Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] Menadżera + trenera personalnego dla zawodnika mieszanych sztuk walki.


westconnect

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, poszukuje osób, które chcą wcielić się w w menadżera dla mojej postaci z VFF - Ronnie West. Nie musi być to twoja główna postać, możesz grać to epizodycznie. Od siebie mogę zapewnić klimatyczna gierkę + procenty z kontraktów. Najlepiej jakby była to osoba typowo grająca sportowego menadżera ale wiem, że ciężko o takiego więc może być to osoba, która gra menadżera na serwisie i zajmuję się wieloma sprawami. 

Poszukuje dodatkowo osoby chętnej do pogrania doświadczonego trenera z klubu - The Soujla's Fighting Club. Z chłopakami co jakiś czas organizujemy sobie fajna gierke, fajnie jeśli znalazłbyś się ktoś do pogrania tego. Gwarantuje fajna rozgrywke i wątki IC, dodatkowo mogę wrzucić pod panel klubu z $1.200 za duty. 

Jeśli ktoś jest zainteresowany gra to niech podbija na pw forum albo dc wonti#2890 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

bump cały czas szukam trenera personalnego, mozesz grac epizodycznie nawet tylko wejsc na treningi itp dla nas i znac sie na rzeczy; zapewniam wysokie premie, fajna rozgrywke i duty ($1200) wymagania; pomysl na postac, brak nijaczenia postaci; postac około 30 lat

Edytowane przez wonti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2021 o 22:59, wonti napisał:

bump cały czas szukam trenera personalnego, mozesz grac epizodycznie nawet tylko wejsc na treningi itp dla nas i znac sie na rzeczy; zapewniam wysokie premie, fajna rozgrywke i duty ($1200) wymagania; pomysl na postac, brak nijaczenia postaci; postac przed lub po 30

dojebane wymaganie: postac przed lub po 30 xD jak masz 30 lat rowno to spierdalaj

bobas lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin