Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] Food Wheels


FuRRy

Rekomendowane odpowiedzi

asdasdasdadsa.png?width=541&height=473

„Food Wheels" to gourmet food-truck regularnie objeżdżający ulicę stanu San Andreas. Działalność została otwarta w 2021 roku przez Samuela Chamberlain'a, młodego czarno-skórego Amerykanina. W swoim menu będą oferować jedzenie z grilla, frytki, burgery oraz kurczaka z różna po różne  napoje gazowane oraz soki wielosmakowe. Dla bardziej spragnionych będzie czekało zimne piwo do pysznego jedzenia. 

Pomysł na grę

Wiem że food-truck może niektórym odbiorcom zabrzmieć jak oklepany pomysł, bądź maszynka do zbierania pieniędzy, lecz ja z ewentualną zaangażowaną ekipą chciałbym to poprowadzić w inny sposób. Sposób który będzie sprawiał nam dużo frajdy, dostarczał dużo rozgrywki IC i pomagał odgrywać z klientami.  Prowadzić  profil na social mediach jak to w przypadku gourmet food-tracku należy i przede wszystkim nawiązując do prawdziwego życia zjawiać się na różnych wydarzeniach, Eventach serwerowych oraz tym podobnych. - Najczęściej będę stał w najbardziej zaludnionych miejscach w LS

OOC
Zdaje sobię sprawe z braku zapotrzebowania na restaurację na terenie Los Santos, ale z racji na mobilność food-trucka będę codziennie w innym miejscu, a rozgrywka będzie się odbywała na innej płaszczyźnie niż normalne biznesy - na ulicach. Mam nadzieję że zobaczymy się wkrótce przy foodtrucku
Wiem że food-truck może niektórym odbiorcom zabrzmieć jak oklepany pomysł, bądź maszynka do zbierania pieniędzy, lecz ja chciałbym to poprowadzić w inny sposób. Sposób który będzie sprawiał nam dużo frajdy, dostarczał dużo rozgrywki IC i pomagał odgrywać z klientami. 

kow2BTR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin