Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#20 Vibe Update 1.51


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fragusiek napisał:

 

Czekam aż LSPD pojawi się na trasie, którą zobaczą na /wyscig - zacznie się robienie MG 

Jeśli zacznie się MG, będzie odpowiednio uargementowane to będzie też odpowiednio ukarane. Nie wiem dlaczego na siłe się czegoś doszukujesz.

 

// jeżeli ktoś łamie prawo podlega pod taki sam wymiar. Nie ważne czy jest bentrumem, ścigantem (choć to to samo) czy gangsterem. Podlega pod działanie słuźb tak samo jak każdy inny obywatel naszego pięknego Los Santos.

Kizzy i Eliteq lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karach napisał:

Jeśli zacznie się MG, będzie odpowiednio uargementowane to będzie też odpowiednio ukarane. Nie wiem dlaczego na siłe się czegoś doszukujesz.

A to źle? Ja też mam parę wątpliwości co do tego czy ktoś przypadkiem nie zjebie mi za przeproszeniem gry gdy na przykład sobie włączę wyścig z ziomkami. Jednak póki co fajne rzeczy nie ma co narzekać. Poczekamy zobaczymy nie?

Edytowane przez Jaguar
dodałem jeszcze ze dwa zdania
Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fragusiek napisał:

 

Czekam aż LSPD pojawi się na trasie, którą zobaczą na /wyscig - zacznie się robienie MG 

 

Plus chyba zwykły gracz w centrum nie łamie cały czas prawa, nie? 

Nie zobaczą, chyba że ja udostępnisz. Rzecz jasna nikt też nie widzi aktualnie odbywających się wyścigów, a jedynie ten, którego jest uczestnikiem.

Kizzy lubi to

Potrzebujesz czegoś? Napisz na pw lub dc!

W wiadomościach proszę o natychmiastowe przedstawienie problemu.
Wiadomości typu "Hej" z oczekiwaniem, aż ja dopytam będą ignorowane

KoruS's discord banner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fragusiek napisał:

 

A czy ja mówię o profitach finansowych? Po co dla zwykłego Bentruma opcja robienia wyścigów, nie rozumiem tego..

Nie chodzi o profitach finansowych, ale można by było coś dać dla osób które jednak grają w takich grupkach i aby coś z tego mieli.

Bo zwykły gracz też może korzystać z tego skryptu, by się pościgać w 2/3osoby i mieć pickupy, które pokażą mu drogę. A nie jedynie ściganci.  Dla mnie fajna opcja, bo grając w centrum nie mam ani kortu tenisowego, ani kolejek górskich lub diabelskiego młynu.. Choć w sumie to będzie ciekawe czyli te wyścigi.(może kiedyś to dojdzie... No ale obecnie jedyna atrakcja dla centrum obecnie została udostępniona)

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kilku osób wyżej.
Nie projektujemy systemów tak aby ukrócić odwalanie do zera bo nie jest to możliwe, jeżeli ktoś ma odwalać to będzie to robić bez różnicy czy ma dostęp do ficzera czy też nie.
Zamiast ograniczać nasze pomysły i możliwości myśląc głównie o marginesie tego community lepiej pozbyć się takowych osób, pozdrowionka.

Lopez, Kizzy, jachu i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Matrzak napisał:

Dla kilku osób wyżej.
Nie projektujemy systemów tak aby ukrócić odwalanie do zera bo nie jest to możliwe, jeżeli ktoś ma odwalać to będzie to robić bez różnicy czy ma dostęp do ficzera czy też nie.
Zamiast ograniczać nasze pomysły i możliwości myśląc głównie o marginesie tego community lepiej pozbyć się takowych osób, pozdrowionka.

Tylko szkoda, że zapisywanie tras jest dostępne tylko dla patronów czyli i tak musisz wydać hajs aby zapisać trasę aby potem za 50vp podzielić się z nią dla kogoś.. A raczej nie będzie takiej sytuacji, że wszyscy gracze z Vibe nagle kupią patrona. 

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin