Skocz do zawartości

Update 1.51

Wersja skryptu 1.51 już dostępna! Nowe ciuchy, autopilot, wyścigi!
Zobacz to

Polecane posty

unknown.png

-- REVOLT POSSE

Muzyczny kolektyw wywodzący się z Los Santos, utworzony w dwa tysiące dwudziestym pierwszym roku. Oficjalnie w jego skład wchodzi czterech członków – Yoshan Fuller, znany pod pseudonimem Yoshi, głowa całego Revolt Posse, Moss Floss, znany jako Skitzo, drugi wokalista w grupie, Junius Hayden, nazywany też Scooby – blisko spokrewniony dla Yoshan Fuller, jego rolą w kolektywie jest produkcja i promocja ciuchów związanych z Revolt Posse, oraz Goss Floss - producent muzyczny, oraz menadżer członków kolektywu, również rodzony brat jednego z wokalistów. Nazwa kolektywu nawiązuje do przeszłości całej czwórki, podobno jakaś część kolektywu jest powiązana z setem School Yard Crips, który funkcjonuje w Los Santos do dziś. Jeśli chodzi o brzmienie, to wokaliści, czyli Yoshi i Skitzo dobrze sprawdzają się w hardcore hip-hop, od samego początku swojej kariery nagrywają tracki na bitach z gitarą elektryczną i grubym 808.

 

-- LIFEINVADER

 

-- TWÓRCZOŚĆ:

 

-- WZMIANKI:

 

Spoiler

-- Out Of Character

Cześć, wraz z @pakil, @ciamek, @M3nTos, @brucewayne, @lovepump i @ndzk  mamy zamiar zagrać kolektyw czarnych małolatów, którzy gustują w ciężkich rapowych brzmieniach. Aktualnie skupiamy się jedynie na muzyce i stronie internetowej z ciuchami ale wraz z rozwojem naszej kariery IC mamy zamiar rozwinąć nasz kolektyw o parę innych gałęzi w Celebrity Project. Nastawiamy się na grę w własnym gronie i stworzenie własnego community, chcemy odnaleźć miejscówkę dla członków Revolt Posse i siedzieć tam całymi dniami tworząc nowe miejsce dla rozgrywki graczom chcącym kreować postać na styl członków kolektywu. Jeśli chodzi o styl kreowania postaci to mamy zamiar uderzyć w kontrowersję, żadna z postaci nie boi się zbluzgać wroga w swoich mediach czy też odwalić jakąś głupotę na kamerach. Temat, oraz wyżej wymieniona ekipa będzie odświeżana wraz z rozwojem kolektywu poprzez drogę In Character

 

Imię i nazwisko postaci: Yoshan Fuller,  Moss Floss, Junius Hayden
Numer konta postaci: 3393898963 (Yoshan Fuller), 0862961606 (Moss Floss), 5430165915 (Junius Hayden)
Przynależność: -
Imię i nazwisko menadżera: - 
Numer konta menadżera: - 
Kontrakt zawarty z menadżerem: -

 

 

Edytowano przez tytek
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

fasfasfasfas.png.9a076a6e1a4eaeed374e3c82a8bba85d.pngDwudziestego siódmego maja na wszystkich streamingach kolektywu Revolt Posse pojawił się debiutancki singiel pod tytułem /new rules/. Duet Yoshi & GhOSSt pokazali pazur na wokalu i przez większość nuty można usłyszeć głośny i krzykliwy wokal. Całość została nagrana w domowych warunkach na totalnym freestyle a mimo tego i tak singiel nie brzmi jakoś tragnicznie.

Całość została odpowiednio nagłośniona w socialmediach Yoshana Fullera, głównego wokalisty Revolt Posse. Na jego profilu, który ma aktualnie dosyć małe zasięgi pojawiły się dwa posty dotyczące premiery tracku pod tytułem /no rules/ które i tak zgarnęły trochę reakcji. 

Jeśli chodzi o rozwój kolektywu to dołączył do niego Junius Hayden znanego jako /Scooby/ , który ma zająć się administracją strony, oraz tworzeniem merchu dla Revolt Posse. Młody czarnuch wkręcił się do grupy młodych buntowników przez mocne więzi z G. Floss w high school, niedługo po tym gdy drugi wokalista kolektywu tydzień temu zaczął rozgłaśniać premierę nadchodzącego singla to J. Hayden wyszedł z propozycją prowadzenia strony z merchem. Obaj wiedzieli że początkowo będzie to w chuj głupi pomysł ponieważ aktualnie fanbase Revolt Posse nie jest ogromny a nawet duży, ale mimo tego kolektyw postanowił przyjąć nowego członka w swoje szeregi.

Członkowie kolektywu są ostatnio często widywani w miasteczku Little Seoul, głównie na lokalnym skateparku, jeśli w fanbase Revolt Posse znajduje się jakiś wierny fan, który interesuje się backstage grupy to może dowiedzieć się że są bardzo into w scenie skejtów a szczególnie Yoshan Fuller, który chwalił się na swoich socialmedia swoimi editami. Pierwsze sklejki z jazdy Yoshiego sięgają końca dwa tysiące szesnastego roku. Aktualnie cała grupa robi to dla zajawy a nie po to żeby startować na jamach, które często odbywają się na terenie stanu San Andreas. Aktualnie po grupach małolatów oblegających miasteczko Little Seoul chodzi plotka że Revolt Posse w niedalekiej przyszłości ma zamiar założyć swój team sponsorujący przyszłe gwiazdy na scenie skateboardingu i każdy kto chociaż umie skleić ładnego hard-flipa może pisać na dm do Yoshan Fuller w sprawie dołączenia do teamu.

 

asfasfasfas.png

Edytowano przez tytek
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

unknown.pngDnia dwudziestego ósmego maja trzech artystów z Revolt Posse ( Yoshan Fuller, Map Trap, Todd Caldwell ) byli członkami otwarcia klubu Miami Club & Music. Początkowo wschodzące gwiazdy bawiły się na parkiecie w otoczeniu ćpunów i punkowych dzieciaków do czasu gdy główny wokalista kolektywu - Yoshan Fuller ujrzał w tłumie GBO Gino, lekko porobiony alkoholem Yoshi podbił do rapera z wytwórni GBO z tekstem, iż ten wygląda identycznie jak on. Po krótkiej rozmowie raperzy rozeszli się po klubie a po chwili doszło do bójki między GBO Gino a grupką rednecków, którzy rzucili się na rapera za kolor skóry. Okazało się że ta dziwna i brutalna styuacja była dobrą okazją do poznania się obu raperów. Po chwili Yoshi wraz z pozostałymi twórcami z Revolt Posse usiedli w loży gdzie po chwili dosiadły się takie czołowe gwiazdy Los Santos jak Pro Tais i Tiara Chibanda, którzy od dłuższego czasu są na topie w swoich dziedzinach.

Rozmowy między większymi i mniejszymi gwiazdami Los Santos nie miały jakiegoś większego sensu, była to tylko zwykła konwersacja a nie namawianie większych twórców do współpracy z nimi. Po skończonej rozmowie wszyscy opuścili loże i rozjechali się w swoje strony, członkowie kolektywu Revolt Posse byli widziani w Vespucci Beach na skate parku gdzie sami postanowili urządzić swoją własną imprezę.

Na dzień trzydziesty pierwszy maj skład kolektywu się znacznie powiększył, aktualnie liczy on trzech raperów, dwóch producentów muzycznych, oraz jednego człowieka, który jest zaangażowany do tworzenia merchu dla kolektywu. Mimo słabego rozgłosu Revolt Posse prężnie się rozwija nabierając to coraz nowszych pomysłów i planów na rozgłoszenie swojego kolektywu. Aktualnie wytwórnia ma wydany jedynie jeden track, który i tak dobrze się przyjmuje w sieci i został wybity przez algorytmy dosyć wysoko jak na underground, sam DJ Doom zostawił pod nim polubienie.

Grand_Theft_Auto_V_2021.05.30_-_02.41.23.06.DVR_3.gifJeśli chodzi o DJ Doom to główny wokalista kolektywu Revolt Posse - Yoshan Fuller miał już okazję poznać taką sławę jak Dominic Skallick znanego pod pseudonimem artystycznym DJ Doom. Zaczęło się skromnie od pochwalnia auta DJa przez undergroundowego rapera.

Po chwili rozmowy na miejscu pojawiła się pracowniczka .101 workshop, z którą główny wokalista również miał okazję się poznać, oraz zaprzyjaźnić. Po krótkiej rozmowie między Yoshim a pracowniczką warsztatu DJ Doom zaproponował Yoshanowi przejażdżkę jego wypożyczonym gokartem, który ma na celu promocję EPki DJa.

Podjarany małolat razem z DJem rozbijał się przez pewien czas po okolicach La Puerty, Vespucci Beach i Del Perro, po pewnym czasie duet wrócił na parking Vespucci Beach, tam Yoshi wysiadł z auta i poszedł w stronę lokalnego studia tatuażu.

Dzisiejszego popołudnia na Lifeinvader Yoshiego pojawił się post, oraz relacja gdzie to raper jedzie na tylnich siedzeniach w pojezdzie Argento i słucha jeszcze niewypuszczonego solowego krążka, jak informuje ma być to freestyle, który ma sie pojawić na dniach na streamingach Revolt Posse.

 

Edytowano przez tytek
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2021.png

syc cloudy;

  poczatkujacy producent muzyczny urodzony 05.06.2004 roku w Pillbox Hill Medical Center, dorastał on na Brogue Ave wraz z bangerami school yard crips. Map od zawsze był dobrze doinformowany co chodzi o scenę rapu, podczas słuchania swojego ulubionego utworu zainteresował się beatmakerem rapera, od tamtego momentu bardziej interesowali go producenci muzyczni a nie sami muzycy. Zaczął on śledzić wszelką twórczość producenta, następnie sam zaczął tworzyć amatorskie beaty na scrackowanym FL Studio, które pokazywał jedynie swoim kolegom. Pod namową Ashby_Leary  zaczął wstawiać swoje pierwsze beaty do internetu.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

unknown.png Założyciel Revolt Posse po tym jak zapowiedział na swoich social media SMD Freestyle wkońcu puścił go na streamingi kolektywu. Cała akcja była dobrze wypromowana na profilu Lifeinvader Yoshiego, bo wrzucił aż trzy posty o freestyle, który trwa niecałe półtora minuty. 

Pierwszy post był zwykłym snippetem, który trwał mniej niż dziesięć sekund, widać było na nim że Yoshi wraz z ekipą jadą drogim samochodem z wypasionym wnętrzem, ścieżka dźwiękowa to kawałek SMD Freestyle zmieszany z rykiem silnika pojazdu.

Drugi post wleciał niecałe pół godziny przed premierą singla, był to screenshot z programu Adobe Premiere, widać było na nim że singiel właśnie się renderuje i jest gotowy do wrzucenia na streamingi Revolt Posse. Oprócz tego Yoshi napisał w poście dokładną godzinę opublikowania kawałka więc mogło to wypłynąć na szybkość nabywania wyświetleń na premierze SMD Freestyle.

Trzeci post to nic innego jak informacja o tym że SMD Freestyle, czyli najnowszy singiel założyciela Revolt Posse właśnie lata po streamingach kolektywu. Post jak wszystkie inne posty dotyczące kolektywu został oznaczony hasztagiem #REVOLTPOSSE, który ostatnio zyskuje na sławie, oraz został zamieszczony link do strony pokazującej SMD Freestyle na wszystkich streamingach Revolt Posse. Ostatni post, czyli ten po premierze kawałka Yoshana został bardzo dobrze wyrzucony przez algorytmy Lifeinvader i zebrał dużo reakcji jak na tak undergroundowego artystę.

Jeśli chodzi o sam SMD Freestyle to został on bardzo dobrze przyjęty przez fanów kolektywu Revolt Posse. Freestyle nagrany przez Yoshana jest głównie o hejterach i ssaniu fiutów a mimo tego i tak wyświetlenia pod tym trackiem trzeba liczyć już w dziesiątkach tysięcy.

Ten kawałek był debiutem dla raczkującego producenta muzycznego - Kennetha Taylora, to on razem z Yoshanem Fullerem popijał alkohol w swoim mieszkaniu i wpadli na pomysł że to idealny moment żeby stworzyć beat i nagrać pod niego freestyle i tak właśnie się stało, singiel, który aktualnie hula po streamingach jest czystym spontanem nagranym przy "odrobinie" alkoholu.

unknown.pngYoshan pochwalił się na swoim profilu Lifeinvader że w ostatnim czasie udało mu się sprowadzić zza oceanu japoński klasyk JDM, czyli Intrudera. Czytając dalej posta można ogarnąć że Yoshi zaczyna stawać się wyjadaczem w temacie motoryzacji i ma zamiar zrobić z swojego nowego nabytku projekt pod szpanowanie na ulicach Los Sanots a to wszystko za sprawą współpracy z salonem ENDO.

Młody raper zaczyna chwalić się swoim dorobkiem na swoim profilu Lifeinvader, post z Intruderem wstawionym do salonu ENDO jest niczym innym niż flexowaniem się przed swoimi znajomymi w internecie. Yoshan po zdobyciu paru tysięcy z muzyki zaczyna rozwalać głupio kasę na swoje różne zachcianki.

Dwa dni po dodaniu postu po ulicach Los Santos zaczął jeździć biały odświeżony Intruder. Oczywiście za kierownicą porobionego japońca zasiadł nikt inny niż Yoshan Fuller. Po skończonej współpracy między Yoshim a ENDO małolat zaczął szpanować się swoim świeżym samochodem na ulicach miasteczka Vespucci Beach. Pierwszego dnia Yoshan nie miał za dużo szczęścia, został zatrzymany trzy razy w ciągu jednego dnia i otrzymał dwa mandaty, oraz zabrano mu licencję kierowcy na termin siedmiu dni.

Mimo tego młody raper nie poddaje się i rozbija się po ulicach Los Santos bez licencji kierowcy bez strachu że zostanie zatrzymany przez Departament Policji i spytany o dokument ponownie, siedząc na Vespucci Beach często można zauważyć białego, stuningowanego JDMa, albo usłyszeć świszczącą turbinę zamontowaną pod maską tego Intrudera.

unknown.pngNajnowszy post na profilu Yoshana jest trochę kontrowersyjny, uśmiechnięty młody raper pozuje przy upitym do nieprzytomności bezdomnym, który postanowił zabawić się w klubie Amnesia Club.

Na drugim planie zdjęcia jest Akira Chantel, bardzo sławna piosenkarka znana pod pseudonimem artystycznym E-Bunny, oraz jej menadżerka Stormi Lodenau, która utrzymuje bardzo dobre relacje z młodym raperem poprzez Jahseh Masseya, który to jest dobrym znajomym Yoshiego zza czasów high school.

Oprócz tego że post jest kontrowersyjny i niewiadomo co o nim myśleć to pokazuje że młody raper zaczyna kręcić się wokół coraz to większych sław. Yoshan od paru dni jest często widywany w otoczeniu osób, które zostały oznaczone w najnowszym poście na profilu młodego rapera.

Podczas małej posiadówki w posiadłości Akiry Chantel zjawili się min. Yoshan Fuller, Willie Sanders, Akira Chantel i parę innych mniej istotnych osób, ktore i tak są mało ważne w tej części. Podczas tej małej imprezy doszło do małej kłótni między Yoshim a fighterem z VFF - Willm Sandersem. Między mężczyznami powstał spór o kobietę Williego, czyli Akirę. Młody raper na oczach fightera VFF zarywał do sławnej artystki i nawet się z tym nie krył, po chwili Willie wybuchł złością i postanowił opuścić posiadłość swojej kobiety, za nim wybiegły trzy osoby. Po chwili się okazało że mężczyzna pojechał z resztą do swojego domu bo był zbyt zbulwersowany zaistniałą sytuacją. Jak się okazało ta kłótnia, w której Yoshan brał duży udział przyczyniła się do rozpadu związku piosenkarki Akiry z fighterem Willim. Mimo że między młodym raperem a piosenkarką jest różnica wieku plus/minus dziesięć lat to i tak mimo tego raper próbuje swoich sił żeby podbić serce kobiety, której dzień wcześniej rozbił związek. Aktualnie żadna ze stron nie chwaliła się zerwaniem w swoich social media.

unknown.png Ostatnio na Lifeinvader jest huczno o dramie między Patrysiya Sawieljewa a Akira Chantel i innymi postronnymi osobami. Jedną z tych osób jest Yoshan Fuller, który aktywnie udziela się pod wieloma postami na Lifeinvader, jednym z tych postów był post Patrysiyi, który był jakąś odpowiedzią na post Protaisa Wrighta, który też jest zamieszany w tą sytuacją i stoi po stronie artystki E-Bunny.

Jak widać w poście młody raper groził fotografce pochodzącej z dalekiego wschodu takimi słowami jak "ej posłuchaj mnie dziwko, lepiej zamawiaj już protezę na zęby, bo revolt posse właśnie ma zamiar ci wyjebać całą klawiaturę, pozdro." Chwila później, jak pokazuje Patrysiya komentarz pod jej postem zniknął, nikt nie wie czy został on usunięty przez LI, czy przez Yoshana, czy przez samą autorkę tego posta. Jeśli chodzi o sam komentarz to jest on dosyć brutalny jak na chłopaka w takim wieku, młody raper dopiero osiągnął pełnoletność a jego zarysy twarzy robią z niego bobasa a mimo tego posługuje się takimi drastycznymi i wulgarnymi zwrotami w swoich social mediach nawet sięz tym nie kryjąc.

Akira napisała posta z oficjalna informacją iż pozwała fotografkę z dalekiego wschodu na kwotę dwóch milionów dolarów, oraz publiczne przeproszenie jej, chwila po tym pojawił się ten post nawiązujący do Yoshana Fullera z dopiskiem "kolejny ancymon, ktory zostanie rozliczony za swoje groźby". Aktualnie wszystkie portfale plotkarskie nastawiają się że czerwiec będzie miesiącem pełnym afer i potężnych pozwów na artystów.

Ostatnio na Lifeinvaderze pojawiła się strona o nazwie "Club Five" jak się okazało jest to lokal, którego właściciel jest DJ Reggie. Otwarcie zostało ogłoszone na dzień 04.06.2021 i miał na nim zagrać DJ Reggie razem z Little, członkiem GBO, który miał zagrać parę nutek, oraz puścić parę snippetów swojej widowni. Przed startem imprezy w lokalu zjawiło się całe Revolt Posse i zajęło całą lożę z widokiem na scenę, na której siedział raper Little. Po chwili do sceny podszedł założyciel Revolt Posse - Yoshi i spytał rapera spod szyldu GBO czy dałoby się wkręcić na koncert i zagrać jeden singiel po tym jak on skończy koncert. Yoshiemu udało się namówić rapera, oraz DJ Reggie na to żeby zagrać mini koncert o dwudziestej trzeciej w klubie Club Five. Yoshi wraz z całym kolektywem Revolt Posse wkręcili się na scenę a Yoshi przeskoczył deck DJa i wykrzyczał SMD Freestyle dla ludzi siedzących w tym klubie nocnym.

unknown.png

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

unknown.pngOstatnio na streamingach kolektywu Revolt Posse bez wcześniejszej zapowiedzi pojawił się singiel założyciela kolektywu, czyli Yoshiego, track jest zaczepką, czymś podchodzącym pod diss na SynchroDTS, który od samego początku kariery Yoshana Fullera robił mu pod górkę, tekst jest bardzo brutalny, wprost mówi iż był świadkiem albo jest świetnie doinformowany o okradnięciu i brutalnym pobiciu Rickiego Wyatta znanego pod pseudonimem Synchro DTS.

W tekście tracku pod tytułem "WHO ROBBED YA?!" Yoshiego padają takie wersy jak - "Oponentów wjebałem a resztę zbrukałem z kałem" "Gdzie są twoje fanty? Już spokojna twoja głowa" które są bardzo brutalną formą wypowiedzi jak na chłopaka w takim wieku, te wersy wprost mówią że Yoshan jest bardzo zamieszany w ostatnie przestępstwo wykonane na Rickym Wyatt.

Okładką do tego tracku stała się fotografia pobitego SynchroDTS wraz z napastnikiem białej rasy. Obaj mają zacenzurowaną twarz z dwóch powodów - żeby fanbase obu arystów miał zagadkę czy jest to pierdolenie o szopenie, czy też poważna sprawa, w której obu raperów robi potyczki niczym z wojny gangów, drugim powodem jest uniknięcie konsekwencji ze strony Los Santos Police Departament, jeśli wykonawca wrzuciłby na okładkę zdjęcie bez bluura mogłoby posłużyć za dobry materiał dowodowy w sądzie i byłby strzałem w kolano dla Yoshana, oraz człowieka, który odpowiada za pobicie i okradnięcie Rickiego Wyatta.

Ostatnio Yoshan Fuller bardzo namieszał w internecie swoim agresywnym zachowaniem w stronę Patrysji Sawilejewy, pisał pod jej postami różne komentarze, które na luzie można podpisać pod groźby. Jak poinformowała Patrysjia, fotografka ze wschodu sprzeczka między Yoshim a kobietą miała skończyć się w sądzie. W tym tygodniu doszło do rozprawy gdzie udział brała Akira Chantel, oraz udział miała brać wcześniej wymieniona Patrysija Sawielejewa, czytając LI obu kobiet można szybko dojść do wniosku że fotografka ze wschodu została pozwana przez Akirę za to że pisała oszczerstwa na jej osobę, który mogły pogorszyć jej status w branży. 

unknown.png

Na rozprawie pojawili się wszyscy - zaczynając od Yoshana Fullera, przechodząc przez Gaylego Duffiego, Gino Lacroixa, Tiarę Chibandę, Protaisa Wrighta, Meave Akker-Atlantę aż po samą Akirę Chantel, odziwo brakowało jednej osoby, która w tym całym zamieszaniu gra pierwsze skrzypce, czyli Patrysje Sawilejewe. Rozprawa, w której fotografka była oskarżoną obeszła się bez niej, dla Yoshiego to był cud, ponieważ uniknął ewentualnego oskarżenia ze strony kobiety, która podobno miała oskarżyć Yoshana o to, co wypisywał pod jej postami. Po ponad dwóch godzinach rozprawa się skończyła, paru ludzi z branży wypowiedziało się przed sądem na temat Akiry i Patrysji i sąd doszedł do wniosku że fotografka ma wpłacić 1.500.000$ na rzecz SUGA Records i publicznie przeprosić Akirę za swoje czyny, aktualnie o fotografce jest cicho, nie ma newsów na temat udanego przelewu, oraz na LI nie pojawił się żaden post i/lub nagranie z przeprosinami w stronę Akiry.

unknown.pngWczoraj, czyli 09.06.2021 doszło do koncertu DJ Doom w Amnesia Club, który był promocją swojej debiutanckiej płyty INTERDIMENSIONAL-EP. Pomio że sam DJ spóźnił się do klubu o plus, minus godzinę to przez całą imprezę w klubie był tłok.

Impreza po tym jak zaczęła się po godzinnym opóźnieniu wystartowała z potężnym pierdolnięciem, na parkiet był potężny ścisk a w VIP room siedziało sztywne grono celebrytów, które jest często widziane razem, w tym gronie również zasiadł sam Yoshan Fuller wraz z swoim człowiekiem - Juniusem Haydenem.

Podczas tej imprezy doszło do różnych rzeczy, które po skumulowaniu prowadzą do potężnego plot-twistu w środku głowy - początkowo JD Pitts mówi że wyjebał swoją menadżerkę Infinity Watters Jr. na zbity pysk za to że nie chciała przyjść z nim na imprezę po czym razem tańczyli na parkiecie, Akira Chantel jak zawsze miała zły mood przez to że ma okres, Yoshan Fuller razem z Rickym Wyattem kłócili się przez dziesięć minut, ktoś rzygał po ścianach, ktoś komuś ciągnął laskę etc. etc. Po prostu dla ludzi, którzy zasiedli w VIP room impreza była wielkim plot-twistem pod względem wydarzeń, który miały miejsce w tym pomieszczeniu.

Jeśli ktoś obserwuje sytuację w kręgu celebrytów to może zauważyć że Yoshan Fuller spędza coraz więcej czasu z Akirą Chantel, po tym jak kobieta zerwała z Willim Sandersem młody chłopak stara się  wejść w związek z E-Bunny, która jest nieco starsza od chłopaka. Sytuacja jest warta obserwacji, to byłoby wielkim hitem gdyby młody chłopak, który  zaledwie skończył dwadzieścia jeden lat i dopiero co wybił się na wyżyny sceny rapowej wszedł w związek z Akirą Chantel, która jest topowym wykonawcą, oraz menadżerem topowej wytwórni SUGA Records. 

Desktop_2021.06.10_-_21.30.32.03.DVR.gifPodczas imprezy w Amnesia Club, gdy grał DJ Doom oprócz tego że zagrał swoje nutki z płyty INTERDIMENSIONAL-EP zagrał też parę remixów tracków różnych celebrytów. Zagrał remixy nutek takich artystów jak Quentin Little, Meave Akker-Atlana, czy też Yoshana Fullera, co było dla niego wielkim zaskoczeniem.

Pierwszym remixem jaki poleciał wczoraj w klubie Amnesia Club, był właśnie remix najnowszego singla Yoshana Fullera, czyli track pod tytułem "WHO ROBBED YA?!" o którym mowa na początku postu. Singiel Yoshiego był na tyle gorący i agresywny, albo po prostu doszło w klubie do jakiejś sprzeczki i akurat do tego kawałka cały klub zaczął się napierdalać, dosłownie każdy kto stał przy barze zaczął lać się po mordach, KAŻDY.

Po ponad minucie obijania sobie mordy do kawałka Yoshi - WHO ROBBED YA?! (rmx by DJ DOOM) na ziemi leżało paru nieprzytomnych ludzi z popuchniętą mordą i rozciętymi łukami brwiowymi, po prostu sytuacja w klubie była gorąca, akurat chwila po tym jak na głośnikach załączył się remix tracku Yoshana.

Cała ta akcja jest wielką promocją dla tracku WHO ROBBED YA?! w wykonaniu Yoshana, mimo że raper nie planował rozgłaśniać tego singla i miał być po prostu muzyczną zaczepką w stronę Rickiego Wyatta, znanego jako SynchroDTS to i tak udało mu się nabrać dosyć zajebistej promocji przez to że ludzie w klubie postanowili urządzić sobie pogo, czy jak kto woli obijanie sobie mord akurat do jego najnowszego kawałka, cała akcja jak najbardziej na plus dla Yoshana.

 

 

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝