Skocz do zawartości

Update 1.52

Wersja skryptu 1.52 już dostępna! Zjazd po linie, usprawniony telefon, parasole...
Zobacz to

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

Los Santos Police Department


Polecane posty

sBrICKH.png
 

LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
Departament Policji w Los Santos jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych organów ścigania na świecie. Odpowiada za świadczenie usług policyjnych na obszarze obejmującym 468 mil kwadratowych i 21 obszarów społeczności, reprezentujących około 4 miliony mieszkańców od 2016 r. Rada komisarzy policji nadzoruje wszystkie operacje LSPD. 

MISJA DEPARTAMENTU
Misją Departamentu Policji w Los Santos jest ochrona życia i mienia ludzi, którym służymy, zmniejszenie liczby przypadków przestępczości i strachu przed nią oraz zwiększenie bezpieczeństwa publicznego podczas pracy z różnymi społecznościami w celu poprawy jakości ich życia. Naszym zadaniem jest czynić to z honorem i uczciwością, jednocześnie zachowując najwyższe standardy etyczne, aby zachować zaufanie publiczne.


MOTTO
W lutym 1955 roku Departament Policji w Los Santos na łamach wewnętrznego magazynu przeprowadził konkurs na motto akademii policyjnej. Warunki konkursu głosiły, że: „Motto powinno być takie, które w kilku słowach wyraża niektóre lub wszystkie ideały, którym oddana jest policja w Los Santos.  „Obey & Survive” stało się oficjalnym hasłem Akademii Policyjnej i było stale stawiane przed funkcjonariuszami szkolącymi się jako cel ich zawodu. Z biegiem czasu motto zyskało szersze uznanie i akceptację.

PODSTAWOWE WARTOŚCI LSPD
Podstawowe wartości Departamentu Policji mają nas kierować i inspirować we wszystkim, co mówimy i robimy. Dbanie o to, aby nasze wartości stały się częścią naszego codziennego życia zawodowego, jest naszym zadaniem i pomagają zapewnić, że nasze osobiste i zawodowe zachowanie może być wzorem dla wszystkich.

 • Służba naszym społecznościom 
 • Szacunek dla prawa 
 • Zaangażowanie w przywództwo 
 • Uczciwość we wszystkim, co mówimy i robimy 
 • Jakość dzięki ciągłemu doskonaleniu

Naszym celem jest zwiększanie bezpieczeństwa publicznego oraz zmniejszanie strachu i występowania przestępstw. Ludzie w naszych społecznościach są najważniejsi. Nasze motto „Obey & Survive” to nie tylko slogan - to nasz sposób na życie. Będziemy współpracować z ludźmi w naszych społecznościach i dołożymy wszelkich starań, zgodnie z prawem, aby rozwiązać problemy społeczne, które mają wpływ na bezpieczeństwo publiczne. Cenimy ogromną różnorodność ludzi zarówno w naszych społecznościach mieszkaniowych, jak i biznesowych i służymy wszystkim z jednakowym zaangażowaniem. Otrzymaliśmy zaszczyt i przywilej egzekwowania prawa. Musimy zawsze postępować uczciwie w korzystaniu z władzy i autorytetu, które zostały nam przekazane przez ludzi. Nasze zachowanie osobiste i zawodowe powinno być dla wszystkich wzorem do naśladowania. Będziemy przestrzegać i wspierać ducha prawa.

SZACUNEK DLA LUDZI
Praca z Departamentem Policji w Los Santos powinna być wymagająca i satysfakcjonująca. Nasi ludzie są naszym najważniejszym zasobem. Możemy najlepiej służyć różnorodnym potrzebom naszych społeczności, umożliwiając naszym pracownikom wypełnianie ich obowiązków z wiedzą, autorytetem i odpowiednią dyskrecją. Zachęcamy naszych ludzi do zgłaszania pomysłów, słuchamy ich sugestii i pomagamy im rozwinąć maksymalny potencjał. Wierzymy w traktowanie wszystkich ludzi z szacunkiem i godnością. Okazujemy troskę i empatię ofiarom przestępstw, a osoby naruszające prawo traktujemy uczciwie i z godnością. Okazując szacunek innym, zdobędziemy szacunek dla całego Departamentu Policji.


ZAŁOŻENIA FRAKCJI
Tworzymy miejsce do rozgrywki, które ma być przyjazne dla każdego gracza. Nie chcemy iść w kierunku pełnej immersji, która tak naprawde ograniczała się do grania w kilka osób i większość serwera tego nie rozumiała i nie chciała zrozumieć. Idziemy w kierunku podstaw immersji ale nie robimy z tego /tryhardu/ jak za poprzednich edycji. Dajemy szansę każdemu, uczymy najpotrzebniejszych rzeczy do gry żeby móc odpowiadać na wasze potrzeby w czasie rozgrywki. Nie ma jasno określonego stylu gry, nie ma tak wielu sztywnych schematów, a poradnik dotyczący gry we frakcji nie ma więcej niż 10 stron. Chcemy by gra z nami była poprostu prosta, krótka i na temat, bez zbędnego siedzenia na danych incydentach czy 911, należy pamiętać, że musimy być dla wszystkich graczy, a nie tylko dla części. W sprawie kontaktu do zarządu można się zgłaszać do: @votu i @Spectre.

FAQ

Rekrutacja do LSPD?

 • Będzie odpowiedni temat, w którym zawarte będą wszystkie informacje potrzebne do tego by móc u nas grać. Osoby, które będą aplikowały jako /weteran/ będą odbywały 2-4 dni na okresie P1 jako wdrożenie do frakcji i dostosowanie się do zasad. Osoby, które wyrażają chęć nauczenia się, będą na okresie P1 około 7 dni, w zależności od tego jak szybko przyswajasz wiedzę.

Mój kolega dostał 2h jaila, a ja dostałem 4h jaila, mimo to, że zrobiliśmy to samo, jak to wyglada?

 • Nie piszcie w tych sprawach żadnych skarg, chyba, że macie 100% dowody na to, że ktoś celowo was udupia. To indywidualne podejście gracza z frakcji na podstawie waszego zachowania, gry i innych czynników.

Jakie dywizje stworzycie lub są w LSPD?

 • Głównym trzonem jest patrol, to będzie od zawsze na zawsze, nie będzie sztucznych dywizji, w planach mamy stworzenie poprostu GSS złożone z graczy, którzy chcą prowadzić rozgrywkę z gangami. Uprzedzam pytanie o Metropolitan - bardzo odległe plany.

Dostałem blokadę na koło, czemu się tym zajmujecie zamiast grać 911?

 • Ograniczamy syf związany z parkowaniem, twórcy GTA 5 dali to, że mamy czerwone krawężniki, trzeba być świadomym tego, że nie można tam parkować. Reagujemy tak samo na 911 jak i na niepoprawne parkowanie. W planach będzie stworzenie dla chętnych graczy Parking Enforcement, który będzie dojeżdżał takich kierowców w pełni. 

LSPD to "must win", dlaczego?

 • Tutaj myślę, że temat wałkowany od tak dawna na RP, że można tylko napisać: PD zawsze wygrywa, nie piszcie do mnie skarg o tzw. /must win/.

 

Edytowano przez votu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝