Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mxsi] San Adriano


San Adriano

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/5224-san-adriano/

 Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mark Jonson

 Rodzaj kary: Ban na 7 dni

 Powód nałożenia kary:  Niechęć do gry IC, przedłużanie akcji podczas napadu, niechęć do oddania ideowa, naucz się grać na swoja niekorzyść

 Członek ekipy nakładający karę:  Mxsi

Wyjaśnienie sytuacji: Jakoś w nocy napadło nas 2/3 graczy, jeden z nich od tak sobie przebiegł przez cały blok od środka w kominiarce i pistoletem w dłoni, podbiegli do nas, kazali nam się nie ruszać i pierwsze co zrobili to /przeszukaj, my napisaliśmy na /do ze tematu nie mam przy sobie (wcześniej odegraliśmy że torebkę z tematem którą dostałem, położyłem za murkiem  na którym siedziałem, przy innych śmieciach kolega który tam był odegrał podobnie) po tym jak napisaliśmy na /do oni od razu na chacie ooc zaczęli pisać „ale jak to kurwa nie masz”, „nie wkurwiaj mnie”, „masz to kurwa bo masz w eq” itp. oni podbiegli do nas i z góry wiedzieli że sprzedajemy narkotyki, bo staliśmy na cornerze, gdzie jest żółty znacznik dlatego chcieli nas tylko napaść, bo widzieli żółty znacznik, to już się lampka w głowie zapaliła że będą pieniądze, ale kontynuując, nie dali nam cokolwiek odegrać, bo od razu zaczęli pisać na ooc i wołać admina, ja chciałem im kase oddać, bo odgrywałem tylko ze temat schowałem za murem w torbie przy innych śmieciach, lecz no nie miałem okazji nawet odegrać że wystraszyłem się broni i wyciągam ten temat i im oddaje, bo gdy tylko zobaczyli /do nie ma tematu przy sobie, to było pisanie ooc, wołanie adminów, sami oni to przedłużali, nie chcieli nic odgrywać, zastraszać nas czy coś, zależało im tylko na kasie i tyle, po tym jak przyszedł chyba supporter, kazał nam grać że mamy to przy sobie, to tak też zrobiliśmy, ale gdy ktoś podszedł z bloku, gdzie przecież normalnie jest tam dużo graczy, on znów zaczął pisać na chacie OOC. Po chwili gdy zaczęła się strzelanina, sam jeden z nich gdy został postrzelony przez policje wyszedł z gry.  A jeśli chodzi o temat przedłużania to przecież oni pisali ciągle na chacie OOC, gdy coś tylko było nie po ich myśli, wzywali admina bo coś im nie pasowało, no to chyba oni przedłużali tę akcję nie my, a następna sytuacja nie dali nam kompletnie nic odegrać, nie chcieli nas zastraszyć, nie zależało im na fajnej akcji RolePlay, tylko chcieli  ukraść kase, bez jakiegokolwiek odgrywania, tylko wbiegniecie /przeszukaj i ucieczka, czemu gdy na /do napisaliśmy że nie mamy tematu przy sobie, oni nie grali dalej akcji RP tylko pisali OOC ciągle i spamili? Czemu nie napisali np. na /do  gdzie czarnuchy maja narkotyki, po czym np. zastraszać nas, uderzyć z broni i zmusić IC do oddania narkotyków, wtedy akcja ta trwała 2 minuty maks, ale przez ich spam OOC, wzywanie adminów niepotrzebnie, sami przedłużali tę akcję i działali na swoją niekorzyść. Im zależało tylko na tym żeby bez żadnego odegrania zabrać temat, kasę i uciec, bo jakby zależało im na fajnym odegraniu akcji, to nie spamili by na OOC i nie wzywali adminów, gdyby tylko coś nie było po ich myśl, lecz kontynuowali by akcje IC, to myślę że ta akcja by była fajna, trwała by z 2-3 minuty i by uciekli, akcja faktycznie skończyła się kiepsko, ale to nie jest nasza wina, to oni nie chcieli z nami ogrywać niczego IC. Chciałbym tylko dodać że nigdy nie zostałem karany przez administracje, ani nie było żadnych problemów ze mną, a zawsze gdy przyjedzie do nas Policja fajnie odgrywaliśmy z nimi.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, San Adriano napisał:

 

Jakoś w nocy napadło nas 2/3 graczy, jeden z nich od tak sobie przebiegł przez cały blok od środka w kominiarce i pistoletem w dłoni, podbiegli do nas, kazali nam się nie ruszać i pierwsze co zrobili to /przeszukaj, my napisaliśmy na /do ze tematu nie mam przy sobie (wcześniej odegraliśmy że torebkę z tematem którą dostałem, położyłem za murkiem  na którym siedziałem, przy innych śmieciach kolega który tam był odegrał podobnie) po tym jak napisaliśmy na /do oni od razu na chacie ooc zaczęli pisać „ale jak to kurwa nie masz”, „nie wkurwiaj mnie”, „masz to kurwa bo masz w eq” 

 

Regulamin mowi ze jesli masz przedmioty w eq to po prostu je tam masz.  Druga sprawa czemu ich po prostu nie odlozyles tak jak mowisz za murek? miales taka mozliwosc a jej nie wykorzystales - TWOJA STRATA.

 

1 godzinę temu, San Adriano napisał:

 

oni podbiegli do nas i z góry wiedzieli że sprzedajemy narkotyki, bo staliśmy na cornerze, gdzie jest żółty znacznik dlatego chcieli nas tylko napaść, bo widzieli żółty znacznik, to już się lampka w głowie zapaliła że będą pieniądze, ale kontynuując, nie dali nam cokolwiek odegrać, bo od razu zaczęli pisać na ooc i wołać admina, ja chciałem im kase oddać, bo odgrywałem tylko ze temat schowałem za murem w torbie przy innych śmieciach, lecz no nie miałem okazji nawet odegrać że wystraszyłem się broni i wyciągam ten temat i im oddaje, bo gdy tylko zobaczyli /do nie ma tematu przy sobie, to było pisanie ooc, wołanie adminów, sami oni to przedłużali, nie chcieli nic odgrywać, zastraszać nas czy coś, zależało im tylko na kasie

Nie wiem kto przedłużał to ale pierwsze slowa na chat ooc wlecialy od was zreszta, zaczal sie chat ooc bo jak uslyszelismy o tym ze ty pod kamieniem chowasz dragi sobie to po prostu jebnelem smiechem i nie mialem zamiaru sie z toba klócic i wezwalem supportera. Takie pytanie co ty chciales odgrywac? drugie pif paf nie strzelaj do mnie? czy moze ze trzymasz dragi i nie chcesz oddac jak twoj kolega? tylko sie szarpie jak do niego celujemy?

unknown.png

 

1 godzinę temu, San Adriano napisał:

nie dali nam cokolwiek odegrać, bo od razu zaczęli pisać na ooc i wołać admina

 

Odgrywaliscie i arti ma logi, ze bronicie sie. Powiedzial tam wtedy ze za takie odgrywanie skutkuje blokada postaci i to jest nie realne ze gdy celujemy do was wy se tak odpierdalacie i sie szarpiecie XD

 

1 godzinę temu, San Adriano napisał:

 A jeśli chodzi o temat przedłużania to przecież oni pisali ciągle na chacie OOC, gdy coś tylko było nie po ich myśli, wzywali admina bo coś im nie pasowało, no to chyba oni przedłużali tę akcję nie my, a następna sytuacja nie dali nam kompletnie nic odegrać, nie chcieli nas zastraszyć, nie zależało im na fajnej akcji RolePlay, tylko chcieli  ukraść kase, bez jakiegokolwiek odgrywania, tylko wbiegniecie /przeszukaj i ucieczka, czemu gdy na /do napisaliśmy że nie mamy tematu przy sobie, oni nie grali dalej akcji RP tylko pisali OOC ciągle i spamili? Czemu nie napisali np. na /do  gdzie czarnuchy maja narkotyki, po czym np. zastraszać nas, uderzyć z broni i zmusić IC do oddania narkotyków, wtedy akcja ta trwała 2 minuty maks

Zajebiscie fajna akcja Role Play, chowanie dragow pod duzym kamieniem za murkiem! tak jest!

Arti juz wczoraj powiedzial, ze to akcja dynamiczna i przeszukalem cie skryptem i wtedy dopiero odegralem ze ci to zabieram, i nic w tym zlego nie widzial

Mialem zagrac ze luznym kroczkiem podchodze do Ciebie i cie przeszkuje macam po fiutku czarnuszka i grzebie mu w dupie zeby znalezc narkotyki? 

1 godzinę temu, San Adriano napisał:

Im zależało tylko na tym żeby bez żadnego odegrania zabrać temat, kasę i uciec, bo jakby zależało im na fajnym odegraniu akcji, to nie spamili by na OOC i nie wzywali adminów

Nie wiem komu zalezy na kasie, ale to ty chowales narkotyki pod kamieniem bo nie chciales ich oddac gdy miales je przy sobie, poza tym gdy zaczela sie strzelanina to twoj ziomek pierwsze co zrobil to poszedl odrazu odlozyc kase i narkotyki XD wiec o czym ty tu piszesz?

WEZWALEM SUPPORTA BO GRALISCIE ZLE CZEGO NIE ROZUMIESZ?
 

 

tutaj caly film z akcji jak to wygladalo 

 

Edytowane przez nittwa123
mishlensi, M3nTos, pakil i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myśleliśmy że jesteście z tych bloków, bo już też raz do nas ktoś tak podbił dla żartów, po pierwsze, po drugie ja się nie szarpałem ani nic, napisałem tylko phuh, luz (Jestem Mark) nie robiłem nic, ani nie pisałem na ooc, Schowałem narkotyki w torbie przy innych śmieciach, ponieważ policja się kręciła cały czas obok nas, fakt mogłem je tam po prostu odłożyć to jest mój błąd i przyznaje się do niego, ale nic więcej ja nie zrobiłem, kasę chciałem wam oddać.

//2 post
Ja bym oddał dragi gdybyś tylko zastraszył, ale nie było już na to czasu bo gdy tylko napisaliśmy ze nie mamy przy sobie, no to juz zaczęło się pisanie na ooc, niedawno zacząłem grać na serwerze, wczułem się strasznie, dbam o swoja postać dlatego nie kozacze ani nic, ponieważ zależy mi na postaci i nie chce jej stracić, pieniądze chciałem wam oddać bo odgrywałem że mam je przy sobie, narkotyki gdybyście mnie jakkolwiek jeszcze zastraszyli to bym oddał na sto procent. 

// 3 post
Rozumiem że popełniłem tam błąd, bo faktycznie mogłem położyć tam te dragi, w pełni przyznaje się do tego, tylko no moim zdaniem poważnie wy szybko przerwaliście akcje, od razu spam ooc, zamiast kontynuować tego wszystkiego, bo gdybyście kontynuowali, akcja trwała by może minutę więcej, a byście mieli wszystko, a wy od razu gdy coś było nie po waszej myśli już koniec IC, tylko spam OOC, zamiast grać dalej i najwyżej później przedyskutować te sytuacje. Wiem że oddaliłem z tymi narkotykami, tylko nigdy nie było ze mną problemów, staram się grać dobrze, prowadzę swoją postać starannie, nie odwalam nic, nie kozaczę jak mi groziliście bronią, stałem normalnie, nie pisałem za bardzo nic, ani ooc, ani ic, odgrywałem że ta moja postać jest trochę przestraszona i zszokowana nastała sytuacją. Napisałem apelacje bo wydaje mi sie że oprócz tego błędu, ze mogłem odłożyć tam narkotyki nie zrobiłem nic złego więcej i przepraszam za to, również myślę że kara ta jest za duża, dlatego napisałem apelacje, mam do tego prawo chyba prawda?  Swoją drogą przepraszam za 3 osobne posty,  mogłem napisać wszystko w jednym.

Edytowane przez arti
3 posty pod rząd, scalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin