Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/minnesota] foozy


THA GREAT

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4232-foozy/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jin Kuan
Rodzaj kary: Blokada
Powód nałożenia kary: Opis SLIM SHADY pomimo wieeelu upomnień
Członek ekipy nakładający karę: minnesota
Wyjaśnienie sytuacji: xD? Czego mam blokowaną postać za opis postaci, który jest poprawny? Slim Shady poza tym, że przekazuje ksywę mojej postaci (szczerze to nawet nie musi, ale zaakceptowałem, że każdy się tak zwraca do niej, bo to po prostu widać), oznacza w głównej mierze skrót myślowy (aby nie pisać, że wygląda jak Slim Shady - bo na co, skoro każdy rozumie przekaz [aha, zapomniałem jednak, że nie każdy xD]), który ma nawiązywać do wyglądu postaci Eminema. Dlaczego ludzie, którzy noszą swoje ksywy w opisie nie dostają nawet kicka za swój opis, a ja co najlepsze dostaję BLOKADĘ POSTACI? Dlaczego ludzie nie umieszczają w opisie, że noszą ksywę XYZ? Bo wygląda to estetyczniej, a przy okazji nie prosi się o kicka. To dlaczego ja dostaję wiadomości, abym wrzucił w opis, że wyglądam jak Slim Shady? Slim Shady to jego alter-ego (to nawet nie jest jego pseudonim artystyczny, bo nie puszcza nut pod takim imieniem xD). Slim Shady to tak popularne sformułowanie, że samo w sobie już jest slangiem, który oznacza białego faceta zachowującego się jak murzyn (pomijając fakt, że jest to dalej krótko ścięty blondas). W internecie krąży naprawdę wiele komentarzy pod zdjęciami takich osób, które porównują ich wygląd z raperem (pisząc po prostu slim shady), bo jest to już zatarte zjawisko i to  nic nowego. Moda na taką fryzurę jest powszechna i naprawdę wystarczy się tylko rozejrzeć. Wcale nie podszywam się pod postać Eminema, a moja postać nie nazywa się Marshall Mathers, a Jin Kuan -  a mimo wszystko dostaję blokadę na postać, jakbym zrobił co najmniej CN. Olałem wcześniejszą karę czasową na postać, bo nie mogłem się od niej odwołać (kara była za krótka), nawet nie chciało mi się pisać skargi na GMa, bo mam ważniejsze rzeczy na głowie (na przykład prowadzenie organizacji przestępczej), niż gonienie się w tematach na forum. Nie pisałem skargi, bo przede wszystkim myślałem, że może minnesota coś wyciągnie z rozmowy ze mną. Liczę tylko na odblokowanie postaci, bo chcę wrócić na niej do gry.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez foozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

travis scott nie jest tak kultowa postacia jak eminem, ma zdecydowanie mniejsze doswiadczenie w rapie, a przede wszystkim nie jest na tyle oryginalny, aby stworzyc swoj wlasny trend. travis scott wyglada jak co drugi murzyn, nie wyroznia go nic ciekawego. to nie jest moje zdanie, takie zdanie ma kazdy w internecie, ale skoro nie potraficie znalezc nawet takich glupich zdjec slimow to wpiszcie sobie w przegladarke chociazby ASAP ROCKY (to tylko przyklad rapera, ale ile murzynow przeciez lata w takich warkoczach na co dzien xD). dlaczego ci goscie wygladaja tak samo? to teraz zastanowcie sie dlaczego on nie jest oryginalny i nigdy nie bedzie czegos takiego jak travis scott haircut. nie chodzi tutaj o kopiowanie stylu rapera, a po prostu o bycie modnym - murzyny chca dobrze wygladac w takich wlosach i nie kloca sie o to wiecej. nikt nikomu nie przypisuje autora tej stylowy, bo nie jest az tak krzyczaca jak eminema

Edytowane przez foozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CoolNickname

w miedzyczasie, kiedy musze czekac dwa dni na wrzucenie apelacji w podglad (xD), to sie ustosunkuje do drugiego postu w temacie. dostalem w koncu blokade za opis postaci czy za niestosowanie sie do poprzednich ostrzezen, ktore nadane zostaly mi niesluszne? pomijam fakt, ze uprzedzilem juz twoj komentarz w pierwszym poscie, wiec co zmienia jakis screen moich ogolnodostepnych logow w temacie xD. wiesz co jest jeszcze ogolnodostepne? definicje slim shady w internecie, tez ci wysle screena, mimo ze pisalem juz o tym wyzej i wcale nie musze tego robic

image.png.50057f9d99e9977c1c27358c259eb45c.png

image.png.56b1fefff54ba2d3250574696e3f2bbf.png

to sa definicje z pierwszej dekady tego wieku, a ty klocisz sie ze mna, ze jest inaczej. wszystko co napisalem wyzej jest zawarte w pierwszym poscie, szkoda ze musze sobie robic trud, aby ktos to zrozumial, mimo ze bylo dosadnie i na temat

nie zaslaniaj sie jakims szpontem, bo domyslam sie, ze pierwsza kara od tego gma byla na twoje polecenie (na logike skoro gralem z twoja postacia w kasynie, pisales do mnie, ze nie chcesz mnie wrzucac do aj i podczas trwania naszej gry dostalem kare), a jezeli jest inaczej to prosze to udowodnic i wysylac dopiero screeny (screeny ktore rzeczywiscie wnosza cos do tematu, a nie sa zapychaczami jak ten z moimi logami, bo przeciez kazdy moze to sprawdzic xD). dlaczego wplatujesz w te sprawe szponto? podejrzewam ze nie miales po prostu na tyle duzych jaj, abys to ty mi bezposrednio nadal pierwsza kare (po tych wszystkich wyjasnieniach na pw, ale jak juz ktos zrobil pierwszy krok za ciebie to pozniej bez skrupulow nawet mi zablokowales postac xD) i podejrzewam jeszcze, ze probujesz wplatywac tego gma tutaj, aby skomplikowac bardziej te apelacje. ale ja powiem wprost, tutaj nie ma nic skomplikowanego - sprawa mogla zostac rozwiazana juz tydzien temu przy pierwszym aj

image.thumb.png.d6e02ca5d437e62348114dc664d255ef.png

dlaczego nie miales jaj, aby mi pierwszy wrzucic kare na postac? moze bardzo ci sie podoba ten gm, moze musisz jakies staty wbic, moze probujesz sie komus przypodobac, bo to przeciez nie nie do konca srodowisko z eleski xD. moze nie wiesz jeszcze na co mozesz sobie pozwolic na nowym serwerze, ale mnie to nie obchodzi. nie miales jaj, bo wyszedlbys przede wszystkim na hipokryte, bo obaj wiemy ze robisz dokladnie te same rzeczy.

image.thumb.png.775ff630da0ca7c3ed0fd752dfebe665.png

ten czarny kark i zolty producent to twoje dwie postacie, do tej pierwszej nic nie mam, bo nie miala swojej ksywy w opisie (moze dlatego, ze nie miala (slawny) jak bee bee blade [swoja droga moze ci to daje jakas taryfe ulgowa? a moze to przez to ze masz gma, masz jakies wieksze przywileje ode mnie na ksywe w opisie xD]). hikaru nakana, producent bee bee blade - czy ta ksywa opisuje twoja fryzure? a moze bee bee blade to jakis gatunek muzyczny, o ktorym nie wiem xD? przeszukalem internet (w przeciwienstwie do ciebie) i nic takiego nie znalazlem akurat, ale moze sie myle - jestem tylko czlowiekiem, jak jest inaczej to wyslij jakis urbandictionary z 2005r to sie przekonamy xD. na drugim screenie naprawde widac mase osob, ktore maja ksywe w opisie, w tym ciebie - dlaczego wiec oberwalem blokade postaci? dlaczego gosc, ktory sprzedawal koncert w tym klubie striptizerskim nie dostal kicka za opis? bo ziomek gra z toba w branzy rozrywkowej? to tylko przyklad kolesiostwa, na ktore zezwalasz bedac gm. ja nie apeluje o jakies kary dla tych graczy (ciekawe swoja droga czy tez tak upomniales jak mnie na pw xD), zwracam uwage na problem, ktory lezy nie tylko z twojego niedoinformowania (w sumie to byles informowany w gierce, jak sie tlumaczylem przed toba) ale z twojej niecheci do tego, aby sie doinformowac

wiesz ze wystarczylo napisac w drugim poscie sory i napisac do zioma, aby mi zdjal blokade xD, a ty wolisz brnac w swoje. ja tylko chce, abys zrozumial, ze musisz dawac ludziom dojsc do glosu, bo to nie jest obiektywne podejscie ani profesjonalne na posadzie gma. serwer traci na takim zachowaniu - wszczynasz specjalnie jakies burdy ze mna, zamiast na chwile schowac swoja dume do kieszeni i odpuscic, a ja przeciez nie prosilem o tak wiele

Edytowane przez foozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, amerikano napisał:

no i czego nie rozumiesz

teraz to twojej odpowiedzi nie rozumiem, wczesniej rozumialem wszystko. sam wielokrotnie nakurwiales i latales z niepoprawnymi opisami, a teraz naskakujesz na chlopakow co lataja z ksywkami w opisie xD

studnia, Rafalsky, tytek i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ADVGierki napisał:

teraz to twojej odpowiedzi nie rozumiem, wczesniej rozumialem wszystko. sam wielokrotnie nakurwiales i latales z niepoprawnymi opisami, a teraz naskakujesz na chlopakow co lataja z ksywkami w opisie xD

Nie naskakuję na nikogo. Dla mnie "niepoprawny opis" ma bardzo wysoką granicę. Luźne opisanie postaci nie równa się używanie pseudonimu jakiegoś artysty, bo tak to właśnie odebrałem i zaznaczyłem swoją interpretację. Ty zacytowałeś obrazek, na którym postać jest opisana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie się chyba w jednej kwestii. Reecey, czy Mustafa to ksywy nie pojawiające się w POPKULTURZE Stanów Zjednoczonych i nie tylko. To ksywy postaci wykreowanych na serwerze. Natomiast jeśli widzisz stwierdzenie "the real slim shady" na myśl przychodzi Ci odrazu EMINEM. Nie, Twoja postać nie ma nic wspólnego z EMINEMEM. 
Co do argumentu z urbandictionary - cała definicja krąży wokół postaci stworzonej przez Marshalla - Eminema. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, amerikano napisał:

Nie naskakuję na nikogo. Dla mnie "niepoprawny opis" ma bardzo wysoką granicę. Luźne opisanie postaci nie równa się używanie pseudonimu jakiegoś artysty, bo tak to właśnie odebrałem i zaznaczyłem swoją interpretację. Ty zacytowałeś obrazek, na którym postać jest opisana.

Panie amerikano tak naprawde Kuqe. To nie jest poprawny opis postaci tak samo jak nie jest nim ksywa. Ale tutaj jasno i wyraźnie jest napisane, że slim shady nie jest określeniem ksywy rapera (i w tym wypadku też się mylisz, bo jest to postać wyprodukowana w jego płytach tzw alterego, jego ksywą nadal jest Eminem). Proszę się doedukować następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, amerikano napisał:

Nie naskakuję na nikogo. Dla mnie "niepoprawny opis" ma bardzo wysoką granicę. Luźne opisanie postaci nie równa się używanie pseudonimu jakiegoś artysty, bo tak to właśnie odebrałem i zaznaczyłem swoją interpretację. Ty zacytowałeś obrazek, na którym postać jest opisana.

Okej, postać jest opisana - ale w jaki sposób? Co możesz wywnioskować z opisu 'co za gość', skoro idziemy tym tokiem rozumowania? Nikt nie mówi że wstawianie ksywek w opis jest jakieś turbo dobrym rozwiązaniem, ale przynajmniej jest o wiele lepsze niż zarzucenie opisem z którego nie idzie nic wywnioskować. Z Twojego opisu wynika dosłownie tyle samo co bez opisu. Więcej Ci dopisze, już z najgłpuszego przykładu opisu 'fajny facio', który swoją drogą też leży nisko wywnioskujesz więcej niż z 'co za gość'.

Edytowane przez ADVGierki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta przypierdolka jest juz tak naciagana ze nie wierze co czytam

od kilku lat na pewnym serwerze wylamal sie stereotyp opisu mowiacy o tym ze nasza postac pachnie bruno banani i ma zloty sikor swiecacy jak lampki oled z aliexpress

tak wiec chlopaki @ADVGierki @jedrekk prosze przestancie, nawet jak ktos ma ksywke postaci w opisie to nie znaczy ze musisz go po niej znać, jestem na jednym z przedstawionych ssow i ani razu nie zobaczylem oburzenia ze strony graczy ze go mam / tak samo nikt nigdy sie do mnie nie zwrocil ta ksywka oprocz osob ktore znaja moja postac lub z nia graja.

HOODTALK lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin