Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] Roeca Crew | The Sclafani Crime Family


Wasiu_RPK

Rekomendowane odpowiedzi

 Zapraszam serdecznie do interakcji z naszą organizacją. Szukamy wszelakich postaci męskich, ukierunkowanych głównie na przestępczą ścieżkę. 

  • Wytrwałość to nasza domena. Gramy w przeróżnych składach już od blisko roku, a wciąż się rozwijamy i szukamy nowych twarzy, nowych wyzwań.
  • Zacznij od podstaw. Zakręć się jako transportowiec, dokers, pracownik drukarni. Zyskuj znajomości i pnij się w hierarchii organizacji.
  • Zgłoś się do nas, a pomożemy ci nakreślić potencjalną ścieżkę twojej postaci. Jak to się ułoży w grze? Wszystko zależy od ciebie.

 

Po zapoznaniu się z tematem rekrutacyjnym zostaw notatkę w naszym temacie i dołącz na Discord!

 

 

 

 

Temat rekrutacyjny:


Temat organizacji:

 

Edytowane przez Wasiu_RPK

sygnatura_wasiu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Paprykarz napisał:

Chętnie bym zagrał, ale mówiąc szczerze dopiero zaczynam grać pisane RP i totalnie nie wiem co i jak. 

dopiero teraz zauważyłem, dobrze, że wysłałeś mi wcześniej zaproszenie i nie "przepadłeś" mi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

jeszcze kilka osob z otwarta glowa przyjmiemy. Nie musza byc to postacie typowo I-A. Współpracownikiem może zostać każdy bez względu na kolor skóry i zajmowana pozycje w spoleczenstwie(prawnicy, lekarze, urzednicy, przedsiebiorcy, itd itp)

Edytowane przez Eliteq
Yoshiko666 i K3NNY lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

TZgedyn.jpg

Niebawem zaczyna się 1 września. Wszyscy wrócą z wakacji. Aby tylko nie siedzieć nad książkami, będziecie teraz częściej zaglądać na VibeRP.

W takim razie, już teraz zapraszamy Was do dołączenia do gry przy naszej organizacji.

Rozpocznijmy nowy miesiąc - 'wrzesień' RAZEM.

 

 

Edytowane przez Eliteq

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fkEaxia.png

Zostaje na dłużej, niż planowałem, dlatego szukam też chętnych do gry przy mojej postaci Charles Galluzzo, który aktywnie działa na terenie Vespucci Beach. Bywam Online od 21-23. Jeżeli takie godziny Tobie odpowiadają, jesteś zainteresowany grą w klimatach I-A to służę pomocą i zapraszam do gry.
Mój discord: Jopas94#8112

MadeMan, Eliteq, Fryzjer i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin