Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

PROJECT: CAR-Detailing


votu

Rekomendowane odpowiedzi

tpNOaVy.png

PROJECT: CAR-Detailing

Studio pielęgnacji samochodów na terenie miasta Los Santos, założone w połowie 2006 roku przez Raymonda Harris, który od kilkunastu lat zajmował się auto-detailingiem głównie dla znajomych i samego siebie, pogłębiając wiedzę w wolnym czasie, traktowanym jako czas na relaks i oderwanie się od rzeczywistości i normalnej pracy w warsztacie samochodowym. Po stałym rozwijaniu się, uczestniczeniu w wielu szkoleniach i targach, uzyskane pieniądze pozwoliły mu otworzyć małe studio mieszczące się w centrum miasta i świadczące usługę dla wszystkich zainteresowanych osób. Projekt oprócz samego mycia, prania tapicerek, czyszczenia skór, regeneracji lakierów w formach jednoetapowych, dwuetapowych i wieloetapowych, powłok ceramicznych i polimerowych, także oklejaniem samochodów - rozumiemy przez to oklejanie świateł samochodów w celu zmiany ich wyglądu (koloru), a także oklejania całego auta (PJ) czy zmiany jego koloru za pomocą folii. Każdy samochód jest indywidualnie konsultowany z założycielem studia w celu uzyskania jak największej satysfakcji właścicieli. Po kilku latach studio zyskało lekko na popularności i zyskało nowych pracowników czy zaczęło prowadzić własne szkolenia z zakresu car-wrappingu, który w obecnych czasach jest jedną z wzrastających popularnościowo metod na zmianę koloru samochodu czy nadania mu unikalnego wyglądu. Studio regularnie bierze udział w targach, eventach i innych wydarzeniach związanych ze sceną auto-detailingu, na terenie całego USA, próbując coraz bardziej rozwijać swoje umiejętności i promować swój projekt. W ostatnich czasach w realizacji zleceń oprócz stałych pracowników, pomaga mu także córka - Rebecca Harris, szerzej znana w strefie internetu ze względu na hobbystyczne prezentowanie swoich umiejętności strzeleckich w social-media i codziennego życia pracy oficera z którego po kilku latach musiała zrezygnować by móc pomóc ojcu w strefie projektu, zważając na ich rodzinne relacje.


Informacje OOC

Idea projektu, jej główny pomysł;

  • Projekt został stworzony dla was, nie jest tworzony dla mnie, dla pieniędzy czy korzyści wynikających z pozyskiwania reputacji, jest całkowicie poświęcony dla użytkowników każdego fundamentu rozgrywki na serwerze Vibe-RP. To głównie od tego, jak społeczność będzie zainteresowana takim projektem zależy jego sens, ja od siebie mogę zapewnić napewno jego funkcjonalność i fajną rozgrywkę, nie opierająca się na czytaniu w jaki sposób myje samochód czy jakiś kosmetyków używa postać. Główną ideą projektu nie jest rozgrywka 24/7, będzie to mieć formę zleceniową, wykorzystywaną naprzykład do sklejek rozgrywki czy tematów w którym przedstawiacie poczynania waszej postaci lub jej życie na codzień, gra zdecydowanie na umówioną godzinę ale pewnie będzie mnie można spotkać na miejscu. Żeby było jasne, zajmuje się tym poza światem komputerowym, ale chciałem stworzyć wam coś nowego, inne miejsce rozgrywki niż dotychczas, bazując na pozyskanej wiedzy i tego, że nie jest to kolejny warsztat połączony z detailingiem czy wiejskim tuningiem.

Jak będą wyglądały świadczone usługi, kwoty za nie i co można zrobić w takim studio;

  • Usługi skierowane są dla każdego gracza, który jakkolwiek poczuwa się do innej rozgrywki niż jeżdżenie w kółko po centrum i narzekanie na brak interakcji, co najważniejsze liczę tutaj na oddzew grupy ścigantów, którzy mają najwięcej styczności z samochodami, oklejaniem ich czy zmianami kolorów lamp, ściemnianiem ich i tym podobne rzeczy, ale każdy z was kto chce poprostu zagrać może do mnie napisać i zapewnie wam fajną, a przy tym nie będziecie musieli studiować na internecie w trakcie czytania akcji, czym jest pasta polerska, czym różni sie powłoka taka od takiej, czy folia takiej od takiej. Co daje taka rozgrywka? Chociażby to, że In Character wasz samochód będzie mógł być błyszczący i lśniący, przez skrypt myjni w środku i system brudu jaki posiadamy na serwerze, a także możliwość oklejenia samochodu w dowolny PJ jaki sobie wybierzemy, zmiany koloru felg na inny, koloru samochodu lub zmiany koloru lamp bądź przyciemnianie szyb.
  • Kwota za usługę zależy od was - nie pobieram żadnych sztywnych opłat, będę wam mówił tylko i wyłącznie za jaką kwote IC mogę zrobić dany pojazd, a wy decydujecie czy chcecie dać tyle pieniędzy skryptowo czy zostajemy np. w przedziale 5-10% w zależności od samochodu. W realiach chociażby polskich mycie w studiach detailingowych zaczyna się od 150 zł, a kończy np. na pakietach FULL za 10,000 zł, tak żeby każdy z was miał mniej więcej rozeznanie jak to działa w realiach OOC.

Postać prowadząca projekt;

  • W związku z tym, że będę zamykał wątek związany z grą na głównej postaci w LSPD, otwieram kolejny, zaplanowany na taki wypadek wątek ze studiem auto-detailingu i wrappingu. Założenia od początku były takie, że ojciec postaci prowadzi studio i w odpowiednim momencie, główna postac (tudzież córka założyciela) zacznie mu pomagać i przejmie większość obowiązków, nadal mając ze sobą hobby strzeleckie, ale zamykając wątek LSPD przez zrezygnowanie ze służby. Czemu ma to służyć? Od zawsze grałem, że córka pomaga ojcu w studio, a teraz w pełni się w nie zaangażuje, pomoże mi to na stworzenie fajnego miejsca do rozgrywki z postacią, która hucznie pokazuje swoje życie prywatne. Odejdę tutaj oczywiście od tego, że postać będzie teraz myła samochody - do tego akurat będzie stworzona albo inna postać, albo będzie to odgrywane raczej na /do jako pracownik myjni. Głównie skupie się na stylizacji pojazdów, oklejaniu ich w całości, szyb, różnych elementów i drobnych tuningu związanym z montowaniem np. dokładek czy lotek (nie mylić z wymianą całego zderzaka). Cała historia postaci i plany na nią nadal pozostają bez zmian, w związku z tym dla krzykaczy wszystko jest ugadane z Gamemasterem, a jesli ktoś będzie miał zastrzeżenia czy wątpliwości, wyjaśnię wszystko na PW.

Podsumowanie;

  • Będę raz na jakiś czas wrzucał screeny z prowadzonej rozgrywki, pewnie więcej zrzutów z każdej sesji wrappingu czy lekkich modyfikacji będzie można oglądać na profilu Lifeinvader. Wychodzę z inicjatywą dla was, napewno oferuje fajną rozgrywkę ze względu na cenną wiedzę OOC i zainteresowanie tym tematem. Chcę stworzyć miejsce rozgrywki dla was, a także dostosować się do was. Będzie mnie można spotkać pewnie późnymi wieczorami w rozgrywce, w dni wolne popołudniu czy wcześnym wieczorem, lub tak jak wam pasuje. Możecie zostawiać do siebie kontakt i umówimy się na rozgrywkę, szczególnie, że na serwerze istnieje popularne WRAP_ME i z tego co się orientuje chyba już nikt, kto oferuje takie oferty. Nie stanowię konkurencji, nastawiam się na fajną grę, nie na przemiał gotówkowy. Kontakt do mnie macie w profilu.

     
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lok65.thumb.png.535bf3804f278f764a1ac7753a26a980.png

Hej, wszystko już przygotowane do tego, by móc rozpocząć interakcje z wami, także jeśli ktoś jest chętny może mnie próbować złapać w grze (dam numer telefonu niżej) lub na discord podany w profilu. Obowiązują te same zasady jak dla każdego studia czy warsztatu.

---
Kontakt: 609-422 | e-mail: [email protected] | e-mail: [email protected] (pw) | profil Lifeinvader (https://li.v-rp.pl/pages/DETAILING?ref=qs#)

Usługi:

Usługi PROJECT: WRAP (wycena indywidualna)
- zmiana koloru karoserii przez oklejenie folią,
- oklejenie samochodu w dowolnie wybrany wzór (PJ)
- zmiana koloru samego dachu przez oklejenie folią,
- zmiana koloru felg, przyciemnienie lamp, zmiana koloru lamp,
- przyciemnianie szyb w każdym %
- montaż dokładek, lotek, nakładek i progów,

- PROJECT FULL (Zabezpieczenie całego samochodu folią ochronną IV generacji)
- PROJECT HEADLIGHT (Zabezpieczenie reflektorów + zmiana na wybrany kolor)
- PROJECT DREAM-CAR (Zabezpieczenie odpowiednią folią w wybranym kolorze bądź wzorze stworzonym przez projektanta [Nałożenie paintjob] + stylizacja samochodu)
- PROJECT WHEEL (Oklejanie i zabezpieczenie folią w danym kolorze felg samochodowych [zmiana koloru felg] + stylizacja)

___________________________________________________________________
Usługi PROJECT: DETAILING
- Podstawowa pielęgnacja samochodu (mycie, pranie, odkurzanie, renowacja skóry, pielęgnacja skóry etc)
___________________________________________________________________
- PROJECT SMART (Powłoka ceramiczna o wytrzymałości do jednego roku)
- PROJECT PREMIUM (Powłoka ceramiczna o wytrzymałości dwu-letniej + nałożenie powłoki hydrofobowej na wszystkie szyby)
- PROJECT FULL TOTAL (Powłoka membranowa o trwałości pięcioletniej, zabezpieczenie całego samochodu, końcówek wydechu, felg i elementów dekoracyjnych + nałożenie trwałej powłoki hydrofobowej na wszystkie szyby)
- PROJECT CAR INDIVIDUAL (Indywidualne dostowanie samochodu do potrzeb, odpowiednie przygotowanie, zabezpieczenie najwyżej jakości powłokami + pokrycie warstwą antykorozyjną, regeneracja całkowita wnętrza i wiele innych, ustalanych na miejscu)

Spectre, 187wiechu i BetaMAX lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie relacje z oklejenia samochodu i aktywności będą głównie tutaj: https://li.v-rp.pl/pages/DETAILING

Od czasu do czasu wrzucę co też tutaj z postępami czy jakimiś grubszymi projektami (jak np. jedno Sugoi), zapraszam do rozgrywki, w gratisie dostajecie super sesje 🙂

Spectre, BetaMAX i 187wiechu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako, że teraz jeszcze lideruje frakcje to czas jest nieco ograniczony, podbijajcie na discord by umówić sie na gierke, bo ciężej złapać mnie w studio IG. Jeśli ktoś potrzebuje zrealizować nietypowy projekt z jakąś sesją zdjęciową bądź wykazuje inicjatywę by np. dobrać mu jakiś fajny kolor do fury to też można podbijać.

mSyphNK.png

aERkjGz.png

kotor5 i MyNick lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin