Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szkoła Muzyczna] SUCCESSO Music School


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

sngine_4330c01225dee5737d0595c0078edafa.

Chi ben comincia è già a metà dell’opera (Dobry początek to połowa sukcesu) - to właśnie tymi słowami warto rozpocząć stawianie pierwszych kroków w drodze do wyznaczonego celu. By być dobrym należy mieć dobry przykład do naśladowania. Czymże jest nauka bez odpowiedniego nauczyciela? I jak uczeń może przerosnąć mistrza jeśli mistrz sam jest nadal uczniem? Warto więc wybierać przemyślanie, gdyż nasze wybory są wizytówką naszej przyszłości... Lub klęski. 

 

SUCCESSO Music School to założona przez piosenkarkę Stellę Villalobos szkoła muzyczna, we współpracy z Uniwersytetem Los Santos. Wykwalifikowana kadra kierunków muzycznych w pełni poparła pomysł ich studentki pierwszego roku. Szczegółowo opracowany plan współpracy i pracy szkoły muzycznej zezwala na rozpoczęcie lekcji z dziedziny:

  • wokalu
  • gry na gitarze akustycznej i elektrycznej
  • gry na pianinie

W planie jest poszerzenie lekcji o kilka dodatkowych dziedzin, gdy pierwsze miesiące okażą się sukcesem. Muzyka nie posiada ograniczeń, jednak by działać należy mieć dla kogo to robić i z kim.  Stąd pierwszym punktem planu jest: nie ukazywanie wszystkich kart, a pozostawienie kilku asów w rękawie. 

hRi1wQq.png

 

OOC

Hej! Jako, że dość udanie i przemiło kreuje mi się postać bardzo ambitnej, młodej piosenkarki pomyślałam, że czas by zrealizować kolejny punkt w jej karierze, który był założony od początku tworzenia postaci. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to coś świeżego i może nie do końca każdy wyobraża sobie funkcjonowanie takiego projektu w świecie gry, ale zaufajcie mi, że wiem co robię 👀 Prowadzenie takiego projektu będzie sprawiało mi ogromną przyjemność chociażby ze względu na własne hobbystyczne zajęcia związane z muzyką ooc, które mogę przełożyć na grę. Będzie to też fajny punkt zaczepienia dla osób, które chcą w branży rozpocząć karierę muzyka, bo przecież szkoła muzyczna jest często tym miejscem, w którym stawia się pierwsze kroki z mikrofonem, strunami czy klawiszami. Wstępnie mam również wizję na organizację mini-eventów z ramienia projektu, ale najpierw muszę się przekonać jak i czy w ogóle przyjmie się to na VIBE. 

Edytowane przez e-milka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin