Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/donottrustyourself] Evorias


Evorias

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3997-evorias/?tab=game

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mohammed Alfashi
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Słaba kreacja postaci, durne dyskusje. Postać znijaczona.
Członek ekipy nakładający karę: @donottrustyourself
Wyjaśnienie sytuacji: Całe wyjaśnienie sytuacji jest w poprzedniej apelacji więc nie będę bez sensu pisał tego samego a wystawiam ponownie po odrzuceniu DRUGIEJ APELACJI przez Revo z powodem, który jest niżej. Nie mogę tam już nic dopisać bo temat jest zamknięty i nie mam jak ich tam dopisać także piszę jeszcze raz i dołączam argumenty 🙂 

Odrzucam jak wcześniej, postać była źle kreowana i była znijaczona, nie widzę sensu apelować co dwa tygodnie bez jakichkolwiek nowych argumentów z Twojej strony

Nie uważam aby @Revo był odpowiednią osobą do sprawdzania jakiejkolwiek mojej apelacji. Nie darzymy się sympatią przez co nie może być bezstronny, a w pierwszej apelacji podejrzewam, że nawet nic nie zweryfikował co tam było, a jedynie przybił to o co oskarżył mnie donotyourself. Dlaczego tak uważam?

Odrzucam, przy kreacji następnej postaci zadbaj o to, by miała jakikolwiek sens, aniżeli był taksówkarzem, fryzjerem sikającym na ludzi a po godzinach żebrakiem.

Rozbijając to na części pierwsze:
Odrzucam, przy kreacji następnej postaci zadbaj o to, by miała jakikolwiek sens - Jak najbardziej postać Mohammed Alfashi miała sens i była grana od samego początku do końca w ten sam sposób, a urozmaicanie jej małymi akcjami, które totalnie nie zmieniają dalszej gry postaci nie jest nijaczeniem a więcej o tym niżej.
aniżeli był taksówkarzem - Tutaj widzimy, że @Revo albo nie przeczytał tego co pisałem w pierwszej apelacji albo nie zajrzał kompletnie do logów bo nigdy ta postać nie grała żadnego taksówkarza.
fryzjerem sikającym na ludzi - Tutaj już podkoloryzowanie ładne z jego strony bo gdy wydarzył się incydent z disgusting rp z mojej strony ta postać nie była fryzjerem, w praktyce ona nigdy nie była fryzjerem bo nigdy nikomu nie odgrywałem robienia fryzury czy nawet nie dawałem nikomu oferty z pod tego panelu tak jak i z pod panelu tatuażysty. Duty też pod żadnej z tej grup nie nabiłem ani razu. Dołączyłem pod te grupy na /g po zamknięciu Havany - nie wiedziałem co mam robić dalej z tą postacią. Finalnie wyszło tak, że grałem tak jakbym tych grup nie miał, a fakt posiadania ich na /g to po prostu mój błąd, że z nich nie odszedłem. 
 a po godzinach żebrakiem. - Podobnie jak wyżej, w apelacji napisałem jak to wyglądało dokładnie. Postać miała wypadek, trafiła na wózek inwalidzki i jako, że od początku ta postać odgrywała swoją sekte ze znajomymi, a mianowicie wiarę w "Jama Atu" i wiele dziwnych rzeczy nie uważam, że udawanie żebraka aby wyłudzać pieniądze było nijaczeniem postaci, gdyż wszyscy, którzy blisko grali z tą postacią wiedzieli od początku o tym, że to jest udawana szopka. Było to odgrywane jeden wieczór i jeden cały dzień. Idąc tym tokiem myślenia przebierając się w strój sportowy i codzienne treningi na siłowni ludzie nijaczom postać bo odgrywają kulturyste sportowca i barmana/mechanika/gangstera jednocześnie. Jest to absurdalne w dokładnie ten sam sposób.

Proszę o sprawdzenie tej apelacji przez osobę bezstronną, kogoś z zarządu lub @CoolNickname
Dziękuje i miłego dzionka/wieczoru! 🙂 
 

szag lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin