Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[DAM MIEJSCE DO GRY] Branża Fitness


DeVo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jeśli ktoś posiada postać powiązaną z branżą fitness, bądź ma zamiar taką stworzyć, to ten wątek jest dla ciebie.

 

Chętnie przyjmę pod swoje skrzydła osoby z pomysłem na swoją postać, które zamierzają wkroczyć w świat sportu. Na ten moment poszukuję ludzi na takie stanowiska jak:
Trener personalny, Masażysta, Instruktor sztuk walki, Fizjoterapeuta (jeśli masz inny pomsył to pisz)

Posiadam elegancki interior siłowni + biuro oraz salon masażu, niestety przez brak możliwości bicia siły w interiorach, siłownia świeci pustkami.. Dlatego chciałbym nie tyle co pozatrudniać kilka postaci, ale dać wam miejsce do gry, w którym będziecie mogli rozwijać swoje wątki, przyjmować swoich klientów, prowadzić treningi/rehabilitację - po prostu grać. Jako moja postać (Willie Sanders), mogę wam zagwarantować klientów i ewentualną pomoc finansową, oferuję także normalne duty w wysokości chyba 1200? Coś takiego, nie pamiętam..

Oczekuję od chętnych osób tylko jednej rzeczy.. Żeby potrafili sobie samodzielnie nakręcić wątki na grę, połapać kilentów i stworzyć klarowną postać.

 

Zainteresowani pv forum, albo Devo#0501

 

Spoiler

 

Zdjęcia siłowni w linku, biuro i resztę podsyłam tak o

unknown.png

unknown.png

masaz.png


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin