Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[KLUB] Club Five


Don Pain

Rekomendowane odpowiedzi

bez-tla.png.d1e1b47880f23f55779cb171c4e5f1b8.png

Club Five - nowo powstały klub nocny ulokowany na Del Pedro, kilka ulic dalej od ścisłego centrum Vespucci. Budynek Bahama Mamas został odkupiony po tym, jak starzy właściciele stracili klub, kiedy nie zapłacili podatków, dlatego tez nazwa została odświeżona na cos nowocześniejszego. Właścicielem klubu jest Reginald Terrance znany w całym Santos jako DJ Reggie, współwłaścicielem, jak i najlepszym barmanem jest Michael Outis. Głównymi założeniami klubu jest przede wszystkim częste organizowanie imprez na wysokim poziomie w oparciu o świetną muzykę, ale także najlepsze drinki i alkohol. Nie zabraknie też różnych konkursów na uczestników imprez oraz loży vipowskich dla bogatszych osób. Zapraszamy na nasz Fan Page https://li.v-rp.pl/pages/clubfive

Lista Drinkow:

  • Sidecar
  • Mint diamond
  • LS Rose
  • Jack Rose
  • Mojito/Black mojito
  • Cuba Libre
  • Black russian
  • White russian
  • Sex on the beach
  • Red Lagoon
  • Green Lagoon
  • Tequila Sunrise
  • Bahama Mama
  • Pina Colada
  • Blue Lagoon
  • Mango Paradise
  • Free Ananas (drink bezalkoholowy)
  • Reggie shot

Lokalizacja

lokalizacja.thumb.png.d508dc3ec41ecf159274d9a4cbdb4ce0.png

 

OOC

Spoiler

Witam wszystkich, ja i Kogut chcieliśmy zrobić cos własnego i cos nowego a co najważniejsze chcemy wprowadzić dużą aktywność. Mój zakres działań jest bardzo szeroki, rozkręcić imprezę nie jest problem, gdyż prowadze swoje audycje, które gracze na naszym kochanym serwerze po prostu kochają, i mam dość szukania klubu. A jak znajdę klub to pracownicy i reszta nie zawsze są, a jeżeli będę posiadał własny klub to będę w stanie ogarnąć zaplecze, oraz całość imprezy. Przy imprezach będzie pomagał mi Kogut i pewnie kilka innych osób z mojej ekipy, która jest spora. Myślę ze jeżeli moje wszystkie założenia wyjdą, to stworzymy naprawdę cos świetnego. Wiem o tym ze administracja nie szuka za bardzo nowych klubów, ale mogę obiecać ze was nie zawiedziemy. No to widzimy się w gierce mam nadzieje jak najszybciej z tym projektem!

 

Edytowane przez Pain
x2nax, Kogut i Stankii lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin