Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Nieznajomy PALN, QTYB, MFGB, TheProdiger] TibiaPlayer


Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: Tibia https://forum.v-rp.pl/profile/2934-tibia/
Link do konta oskarżonego: Nie znam, jedynie znam ich nicki IC: Nieznajomy PALN, Nieznajomy MFGB, Nieznajomy QTYB / TheProdiger
Powód składania skargi: Granie do AFK, wprowadzania w błąd graczy przez supportera.
Wyjaśnienie sprawy: Zaczynając, dnia wczorajszego podczas, podczas gdy musiałem załatwić pewną sprawą niezwiązaną stricte z grą IC i stałem na statusie afk gdy z niego zszedłem zobaczyłem, że jakieś ziomeczki do mnie grają. Gdy zaprzeczyłem, że nie będę grał czegoś co z góry jest ustawione na moją porażkę, gdyż nie mogłem w żaden sposób na ich zagrania zareagować koledzy wezwali supportera na miejsce zbrodni był nim właśnie TheProdiger. Po kilku minutowej rozmowie i próbowaniu wytłumaczyć mu dlaczego ta sytuacja jest kompletnie bezsensu do gry otrzymałem arguemnt zwrotny coś w stylu "Jeśli twoja postać stoi tam gdze stoi to koledzy mogliby nawet czekać za tobą 2 dni a jeślibyś wrócił to musiałbyś kontynuować rozgrywkę IC" co jest kompletnie niedorzeczne, dodatkowo dostałem AJ z powodem (Unikania gry IC) i  uważam, że osoba do której zwracają się gracze aby uzyskać pomoc nie powinna wprowadzać ich samych w błąd. A koledzy którzy uczestniczyli w całej akcji niepowinni łamać regulaminu podczas gdy reprezentują warstwę półswiatka. Poniżej załączam filmik z całe sytuacji jak i fragment ucięty z rozmowy z Mario który sam przyznaje mi rację. Na sam koniec chciałbym jesszcze poprosić o zdjęcie AJ, a co do pozostałości kar to już nie mi o tym decydować. Pozdrawiam
Dowody: 

unknown.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jestem jednym z tych co napadli.

Podjechaliśmy do Ciebie autem gdy stałeś na chodniku. Wyskoczyliśmy z auta i wycelowaliśmy do Ciebie z broni pisząc jakieś typowe rzeczy typu: "kładź się na ziemie bo Cie zastrzele". W tym momencie nad twoją głową pokazała się ikonka "AFK od [czas]".

Potem ta ikonka zniknęła i dalej nic nie odpowiadałeś. Ruszyłeś się dopiero wtedy gdy pokazał się przed Tobą supporter. Nie poinformowałem Cię o tym, że go wzywam więc musiałeś patrzeć się w monitor skoro dosłownie sekunde po jego pojawieniu napisałeś na OOC: "o supporter coś tam coś tam".

Tak czy siak wszystko co napisałem wyżej nie ma większego znaczenia, ponieważ nawet jak byłbyś afk na serwisie gdzie nie ma żadnej ikony, która dawałaby znać, że jesteś na AFK to to nie zwalnia Cię od gry IC. Do tego nie wiem co pisałeś do Maria, ale z tych dwóch PW widzę, że chyba wprowadzałeś go w błąd. Nie graliśmy do Ciebie żadnego /me i /do. Ja chyba zagrałem /me że Cie przeszukuje jak już się ruszyłeś i zamiast grać IC zacząłeś od OOC. Cała sytuacja i tak była pod twoją niekorzyść, ponieważ byłeś sam o 23:30 vs dwóch typa z bronią i kierowca z czego wnioskuje, że tutaj jest problem. Nie umiesz grać na swoją niekorzyść. Nawet jakbyś tam stał bez AFK'a to nie masz co zrobić co nie byłoby ani MG, ani PG i uratowałby Cię z tej sytuacji.

Gram tyle czasu na RP i problem afka był już tyle razy przerabiany. Ty próbujesz po tylu latach dalej tego nadużywać. Stałeś tam i czekaliśmy aż odafczysz żeby z Tobą grać, a tłumaczenie się na OOC, że "mogłeś być gdzieś indziej gdybyś nie był AFK" nic nie zmienia. Mogleś też tam stać bez AFKa.

Petherus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej nie wiem o chuj my chodzi skoro nic nie miał.

Nie wiem po co mówisz o graniu 1k linijek. Nikt nie mówi o tym, że ktoś z Toba zagra cała akcje jak masz AFK.
1. Nawet jakby miał AFK to i tak czekałbym pare minut aż z niego zejdzie żeby grać dalej.
2. Jeżeli jest takim bozak graczem to nie wiem czemu po prostu nie grał jak już wszedł z tego afka, czemu musiał się spruć od buta o coś.

Nie pamiętam dokładnie czasów, ale nie był AFK jak podjechaliśmy, a nawet jeżeli był bo coś tam piszesz że wystarczy coś kliknąć żeby nie być na afku to co to zmienia. Zszedł z afk miał grać, proste.

i nie wiem co tam coś prujesz się o poziom gry, pewnie kiedys na jakims serwisie cos cie tez zabolalo i teraz plakusiasz

nwm ja tu nie bede sie teraz wyklocal z wami. jak macie jak zobaczyc logi to zobaczcie ze afk mu sie pokazal nad glowa po napisaniu naszych rzeczy na IC

Petherus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i odgornie przepraszam za tak pozny werdykt w sprawie. Po przenalizowaniu wszystkiego zostawie tutaj mala notke odnosnie tego, ze osoba posiadajaca status AFK nie powinna byc brana pod uwage podczas jakichkolwiek akcji RP, tak jak w tym przypadku. Wiekszosc zostala wyjasniona na discordzie, przez co skarge odrzucam i sciagam ajota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin