Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#20 Vibe Update 1.51


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Lopez napisał:

a co lepiej by było to zrobić tylko dla graczy z licencją ściganta? xD

Owszem, gdyż teraz to każda osoba będzie zapierdalać bo zaludnionym mieście, unikając grania miasta duchów. Jestem przekonany, że przez to zrobi się jakiś nocny Need for Speed.

Kizzy i fragusiek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nissanek napisał:

Owszem, gdyż teraz to każda osoba będzie zapierdalać bo zaludnionym mieście, unikając grania miasta duchów. Jestem przekonany, że przez to zrobi się jakiś nocny Need for Speed.

a ja ooc jak mi sie nudzi to zapierdalam po mieście i jakoś kurwa bóg czy inna nadprzyrodzona moc samochodu nie blokuje. Ja jestem przekonany, że jakby wyjebać z serwera grupy ścigantów, to liczba graczy wzrosłaby o 50%, a poziom uległby ogólnemu polepszeniu

przez takie podejście ludzi, że kurwa na wszystko ma być ograniczenie to mi sie nie chce grać, bo wiem że będę zaraz z co bardziej ambitnym pomysłem pisać kurwa prośby i aplikacje z argumentacją kurwa przynajmniej jak prośbę o przyznanie zasiłku, co chyba nawet jest prostsze w rzeczywistości.

Edytowane przez Satan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin