Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Komunikat prasowy z dnia 11 maja 2021 r. o podaniu się dymisji gabinetu burmistrza Lucille Ferreira


anti

Rekomendowane odpowiedzi

City of Los Santos, Tue May 11th, 2021

Los Santos City Hall, 
Office of the Mayor

VmwcQrT.png
Komunikat prasowy z dnia 11 maja 2021 roku
o podaniu się dymisji gabinetu burmistrza Lucille Ferreira

 

Z dniem 11 maja 2021 roku podaje się do publicznej wiadomości, iż gabinet burmistrza miasta Los Santos pod dotychczasowym przewodnictwem Pani Lucille Ferreira zostaje rozwiązany. Jednocześnie ze swojego stanowiska podając się do dymisji ustąpiła Deputy Mayor, Madeleine Pritchard. W obecnej chwili nadzór nad działalnością miasta obejmie rada nadzorcza hrabstwa Los Santos z jej przewodniczącym na czele do czasu wyznaczenia kolejnych działań stabilizujących sytuację w mieście przez rząd stanu San Andreas, ku zachowaniu ciągłości w zarządzaniu miastem i zapewnianiu dalszych usług dla jego mieszkańców.

Komentarze prasowe w związku z dymisją gabinetu:

  • Mayor of Los Santos, Lucille Ferreira
    • Szanowni Państwo, z dniem dzisiejszym drugim wtorkiem miesiąca maja 2021 roku podaję się do dymisji wraz z całym moim gabinetem. Decyzja ta jest dla mnie bardzo bolesna i smutna zważając na fakt wykonywania przeze mnie obowiązków burmistrza, włodarza miasta sumiennie i sprawiedliwie, starając się dociekać prawdy i wsparcia dla całej lokalnej społeczności. W trakcie mojej kariery politycznej nie zdarzyło się nigdy, abym przeszła obojętnie przy jakimkolwiek problemie ludzkim, a wręcz przeciwnie, doceniając wszelkie inicjatywy pro-społeczne dążyłam do tego, aby motywować jeszcze bardziej przy realizacji wszelakich planów i pomysłów. Obecne działania rządu stanu San Andreas, a raczej ich brak i liczne zaniedbania pokierowane lobbingiem, doprowadziły do tego feralnego dnia. Niestety, nie jestem już w stanie patrzeć na to w jakim opłakanym stanie pozostaje nam żyć. Pomimo silnej woli chęci budowy lepszego jutra, nie pozostaje mi nic innego, tak samo jak mojemu gabinetowi, z którym podjęliśmy obopólną, jednomyślną decyzję, jaką będzie ustąpienie ze struktur lokalnej administracji. 
       
  • Deputy Mayor of Los Santos, Madeleine Pritchard
    • Myślę, że to co powiedziała burmistrz Ferreira nie potrzebuje dodatkowego komentarza. W całym systemie politycznym, administracyjnym i prawnym stanu San Andreas popełniono błędy na wszystkich szczeblach, które doprowadziły do obecnego stanu rzeczy. W ciągu ostatnich tygodni i dni rząd miasta Los Santos wiele razy obszernie omawiał sprawy związane z funkcjonowaniem miasta, gdzie głównym celem było przygotowanie dogłębnych i merytorycznych wytycznych. Niestety, nie doszło do podjęcia dialogu z władzami stanowymi po dzień dzisiejszy. Jako lokalna administracja przykładaliśmy się z całym sercem i zaangażowaniem, które nie było w żaden sposób doceniane ze strony rządu stanu San Andreas, a wręcz przeciwnie, odbierane jako natarczywe nękanie, czego skutkiem było ignorowanie naszych próśb, chęci do podjęcia współpracy. Wszyscy, jako cała społeczność hrabstwa i miasta Los Santos pracowaliśmy ciężko na różne sposoby. Były chwile zwątpienia, były chwile sukcesu, były chwile radości, ale i płaczu, kompletnego załamania. Jednak nigdy nie było poddania. Jako gabinet burmistrza staraliśmy się dociekać prawdy, nawet tam, gdzie nas nie chciano; zawsze ze zwycięską głową uniesioną ku górze. Spędzaliśmy wiele godzin odpowiadając i omawiając sprawy, które dotyczyły nas wszystkich. Niestety szala goryczy została przekroczona, przelała się. 


Podpisano:
nillson_signature2.png.983a140cc02214ca475cbb4e41e8193d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Donald przeglądając strony internetowe natknął się na informacje o dymisji Gabinetu Burmistrza. Czytając zawarte informacje oraz osobiste komentarze Burmistrz i Wiceburmistrz dodał sam do siebie:**

Żarłem z nią koty, ale mimo różnorakich poglądów politycznych była w porządku. Oby komuchy nie przejęły teraz władzy bo Los Santos zejdzie kompletnie na psy..

MyNick, Trefix, anti i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin