Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Salon fryzjerski] Time to Dye Hair Salon


WujekEddy

Rekomendowane odpowiedzi

 

graf1.thumb.png.68503cc1412bcbcf301ade44088f5959.pngDziałalność utworzona w 2018 roku, kiedy to nijaka Katsumi Yumioka przyleciała do Los Santos w poszukiwaniu lepszego życia. Katsumi jako młoda kobieta, bez większego wykształcenia pozostała na swojej nowej ścieżce życiowej jedynie z małą ilością gotówki, która postanowiła przeznaczyć na inwestycję - niestety bez większego powodzenia. Biznes ten przez kilka dobrych lat utrzymywał się jako jeden z tych mało wypłacalnych, będący jedynie szansą na podstawowe opłaty. To właśnie wtedy młoda kobieta postanowiła nabyć większego doświadczenia w lokalnych biznesach oraz zapisując się na internetowe kursy doskonalące, gdzie poznała siostry Davis; Victorie oraz Ariane, z którą nawiązała szersze relacje. Sklonilo to młodą kobietę do nawiązania współpracy, dzięki której zdobyła doświadczone osoby na odpowiednie miejsce. Z biegiem czasu z małego, skromnego salonu fryzjerskiego zaczęły generować się większe zyski. Zainwestowano w profesjonalny sprzęt oraz przeprowadzono generalny remont wnętrza, nie odbiegający od pozostałych standardem. Minęły 3 lata, kiedy to nastał przełom - w lokalu pojawiły się znane osoby, które korzystając z usług salonu były niesamowicie zadowolone z rezultatów trzech przyjaciółek, o czym pochwaliły się w szerszym gronie internetu - rozpowszechniając tym samym wieść o salonie fryzjerskim. Mamy 2021 rok, rok w którym Time To Dye może cieszyć się świetną opinią, profesjonalizmem oraz przede wszystkim witać nowych jak i tych stałych klientów.
mockup.png.8800ced47c0fdf769665ce647ea8b305.png

2_strona.png.280250f18c34d621d322e5d98d212fe3.png             1_strona.png.fc7c44580cd94d1ef76347845f59b616.png

Lokalizacja; Aguja st. / Magellan Ave. - Vespucci Beach
Właścicielka; Katsumi Yumioka
Współwłaścicielka; Ariana Davis
Kontakt; 591726, 662850

pasek_ooc.thumb.png.0fb13bf7a92d24effca2286da5013ff8.png

 

 

Spoiler

Czołem, czysto teoretycznie mam się przedstawić, więc mam na imię Dominik, mam 22 lata nie piję alkoholu, w sumie pewnie nikogo to nie obchodzi więc przejdę do sedna sprawy. Startuję z aplikacją salonu fryzjerskiego, który idealnie wpasuje się w moją postać jak i postacie, które będą ze mną grały, jeżeli chodzi o sam salon przede wszystkim zależy mi na szerszym działaniu w mediach społecznościowych In-Character, mamy ciekawy pomysł na rozwinięcie skrzydeł, jednakże aby o tym za wiele nie mówić, a przedstawić całość już w grze na miarę naszych możliwości, bez zbędnego lania wody dodamy, że na waszym projekcie jesteśmy nowymi graczami, co nie zmienia faktu iż projekt naprawdę wciąga o czym może świadczyć ilość godzin naszych postaci w przeciągu ostatnich tygodni. Wracając do doświadczenia, w świecie RolePlay mamy bardzo duże doświadczenie, osobiście przybyłem z znanego większej ilości osób serwera na rp na platformie mta;sa - co myślę, że w pewnym stopniu może jakkolwiek was przekonać co do mojego poziomu gry, który uważam i oceniam na wysoki, spędziłam tam kilka dobrych lat, jednakże chcemy spróbować czegoś nowego, świeżego - stąd nasze przybycie tutaj, liczę na szansę której z pewnością nie zmarnujemy.

 

Edytowane przez WxE

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Osoby obserwujące stronę LifeInvader mogły zauważyć odświeżoną szatę graficzną, ponadto na stronie głównej pojawiła się informacja o trwającej promocji do dnia; 21.05.2021 godziny 22:00.**

ticket.thumb.png.40b70cc32c5b75e1434edac171a3df26.png

 

Edytowane przez WxE
bunia i j3ferson lubią to

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin