Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Cash of Los Santos (HOLDING)


crushingtheopp

Rekomendowane odpowiedzi

gotowe1.png

Cash of Los Santos - holding powstały w 2021 roku w wyniku połączenia firm 021, Raine i Vangelico w jedną całość. Patronat nad holdingiem obejmuje: Robin Atlanta i Philip Holland w towarzystwie doświadczonego zarządu. Najważniejsi inwestorzy spółek podjęli decyzję o założeniu holdingi które ma przynieść klarowność i wsparcie w interesach co skutkować ma wzrostem notowań giełdowych nie tylko w stanie San Andreas, lecz w całym państwie. Cash of Los Santos składa się z młodych, ambitnych przedsiębiorców oraz inwestorów. Jego polityka zakłada otwartość na nowe pomysły i korelacje między spółkami. Z oświadczeń prasowych wynika, że holding stale się rozrasta a jego plany na kolejną dekadę to przejęcie większości spółek w Los Santos.

Obecne spółki:

Rainé - naturalna woda pozyskiwana z gór San Andreas. Firma prężnie działa na rynku w latach 2008-2020. W ubiegłym roku, firmę dosięgł duży kryzys spowodowany korupcją w szeregach spółki. W 2021 udziały w firmie zostały wyprzedane. Nowymi właścicielami zostali Robin Atlanta i Philip Holland. Nowi inwestorzy celują w zapełnienie stanu San Andreas dawną sławną marką, przez swoje kontakty w branży rozrywkowej ich plan marketingowy skupia się na promowaniu wody przez różnych artystów i sportowców w stanie San Andreas. Nowi włodarze nie zmienili nic w starej marce. 

Hasłem przewodnim marki jest L'eau du ciel co oznacza "wodę z nieba". Firma celuje w ekologiczną część społeczeństwa Los Santos.
 

Vangelico Jewellery Store - Fine Jewelry - znana sieć filii sklepów jubilerskich zapoczątkowana w 1852 roku, na kultowej ulicy handlowej Portala Drive, w Rockford Hills, gdzie do dziś możemy ujrzeć w tamtym miejscu główną filię marki. Vangelico swoją ofertą głównie jest skierowany w grupę klientów o średniej i wysokiej klasy zamożności. Sklep jubilerski jest znany ze swojej elegancji, staranności i częstych ciekawych ofert, w których możemy znaleźć wyroby sygnowane Vangelico, ale także znanych marek takich, jak Crowex, Gaulle, Pendulus, Covgari, Kronos, czy chociażby Gnocchi Accesories. Ale nie jest to wszystko, bo Vangelico od lat słynie ze swoich częstych współprac z różnymi markami spoza branży jubilerskiej, wchodząc często w promowanie różnych inicjatyw sportowych, czy społecznych. 
 

021 RECORDS - wytwórnia płytowa założona w 2020 roku przez rapera z Davis MTM roBB. Kontraktuje do siebie młodych, obiecujących raperów i piosenkarzy r&b z biedniejszych części miasta. Podczas wywiadu z Robinem Atlantą, jego słowa brzmiały: "Jestem z Davis, dokładnie z Barson Street. Znam dobrze całą okolice, wiem jak miałem ciężko na początku. Chciałem robić muzykę, ale nie byłem pewny czy z niej przeżyję. Nie robię tego dla korzyści materialnych, chcę pomóc młodym artystom z ghetta w wypromowaniu się, dać im okazję do zabłyśnięcia. Chcę żeby powiodło im się nie tak jak mi, ale nawet jeszcze bardziej".

 

Każdy inwestor dołaczający do spółki na start otrzymuje limitowaną kartę kredytową Cash of Los Santos.
mockup.png

Edytowane przez lecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

**Na Lifeinvader trwa promocja przez celebrytów wody RAINE - firma przedłużyła kontrakt z dwójka wcześniejszych koszykarzy, JD Pitts i Jester George. Precious Parker Jr został odrzucony.**
image.png.9574940c20db8308b313d834535b865b.png
image.png.638463d8513cd4e6e206abd37d930266.png
**Vangelico prężnie działa z standardową ofertą w swoim sklepie.**

**Na potrzeby gali VFF, Vangelico stworzyło pas mistrzowski. Trwają rozmowy z włodarzami tej federacji.**

vangelicopasvff.png

westconnect i mishlensi lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin