem się głupio. Nie będę już robił takich rzeczy. Apeluję od kary dlatego, że na swojej postaci ciągnę szereg istotnych wątków fabularnych dla organizacji oficjalnej jaką jest Hell Gang i nie chciałbym, żeby moje szczeniackie zachowanie wpłynęło na płynność prowadzenia rozgrywki wszystkich członków naszej grupy jak i wszystkich graczy, z którymi wchodzimy w regularną interakcję. Z pokorą przyjmę inną karę, w postaci np. blokady czatów OOC, lub cokolwiek innego. Chcę tylko pograć roleplay z moimi znajomymi wykorzystując wolny czas, którego w tym tygodniu mam wyjątkowo dużo. 

Ewentualne screeny/świadkowie:  Zbędne, nie chciałbym publikować tych głupstw. Wszystko jest w logach.

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia podjęcia ostatecznego werdyktu spada na mnie, ale musisz wiedzieć, że jest to wspólna decyzja +/- pięciu osób. Postanowiliśmy odrzucić apelację, żeby dać ci trochę czasu na odpoczynek. To nie jest jedyna sytuacja, kiedy zachowałeś się, lekko mówiąc - niestosownie. Przeczekaj ten okres, przemyśl swoje zachowanie i wróć. Vibe Roleplay będzie na ciebie czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin