Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Grenade] Lopez


LOPEZ_APELACYJNIE

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/628-lopez/
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: mk
Członek ekipy nakładający karę: Grenade
Wyjaśnienie sytuacji:
Założyłem mk jak jeszcze miałem gm'a, żeby zwyczajnie pograć jako szary gracz raz na tydzień, posprawdzać chociażby zachowania innych członków ekipy jako normalny szary gość itp. Nikt o tym nie wiedział i nikt o tym miał nie wiedzieć, niby mogłem powiedzieć o tym zarządowi, ale nie spodziewałem sie takiego nagłego obrotu spraw i nie myślałem, że powinienem spowiadać sie z takich rzeczy. Nie sądziłem, że dostane przymusową eksmisje z gm'a z takim mocnym powodem jak zwyzywanie jednego gościa w samoobronie i że zostane dodatkowo zbanowany za mk. Chciałbym pograć z chłopakami raz na tydzien wiec przydalby mi sie ub po jakims czasie, a jak mnie uważacie wciąż za szkodnika to chociaż zamiencie bana z forum na gre, bo przynajmniej moglbym na wlasnym koncie siedziec na forum. Przez całą swoją gre na serwerze nic wiekszego sobie nie respiłem, nie kręciłem nic na boku, pomagałem ludziom kiedy tego potrzebowali i nie mieszałem sie w jakieś gówno poza paroma akcjami w których używałem ostrzejszego języka, o gre dbałem tak samo jak o rozwój na serwerze gdzie aktualnie masa dobrych rzeczy na serwerze jest dodana z mojej inicjatywy i serwer na pewno by wyglądał troche inaczej bez mojej pomocy. Wiem, że mnie nie lubicie bo czasami bylem zbyt szczery, ale chociaz dajcie mi pograc tera, po co ten cyrk ciągnąć dalej

 

a i nie powiazujcie mnie z tym dymem z granatem na forum i na discordach, ja zadnych kont nie zakladalem poza tym jednym gdzie napisalem jednego bardziej konstruktywnego posta w dyskusjach i nic poza tym

Edytowane przez LOPEZ_APELACYJNIE
Klonek, Spectre i Szybki lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin