Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Edwin] Kogut


Kogut

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2206-kogut/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jack Gelbero
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Wyjście podczas akcji RolePlay. Tłumacz się w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: Edwin
Wyjaśnienie sytuacji:  Cześć, na wstępnie chciałem zaznaczyć, iż nie rozumiem, dlaczego dostałem blokadę postaci za "wyjście podczas akcji RP". Zanim zakończyłem nocne granie z uwagi na późną godzinę przemierzałem jedną z ulic Santos. W trakcie tego marszu zatrzymał się przy mnie jakiś gracz z pytaniem czy mnie podwieźć,  odpowiedziałem czysto, że nie bo i tak miałem w planach wyjście z gry. Odszedłem kilka kroków dalej i po prostu wyszedłem. Nie wiem jakie plany na dalszą grę miał drugi gracz, nie wiem co też zrobił, ale domyślam się, że poszedł report bo nie spodobało mu się moje wyjście z gry. Na czacie też nie pojawiło się nic więcej oprócz jego pytania i mojej odpowiedzi. Nie mniej jednak jeżeli to zdanie i odpowiedź było poważną akcja RP do nadania blokady, to przyznaję się do popełnienia błędu i przepraszam. 🙃
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak, opcjonalnie postać składająca report.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym ja był święty i komentował pod czyjąś apelacją bo sam wyrwałem tutaj swoją pierwszą w życiu kare grając na RP. Jednak znowu się przejawia nadanie kary nie adekwatnej do czynu lub osoby, na którą została nałożona. Ja rozumiem, że Edwin za tą rzecz dał blokadę a na przykład homochromia dałaby inną. Tylko właśnie jest problem bo w takich przypadkach to jest loteria jak w lotto co wygrasz; AJ, ostrzeżenie a może jedna z głównych nagród jak blokada lub banicja. Jestem również pewien, że osoba która zagrała do Koguta to był mastermind kradzieży. Pewnie chciał uwalić i okraść z fantów bo nowa postać. Było tak czy nie? No i co zrobił tamten koleżka napisał pewnie /report bo "hur dur koleś wyszedł z gry jak chciałem go okraść tutaj screen z odegrania wcale nie napisałem tego po tym jak wyszedł z gry proszę o kare dla niego bo tak"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem Cię, zaproponowałem podwózkę - odmówiłeś, wyszedłem z wozu - zacząłem do Ciebie celować z .50 na co Ty odpowiedziałeś disconnectem. Byłem w trakcie pisania swojego zdania, natomiast nie zdążyłem. Przez takie akcje zaczynam chyba bardziej wierzyć w siłę lootgrabu 🤓

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, baley napisał:

Spotkałem Cię, zaproponowałem podwózkę - odmówiłeś, wyszedłem z wozu - zacząłem do Ciebie celować z .50 na co Ty odpowiedziałeś disconnectem. Byłem w trakcie pisania swojego zdania, natomiast nie zdążyłem. Przez takie akcje zaczynam chyba bardziej wierzyć w siłę lootgrabu 🤓

 

A masz może coś aby to potwierdzić? Nie wiem - screen, nagranie? Tak jak napisałem wyżej - było późno, więc kończyłem grę, żadnego odegrania z Twojej strony również nie widziałem, jak  tego czy faktycznie wyciągnąłeś pistolecik czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję, że mi się upiecze. Po prostu nie widziałem z Twojej strony żadnego odegrania oprócz jednego słowa. Nie wiedziałem, czy chcesz mnie okraś czy może przytulić. Odszedłem kilka kroków dalej i opuściłem grę bo musiałem, tyle w temacie.

Proszę o podjęcie decyzji przez osobę rozpatrującą apelacje.

Don Pain i predator91 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, baley napisał:

Prawdopodobnie upiecze Ci się ze względu, że nie ma wgranych 3d tekstów po czyimś disconnectcie. 

unknown.png

Dodam jeszcze..

Nie rozumiem również do czego miałyby w tej sytuacji przyczynić się 3D teksty o disconnectcie. Ja przyznałem się do opuszczenia serwera z tego względu, że musiałem. Z Twojej strony nie było odegrania, więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin