Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[DISCORD] Lopez


Lopez

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/628-lopez/

Discord ID: lopez#6695

Rodzaj kary: ban

Powód nałożenia kary: Arabskie memy

Wyjaśnienie sytuacji: Wysyłałem memy na kanale do tego przeznaczonym i zostałem zbanowany bez żadnego ostrzeżenia, kiedy 10 minut wcześniej ludzie na ogólnym wyzywali sobie matki i nie ponieśli za to żadnej kary. Ponadto ustawiłem sobie nick, który poza tym, że był po prostu obszerny swoją treścią to nie obrażał nikogo, ale zrozumiałbym gdybym miał go zmienić przy jakimś ostrzeżeniu.

Edytowane przez Lopez
insane lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja tam spamowałem? Nie wysyłałem jednego mema 30 razy, tylko wysyłałem różne od siebie materiały na kanale do tego przeznaczonym. A treść w memach to nie wiem o co ci chodzi xD Nie wysyłałem żadnego gore, jeżeli Cie to nie bawi to tego nie oglądaj. W tamtym czasie jednocześnie siedziałem na kanale głosowym z ludźmi i tak sie składa, że poprawiłem kilku osobom humor i o to mi chodziło

 

Zamiast zapinac guzik w garniaku i zaciskac krawat to możesz na przyszłość normalnie napisać, jeżeli jest jakiś problem. Ja dalej podtrzymuje, że nie zrobiłem nic złego, a jeżeli wysłanie zdjęcia jakiegoś juzka z kustoszem uważasz za spam to nie wiem, może lepiej usuń ten kanał bo według tej logiki nic poza memami z kwejka nie powinno sie tam znajdować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin