Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Trefix] Roggerovsky


zapasuweczka

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4452-roggerovsky/
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.
Powód nałożenia kary: "Brak powiązania z apelacją, użytkownik/gracz nie uczestniczył przy danej sytuacji."
Członek ekipy nakładający karę: Trefix
Wyjaśnienie sytuacji: Chłopak dostał karę za omijanie systemu AFK - jak obserwuję bacznie od jakiś dwóch miechów kiedy gram tutaj, to za takie coś leciały kicki. Napisałem piękny post, w którym uświadomiłem osobę będącą supporterem na serwerze, że ten system jest dziurawy i zbugowany jak ser szwajcarski bo można omijać w pełni nieświadomie oglądając netflixa tak jak ja dzisiaj i dostałem warna bo nie uczestniczyłem przy danej sytuacji, a punkt w dziale apelacji mówi jasno, że kary są za posty nic niewnoszące do tematu. W mojej opinii zwrócenie uwagi członkowi administracji, że kara warnami za zbugowany system jest wnoszącym dużo do tematu. - Stosując się do zaleceń supportera, minimalizując grę w dalszym ciągu mamy możliwość omijania systemu AFK.

Edytowane przez Roggerovsky
skibidi Wiktor lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mario napisał:

Wchodzisz na serwer gry, żeby pograć, czy żeby oglądać netflixa? Jeśli leci Twój ulubiony serial to wyjdź z gry i nie będzie takich sytuacji. 

Mario, Mario... Tutaj chodzi o kwestię mojego warna na forum - dostałem go, bo zwróciłem uwagę, że system AFK jest strasznie dziurawy i ludzie mogą nieświadomie omijać bo akurat w ich przypadku się zbuguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin