Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#20 Vibe Update 1.51


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, fragusiek napisał:

Szkoda, że będąc "ścigantem" nadal nic z tego nie ma, wyścigi dostępne dla każdego. 😕 A tak reszta to w miarę okej, czekam na normalne fryzury dla mężczyzn 

a co ma z tego byc? XD przeciez grasz tylko dla samej gry a nie jakis nagrod pienieznych od Maria

moge ci dac warna z powodem "Medal dzielnego ściganta" jak chcesz

6oUdCNv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, strażnik immersji napisał:

a co ma z tego byc? XD przeciez grasz tylko dla samej gry a nie jakis nagrod pienieznych od Maria

moge ci dac warna z powodem "Medal dzielnego ściganta" jak chcesz

 

A czy ja mówię o profitach finansowych? Po co dla zwykłego Bentruma opcja robienia wyścigów, nie rozumiem tego..

Nie chodzi o profitach finansowych, ale można by było coś dać dla osób które jednak grają w takich grupkach i aby coś z tego mieli.

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fragusiek napisał:

 

A czy ja mówię o profitach finansowych? Po co dla zwykłego Bentruma opcja robienia wyścigów, nie rozumiem tego..

Nie chodzi o profitach finansowych, ale można by było coś dać dla osób które jednak grają w takich grupkach i aby coś z tego mieli.

Dlatego że ścigant nie różni się niczym od zwykłego "bentruma" szczerze powiedziawszy, jak jestem w błędzie to mnie popraw.

MyNick, Mith, Kizzy i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne kurwa jest nie pierdolcie że nie, jedyne co mnie martwi to ten designerski shoulder bag z ktorym będą sie wozić czarnuchy z davis które i tak już chodzą w outficie typu designerskie spodenki, kevlar i m4 pod koszulką, a jak do tego dojdzie europejska nera to bede sie czuć jak na rekonstrukcji zdarzeń z top boya.

i ten zasiłek to wedlug mnie bezsensowny ruch, który jeszcze bardziej namiesza w ekonomii. Kwestie wartosci pieniadza na serwerze mozna rozwiazac w inny sposob, ale czas i tak pokaze. Dobrze jest fajne rzeczy dodaliscie poza tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lopez napisał:

fajne kurwa jest nie pierdolcie że nie, jedyne co mnie martwi to ten designerski shoulder bag z ktorym będą sie wozić czarnuchy z davis które i tak już chodzą w outficie typu designerskie spodenki, kevlar i m4 pod koszulką, a jak do tego dojdzie europejska nera to bede sie czuć jak na rekonstrukcji zdarzeń z top boya.

i ten zasiłek to wedlug mnie bezsensowny ruch, który jeszcze bardziej namiesza w ekonomii. Kwestie wartosci pieniadza na serwerze mozna rozwiazac w inny sposob, ale czas i tak pokaze. Dobrze jest fajne rzeczy dodaliscie poza tym

jaka nera jak żadnych nerek nie dodajemy, zawsze możemy poniżyć gangusów i dać możliwość zagładania baga dla kobitek jako torebki essasito - kto to powiedział?

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Morfeusz napisał:

Dlatego że ścigant nie różni się niczym od zwykłego "bentruma" szczerze powiedziawszy, jak jestem w błędzie to mnie popraw.

Przyznaję rację. 'Ścigant' to potoczne określenia na ludzi ( w tym przypadku na Wasze postaci), które mają zamiłowania do motoryzacji, adrenaliny i wyścigów ulicznych. To nie są żadni gangsterzy, ani grupy zorganizowane, by miały dodatkowe profity. Gra ściganta polega na czystej grze IC.

Lukrownik i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fragusiek napisał:

 

A czy ja mówię o profitach finansowych? Po co dla zwykłego Bentruma opcja robienia wyścigów, nie rozumiem tego..

Nie chodzi o profitach finansowych, ale można by było coś dać dla osób które jednak grają w takich grupkach i aby coś z tego mieli.

a kiedy przestaniecie dzielić graczy na jakieś kurwa klasy xD
Gracz to gracz, skrypt powinien być jak najpowszechniejszy dla każdego i nie robić jakichs elitarnych grupek.

Szybki i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Karach napisał:

Przyznaję rację. 'Ścigant' to potoczne określenia na ludzi ( w tym przypadku na Wasze postaci), które mają zamiłowania do motoryzacji, adrenaliny i wyścigów ulicznych. To nie są żadni gangsterzy, ani grupy zorganizowane, by miały dodatkowe profity. Gra ściganta polega na czystej grze IC.

 

Czekam aż LSPD pojawi się na trasie, którą zobaczą na /wyscig - zacznie się robienie MG 

 

Plus chyba zwykły gracz w centrum nie łamie cały czas prawa, nie? 

Edytowane przez fragusiek
Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin