Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#20 Vibe Update 1.51


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Nissanek napisał:

Niezbyt przekonany jestem do tych wyścigów dla każdego gracza, obawiam się, że pół Santos będzie zapierdalać by się pościgać bez żadnych konsekwencji 😕

 

a no tak, bo do tej pory nie było możliwości żeby gracze się ścigali. Dostaliśmy jedynie narzędzie ooc do organizowania tego i jak zwykle ludziom nie pasuje.

 

Świetna robota @Mario, jedziecie z tym i oby tak dalej.

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy update 1.52 ?

 

moje podsumowanie autopilota na chwilę obecną:

autopilot działa świetnie- super bajer

1) trzeba oznaczyć poprawie końcówkę drogi- tak aby znacznik nie pojawił się nawet delikatnie na poboczu, bo pojazd dojedzie do końca- marker zniknie a pojazd będzie Wam się kręcił w kółko- dlatego uważajcie, bo jeśli będzie zbocze to auto wpadnie, jeśli będą słupki- auto je skosi. dlatego pilnujcie tego.

2) autopilot dostosowuje prędkość do pojazdu przed. ja miałem 40, drugie auto 80. drugie auto zwolniło i jechało z moją prędkością

3) dopiero, gdy zmniejszyłem prędkość do 10, to samochód z tyłu przyśpieszył z 40 do 80 i wyprzedził mnie lewą stroną po poboczu (więc też uważajcie- bo jeśli nie ma pobocza to pojedziecie tym co tam się znajduje)

3) zauważyłem że się kierunki włączają (nie wiem czy inni to widzą)

4) omija graczy z obydwu stron (lewa lub prawa). kierowca nawet trąbi ale jest walnięta synchronizacja (u kierowcy trąbi na pieszego, ale inni tego nie słyszą, prawdopodobnie z kierunkami jest podobnie)

5) zostaje opis (autopilot) - już admini to tym wiedzą,

błędy:

1) przy k (odpalanie) wysiada z samochodu (miałem to raz, zbagatelizowałem to- pomyślałem, że sam coś kliknąłem- teraz jakiś gracz zgłosił to, więc to chyba błąd)

2) przy wybieraniu spodni w /generujubrania (ja sprawdziłem przy ID 158, testowałe też @MyNick )- wywala z serwera, więc jeśli nie musicie to tam nie lećcie na razie, do póki tego nie naprawią.

 

 

Edytowane przez Jesus
marcinekk i Kizzy lubią to

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jesus napisał:

Kiedy update 1.52 ?

 

moje podsumowanie autopilota na chwilę obecną:

autopilot działa świetnie- super bajer

1) trzeba oznaczyć poprawie końcówkę drogi- tak aby znacznik nie pojawił się nawet delikatnie na poboczu, bo pojazd dojedzie do końca- marker zniknie a pojazd będzie Wam się kręcił w kółko- dlatego uważajcie, bo jeśli będzie zbocze to auto wpadnie, jeśli będą słupki- auto je skosi. dlatego pilnujcie tego.

2) autopilot dostosowuje prędkość do pojazdu przed. ja miałem 40, drugie auto 80. drugie auto zwolniło i jechało z moją prędkością

3) dopiero, gdy zmniejszyłem prędkość do 10, to samochód z tyłu przyśpieszył z 40 do 80 i wyprzedził mnie lewą stroną po poboczu (więc też uważajcie- bo jeśli nie ma pobocza to pojedziecie tym co tam się znajduje)

3) zauważyłem że się kierunki włączają (nie wiem czy inni to widzą)

4) omija graczy z obydwu stron (lewa lub prawa). kierowca nawet trąbi ale jest walnięta synchronizacja (u kierowcy trąbi na pieszego, ale inni tego nie słyszą, prawdopodobnie z kierunkami jest podobnie)

5) zostaje opis (autopilot) - już admini to tym wiedzą,

błędy:

1) przy k (odpalanie) wysiada z samochodu (miałem to raz, zbagatelizowałem to- pomyślałem, że sam coś kliknąłem- teraz jakiś gracz zgłosił to, więc to chyba błąd)

2) przy wybieraniu spodni w /generujubrania (ja sprawdziłem przy ID 158, testowałe też @MyNick )- wywala z serwera, więc jeśli nie musicie to tam nie lećcie na razie, do póki tego nie naprawią.

Pamiętajcie, by zgłaszać zaistniałe błędy na issue tracker:
https://gitlab.com/vibe-rp/issue-tracker

Jesus i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2021 o 20:21, fragusiek napisał:

 

A czy ja mówię o profitach finansowych? Po co dla zwykłego Bentruma opcja robienia wyścigów, nie rozumiem tego..

Nie chodzi o profitach finansowych, ale można by było coś dać dla osób które jednak grają w takich grupkach i aby coś z tego mieli.

stary, ale czego Ty oczekujesz od serwera za jazdę stuningowaną, sportową furą? bo to takie mówienie ogólne, które nie prowadzi do żadnego kompromisu, a po coś zacząłeś ten temat. każda nagroda za zapierdalaniem bokiem po vespucci jest absurdalna i nieadekwatna dlatego sam nie wiesz czego Wy właściwie chcecie

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, baley napisał:

stary, ale czego Ty oczekujesz od serwera za jazdę stuningowaną, sportową furą? bo to takie mówienie ogólne, które nie prowadzi do żadnego kompromisu, a po coś zacząłeś ten temat. każda nagroda za zapierdalaniem bokiem po vespucci jest absurdalna i nieadekwatna dlatego sam nie wiesz czego Wy właściwie chcecie

 Bentrum to nie ścigant, ścigant to nie bentrum

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin