Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Ramon Norman


vespucci enjoyer

Rekomendowane odpowiedzi

2075022225_Beznazwy-1.thumb.png.2aca51bc75b2d2bb1360df2a72df83f9.png

Ramon Norman (urodz. 22/03/2003) - osiemnastoletni chłopak urodzony w Los Santos, obecnie środkowy pomocnik drużyny Los Santos Ravens, wcześniej piłkarz reprezentacji Stanów Zjednoczonych do lat 16 (U16). Oficjalnie do drużyny LSR dołączył 25 stycznia, 2020 - wcześniej reprezentując barwy Liberty City Beavers. W wieku sześciu lat, jego rodzice zdecydowali się na przeprowadzkę do Liberty City, dlatego też chłopak wcześniej reprezentował LCB. W 2016 wraz ze swoją drużyną (U13) rozegrał turniej zespołów z San Andreas, dając drugie miejsce swojej drużynie i zostając zawodnikiem turnieju, dzięki kreowaniu akcji w środku pola i zdobyciu min. dziewięciu asyst oraz pięciu goli w czterech spotkaniach. Chłopak dzięki swoim przywódczym cechom oraz umiejętnością kreowania akcji został kapitanem drużyny do lat szesnastu, a w późniejszym czasie powołany do reprezentacji Stanów Zjednoczonych (U16), gdzie szybko się nie odnalazł. Klubowa piłka mocno różniła się od reprezentacyjnej, przez co chłopak nie potrafił odnaleźć się w reprezentacji i szybko został zapomniany w oczach trenera. Gra w składzie juniorskim na dość niewysokim poziomie nie dała znaków w innym mieście, tym bardziej Los Santos - gdzie chłopak przeprowadził się w 2020 roku i trafił do zespołu Los Santos Ravens, jako nikomu nieznany zawodnik. Dotychczasowo reprezentując najstarszą juniorską drużynę kruków, udało mu się dostać do drużyny seniorskiej rok później - w maju, 2021 roku.

 

2090861391_Beznazwy-1.png.39224ea3d57d1db35af50c39145c13b0.pngTabela dla Los Santos Ravens w sezonie 2021 nie prezentuje się najlepiej. Zespół jest na szóstym miejscu w rozgrywkach western conference (PLS), lecz jest to jedynie początek sezonu i do lidera brakuje im jedynie dwa punkty, mimo to zespół potrzebował wiele zmian w swoim zespole, dzięki czemu do drużyny z zespołu juniorskiego trafili Ramon Norman, czy Tobias Todd - którzy zdaniem kibiców klubu kruków, są w stanie ożywić zespół i dać im upragnione miejsce na podium. Najbliższy sezon z czołowym klubem w lidze - Pielques (drugie miejsce w tabeli zachodnich rozgrywek) pokaże nam, czy zmiany w zespole dadzą radę wpłynąć na obecną sytuacje zespołu ze słonecznego miasta, warto przypomnieć, że sytuacja na linii LSR - Pielques jest dość jednostronna, jak dotąd klub z Los Santos nie popisał się w ostatnich dwóch meczach z tym klubem - nie zdobywając trzech punktów ani razu.

 

 

Imię i nazwisko postaci: Ramon Norman
Numer konta postaci: Za niedługo podrzuce
Przynależność: Los Santos Ravens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1826004159_Beznazwy-1.png.af0e2877a0a90b3e65ebbc8b2071c2e9.png

** Dnia ósmego maja o godzinie 19:00 został rozegrany mecz pomiędzy drużynami Vice City FC, a Los Santos Ravens. Mimo, iż Vice City FC wyszło w swojej klasycznej jedenastce, Los Santos Ravens postanowiło postawić na nowych zawodników w podstawowym składzie. Jednym z tych zawodników był między innymi Ramon Norman, który w tym spotkaniu zadebiutował w drużynie seniorskiej. Już wcześniej można było się domyślić, że obecny trener zespołu Los Santos Ravens - Brad Broxley będzie zamierzał wprowadzić zmiany w podstawowym składzie, widać było, że szóste miejsce nie satysfakcjonuje kruków z Los Santos. Mimo, że końcowo spotkanie zakończyło się podzieleniem punktów, na pewno Los Santos Ravens - gdy dopracuje nową taktykę - będzie mogło walczyć o wyższe miejsce w sezonie. **

** Całe spotkanie rozpoczęło Los Santos Ravens, które w krótkim czasie straciło panowanie nad piłką. Już od początku spotkania było czuć, że drużyna z Vice City zamierza narzucić swoje tempo krukom. Tak też oczywiście było, przez co posiadanie piłki czy inne statystyki przeważały nad przeciwną drużyną. VCF starało się, jak najbardziej kontrolować środek boiska, stosując taktykę jednych z największych klubów nie tylko w USA, ale i Europie. Mimo to, gdy tylko zbliżali się do okolic pola karnego, tracili piłkę - za co trzeba pogratulować obrońców drużyny z Los Santos. Pierwsza połowa końcowo zakończyła się wynikiem 1-0 dla Los Santos Ravens, dzięki idealnej grze lewego skrzydłowego - Jasona Drivona i jego bramce. Gdyby wynik utrzymał się do końca spotkania, kruki z Los Santos weszły by na 4 miejsce w tabeli. Jednak bardzo dobrze zdawali sobie, że przeciwna drużyna słynnie z szybkich comeback'ów - tak też się stało, gdy w 77' minucie na 1-1 wyrównał M. Davis, dzieląc ostatecznie punkty między drużynami. **

** Sam Ramon Norman nie pokazywał się dużo w spotkaniu, mimo celności podań na poziomie 90% nie posiadał zbyt wiele razy możliwości zagrania do swoich kolegów z zespołów. W pierwszej połowie starał się wychodzić ofensywnie, zagrywać prostopadłą piłkę do skrzydłowych, co często wychodziło. Druga połowa zmieniła chłopaka, zaczął cofać się mocno do obrony, w celu bronienia wyniku. Można by rzec, że dyrygował całą obroną. Mimo to nie tego kibice spodziewali się po chłopaku, średni występ stawił go w ciężkiej sytuacji co do składu - jedno jest pewne, będziemy musieli czekać, zanim Ramon Norman zasili pierwszy skład kruków.  **

 

1640621873_Beznazwy-2.png.1aaf23831667b820bb5bc7367502fe20.png

 

executed by Leonardo Lamilla | 08/05/2021

 

 

Dziennikarz: Jesteśmy właśnie po spotkaniu kolejnej kolejki PSL, gdzie zespół Vice City FC przyjął u siebie na stadionie Los Santos Ravens. Cały mecz zakończył się remisem, z nami zaś jest świeżo po debiucie Ramon Norman, co powiesz o dzisiejszym dniu?

Norman: Jak mam być szczery, to nie mnie powinieneś pytać. Nie zabłyszczałem w swoim debiucie, piłka chodziła nie tą stroną, co chciałem. Obiecałem trenerowi, że będę grał, jak w poprzednim sezonie w lidze juniorskiej. Niestety, poziom w tych seniorskich ligach jest naprawdę wyższy od tych drużyn - nawet U21. Mimo średniego występu, uważam, że bardzo fajnie kontrolowałem środek boiska nie tylko pomagając w ofensywie, ale i defensywie. Nie mogłem zrobić nic więcej, to był mój pierwszy mecz - ciężko jest się odnaleźć wokół osób z dziesięcioletnim doświadczeniem w lidze seniorskiej, a nawet i więcej. To nie był mój mecz, pozostaje tylko trenować.

Dziennikarz: Jak myślisz, uda Wam się wejść do końca sezonu pomiędzy to czwarte, a pierwsze miejsce PSL?

Norman: H-ah, to są dopiero pierwsze kolejki. Nie jestem prorokiem, tylko zawodnikiem - nie mam bladego pojęcia, czy będziemy na pierwszym miejscu, czy w spadku. Piłka to sport, który lubi zaskakiwać. Wierze, że uda nam się zając jedno z miejsc podium, ale jestem przygotowany na słaby sezon. Nie lubię gdybać, muszę zacząć trenować - wywalczyć pierwszy skład, wspierać drużynę. Takimi spekulacjami nie wygramy nic.

Dziennikarz: Dziękujemy za odsłuch.

Edytowane przez changedfulon
tru, teti i RIPtoja lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin