Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/homochromia] shnopse


shnopse

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/3271-shnopse/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:  Aiken Maki
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: q podczas akcji
Członek ekipy nakładający karę: @homochromia
Wyjaśnienie sytuacji:

Cześć, chciałbym apelować od wczorajszej sytuacji podczas, której dostałem blokadę postaci za /q podczas akcji bardzo za to przepraszam i wiem, ze odjebałem głupotę ale puściły mi już nerwy i nie miałem siły na kontynuowanie tego. Cała akcja zaczęła się od tego, że wraz z @nittwa123 wjechaliśmy na dwóch gości z podpiętej organizacji (66 Hustler Crips) robiących corner w celu lootgrabu, ale rozpoczęły się komplikacje. My odgrywamy, żeby podnieśli ręce oraz celujemy do nich a gość gra coś takiego Pif Paf, zastrzele cie *celuje z palców do ziomka* takie coś nie jest normalnym zagraniem, kiedy dwóch uzbrojonych gości każe ci się poddać celując do Ciebie z broni palnej. No dobra, gramy dalej mój ziomek ich przeszukuje i gra, ze zabrał im wybrane rzeczy a goście wylatują na /do Mark nie ma przy sobie tematu oraz /do Hajs, jak i narkotyki miał schowane. W tym czasie już obydwaj byliśmy podirytowani całą zaistniałą sytuacją a oni tłumaczyli się na /b tym, ze jak oni to powiedzieli ''Odegrany mamy, bo pały się kręcą'', wtedy juz zawołaliśmy supportera do całej akcji rozpoczęła się batalia na /b. Keegan Rashford oraz Mark Williams, których okradaliśmy tłumaczyli się tym, ze odegrali wszystko - jak się potem okazało mówili, ze odegrali chowanie w sumie 433g Metamfetaminy oraz 21 tysięcy dolarów pod kamieniem oraz za murem, którego nigdzie w okolicy nie było. Wtedy już byłem bardzo zdenerwowany, na dodatek podczas interwencji supportera @homochromia zleciało się 10 kolegów tego gościa z gangu, następnie @homochromia wydała taką decyzje, ze normalnie mają towar przy sobie i muszą to grać a akcje mamy powtórzyć. Kazała odjechać jego kolegom, którzy i tak cały czas wokół nas krążyli. Kiedy odegraliśmy, ze celujemy do nich oraz przykładamy im broń palną do brzucha goście rozpoczęli rozgrywkę terminatora, grali ze wyszarpują się nam i próbują się od wszystkiego siłowo wymigać - nie zwracali w ogóle na to uwagi, ze mają broń palną przy brzuchu. Po około 30 sekundach od wznowienia akcji gość, który pojawił się przy interwencji supportera a wcześniej go nie było podjeżdża i się pyta o co chodzi i napisał coś takiego na ''/b Jalen Jefferson: Kurwa i nie wiedziałem ze jest akcja i miałem PODBIC'' (??). Następnie bez niczego zaczyna do nas celować, więc go rozstrzelałem i nagle ze środka bloku wpada 6 jego ziomków i zaczynają do nas strzelać, jeden nawet robił db z rowerka, w ciągu 10 sekund również pojawiło się pd, które tez się przykampiło podczas interwencji supportera. W tym momencie puściły mi nerwy i zacząłem pisać głupoty na /b, oraz dałem /q ponieważ nie wytrzymałem nerwowo całej sytuacji za co naprawdę przepraszam, ale mam z tego wytłumaczenie które przedstawiłem wcześniej w tej apelacji. Cała akcja po moim bloku zakończyła się tak, ze inni członkowie ekipy ( @arti , @Borys) zainterweniowali i kazali oddać tym gościom itemy mojemu koledze a kiedy ten się zapytał o możliwość cofnięcia mi tej kary powiedzieli, żebym napisał apelację co właśnie robię. Z racji iż goście którzy nie chcieli z nami grać IC zostali ukarani po całej sytuacji uważam, że kara jest niesłuszna. Po całej akcji również nie było nic grane IC tylko wyjaśnianie do końca tej sytuacji drogą OOC.

Poniżej załączam filmik z całej akcji.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

 

Edytowane przez shnopse
Fens, insane, QbaPolska i 33 innych lubią to

3fa1934fc2b0f3b31ca1b3be9bbf09d4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, shnopse napisał:

10 sekund również pojawiło się pd, które tez się przykampiło podczas interwencji supportera.

elo, odniose sie tylko do tego, jak za pierwszym razem tam robilem przejazd nie mialem najmniejszego pojecia ze tam sie cos dzieje, dlatego postalem przy was chwile i spierdolilem dalej patrolowac davis. sytuacja byla o tyle ciezka jak na polska scene roleplay ze jakbym tam wrocil po interwencji supportera to najprawdopodobniej dostalbym na leb zarzutami o mg, i ze dowiedzialem sie o tej akcji tylko przez to ze widzialem tam interwencje supportera i typow w kominach, dlatego podyptalem @homochromia co dalej i w sumie ustalilismy wspolnie ze nie ma sensu najmniejszego zebym tam wracal zeby uniknac zbednego syfu. wrocilem dopiero jak uslyszalem strzaly, a ze strzaly w gta v roznosza sie na taka odleglosc ze moglem to uslyszec z +/- dobrym kierunkiem dzwieku to juz nie moja wina.

 

ja tam nie jestem jakos zly czy cos ze wyszedles z gry, pozdro

Quintyy, dekunn, pakil i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kazdy kto gra w strefie przestepczej miał taki przypadek jak wyżej, durne gadanie na /b i ich chujowa gra RolePlay i mg no ale organizacja dalej jest podpieta(?)

prosze cos z tym zrobic, gamemasterzy od przestepczej nie widzicie tego?

Edytowane przez nittwa123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to doinformuj się kolego o tym, jak potoczyła się cała akcja. Wpadacie na rdzenny organizacji przestępczej z 30 aktywnie grającymi członkami i dziwicie się, że osiedle nie jest puste. Podjechaliśmy samochodem, widząc kolesi w kominach i supportera - podbiliśmy do was, zapytać co się dzieje, od razu zarzuty, MG, wszyscy rzucają kurwami i w skrócie dowiedzieliśmy się, że mamy wypierdalać. Zadecydowali o cofnięciu akcji po dziesięciu minutach obustronnego płaczu? Spoko, pojechaliśmy stamtąd. Skoro nie było mnie od początku, zaparkowałem znaczy kawał dalej i z trójką, która była ze mną nawet nie ingerowaliśmy w to, co się wydarzy. 

Po chwili mnóstwo strzałów, policja z M4A4 i odegranie wielkiego gówna.  Tu wasze zarzuty o MG są mylne i nikt sobie niczego nie udowodni wrzucając na siebie syfy. Ostrzały na rdzennym oznaczają natychmiastową reakcję kogokolwiek w pobliżu, łącznie z departamentem. Pomijając to, akcja ponownie została cofnięta do punktu wyjścia, czyli rabowania na cornerze dwóch murzynów po twoim /q i blokadzie postaci. Chłopak ode mnie również zagrał źle i zdaje sobie z tego sprawę. Został za to odpowiednio ukarany przez administrację oraz sam nałożę odpowiednie konsekwencje, a przedmioty które miał przy sobie stracił. Za drugiego kolesia nie odpowiadam. Jeśli już piszesz coś takiego, lepiej przemyśl wrzucanie każdego do jednego worka. Zamiast skontaktować się ze mną oczerniasz całą organizację i piszecie bzdety, nawiązując do jednej, nieudanej akcji świeżego gracza.

Na miejscu doszliśmy do tego, że zostało zagrane gówno, zostają poniesione odpowiednie kosenwekcje i każdy się rozchodzi, nie widzę sensu oczerniania kogoś, chyba że naprawdę masz taką potrzebę, nie wnikam.  Nie mam zamiaru się z nikim przekrzykiwać, kłocić, wyzywać i ośmieszać, jeśli ktoś chce sobie coś wyjaśnić, niech napisze na pw, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Vectro napisał:

Po pierwsze, to doinformuj się kolego o tym, jak potoczyła się cała akcja. Wpadacie na rdzenny organizacji przestępczej z 30 aktywnie grającymi członkami i dziwicie się, że osiedle nie jest puste. Podjechaliśmy samochodem, widząc kolesi w kominach i supportera - podbiliśmy do was, zapytać co się dzieje, od razu zarzuty, MG, wszyscy rzucają kurwami i w skrócie dowiedzieliśmy się, że mamy wypierdalać. Zadecydowali o cofnięciu akcji po dziesięciu minutach obustronnego płaczu? Spoko, pojechaliśmy stamtąd. Skoro nie było mnie od początku, zaparkowałem znaczy kawał dalej i z trójką, która była ze mną nawet nie ingerowaliśmy w to, co się wydarzy. 

Po chwili mnóstwo strzałów, policja z M4A4 i odegranie wielkiego gówna.  Tu wasze zarzuty o MG są mylne i nikt sobie niczego nie udowodni wrzucając na siebie syfy. Ostrzały na rdzennym oznaczają natychmiastową reakcję kogokolwiek w pobliżu, łącznie z departamentem. Pomijając to, akcja ponownie została cofnięta do punktu wyjścia, czyli rabowania na cornerze dwóch murzynów po twoim /q i blokadzie postaci. Chłopak ode mnie również zagrał źle i zdaje sobie z tego sprawę. Został za to odpowiednio ukarany przez administrację oraz sam nałożę odpowiednie konsekwencje, a przedmioty które miał przy sobie stracił. Za drugiego kolesia nie odpowiadam. Jeśli już piszesz coś takiego, lepiej przemyśl wrzucanie każdego do jednego worka. Zamiast skontaktować się ze mną oczerniasz całą organizację i piszecie bzdety, nawiązując do jednej, nieudanej akcji świeżego gracza.

Na miejscu doszliśmy do tego, że zostało zagrane gówno, zostają poniesione odpowiednie kosenwekcje i każdy się rozchodzi, nie widzę sensu oczerniania kogoś, chyba że naprawdę masz taką potrzebę, nie wnikam.  Nie mam zamiaru się z nikim przekrzykiwać, kłocić, wyzywać i ośmieszać, jeśli ktoś chce sobie coś wyjaśnić, niech napisze na pw, pozdro.

eh.. zaczynamy

po pierwsze, 150godzin dla Ciebie to nowy gracz?

 image.png.1021b4f08d45a9ac06c94af99961616c.png

Po drugie, tak osiedle było puste w momencie kiedy na nich wjechaliśmy a wy akurat po przedłuzaniu kolegów przyjechaliście i wtrącaliście się w interwencje supka oraz całą gre. A twój member po 30 sekundach od rozpoczęcia akcji pisze na /b, ze miał podbić (??) i zaczyna do nas celować - według Ciebie nie było to mg? Co do wyjścia z gry dogłębnie opisałem to apelacjii oraz nie mam zamiaru się z tobą kłócić o takie rzeczy, ja mam na wszystko dowody - na gówno gre twojego membera, jezeli przyszedłeś wykładać zale do mojej apelacji, ze ktoś ci organizacje wyzywa to proszę nie pisz tutaj nic. A co do pd to ADVGierki juz to wyjaśnił, więc po co o tym wspominasz?

tytek, Fens, M3nTos i 16 innych lubią to

3fa1934fc2b0f3b31ca1b3be9bbf09d4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż, że nie było mnie przy tym, to chce powiedzieć, że to nie jest pierwsza sytuacja, kiedy ta organizacja wali mg na discordzie, lub nie chce oddać itemków, i gra je w aucie, lub gdzieś indziej, pare dni temu z kolegą ich lootowaliśmy, kolega zagrał, że część ma w aucie, a część ma przy sobie, gdzie wszystko miał przy sobie. To gdy zabrałem mu itemy, ii wsiadałem do auta, wyrzuciło mnie. A nagle z dupska, przybiegło odrazu dwóch typów z gnatami do mojego kumpla. Potem gdy wróciłem, obok mnie było 10 osób z organizacji, i kazało mi grać to, że tu są. Śmieszne, oddałem im cały loot, bo nie da sie z nimi nic zagrać. Koledzy nie umieją grać na swoją nie korzyść, i walą mg lub odgrywają, że nie mają tego przy sobie, lub schowali część w aucie gdzie wszystko mają przy sobie. Pozdrawiam

Edytowane przez kodoukvbm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z całym materiałem dowodowym nie pozostaje mi nic innego, jak znieść ci tą blokadę. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że po tego typu sytuacji mogły ci puścić nerwy, więc według mnie to /q podczas akcji jest w pewnym stopniu zrozumiałe. Nie jestem jednak w stanie puścić tego bez żadnych konsekwencji. Owszem, wyłączenie cię z gry na postaci na to parę dni jest pewnego rodzaju karą, ale będę musiał nałożyć tutaj jeszcze na ciebie 120 min AJ, bo to wyjście z gry to po prostu coś, czego jednak pomimo wszystko nie powinieneś zrobić. Akceptuję.

pakil, elektr01, vouge i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin