Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Pueblo Bishop Bloods - przyjmę kilku ludzi


Gość Duerte LoKo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Duerte LoKo

cK7eczu.png?width=722&height=473

mck24xI.png

Siema. Wraz ze znajomymi chcę zrobić afroamerykański gang uliczny taki jak w nazwie tematu, ale jest nas za mało, żeby wystartować (5 osób). Od 4 lat nie potrzebowałem pisać takich tematów, bo zawsze miałem po 9-11 ludzi. Większość gra na innym serwerze rp, niektórzy nie graja w rp bo przerwa, a niektórzy tu grają, ale w gangach, przez co znalezienie większej ekipy jest utrudnione. Dlatego szukam przynajmniej 2 lub 3 osób, które oczywiście wiedzą jak grać w gangach (chodzi mi o kreowanie postaci gangstera, jego stylu życia), jeżeli nie ogarniasz osobiście tego setu, nic o nim nie wiesz to nic się nie przejmuj, bo na konfie u nas wszystko będzie opisane (póki co wrzuciłem różne filmiki i zdjęcia pokazujące bangerów z Pueblo Bishop Bloods, niedługo biorę się za opisywanie tego wszystkiego co będziemy grali).

Naszym celem jest przedstawienie blood street gang z ulic Los Angeles, przeniesiemy do gry całą kulturę, w tym zachowania gangsterów z tego setu, slang i styl ubioru. Chcemy pokazać głównie brutalny styl życia członków jednego z setów afroamerykańskiego gangu ulicznego bloods, w tym różne problemy z jakimi się borykają członkowie gangu. Chcemy grać na Davis, wstępnie mamy już wybrany hood. 

Jestem graczem, który nie lubi cofać się z grą do tyłu, jeżeli ustawiam sobie cel grania gangu ulicznego z realnego życia to gram to jak najbardziej realistycznie, starając się odwzorować grany przeze mnie klimat w 100%. Z miesiąca na miesiąc robię coraz większy postęp, zarówno w mojej grze, jak i w wiedzy na temat gangów ulicznych. Gdybym miał porównać moją grę roku temu, a teraz, to widać ogromną różnicę, zarówno pod względem gry, jak i wiedzy. Z przyjemnością nauczę dobrej gry nowych graczy, dam odpowiednie wskazówki, nakieruję na odpowiedni tor. Niejednego gracza w swojej karierze nauczyłem grać, pamiętam jak każdy z nich słabo grał, ale z czasem ich gra stawała się coraz lepsza i dzisiaj widać tego efekty. Dzisiaj grają tak jak powinno się grać, jestem z nich dumny.

Jeżeli ktoś jest chętny, proszę napisać do mnie na pw forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin