Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#20 Vibe Update 1.51


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy wy sami robiliscie ubrania czy wy kupiliscie paczke od ighoula i z tych ciuchow zrobiliscie takie gowno, ale naprawde wstyd ze wy z obawy o te wyimaginowane pozwy wgraliscie takie scierwo na serwer. rockstarowe loga marek, druzyn ktorych nawet nikt nie kojarzy.

chociaz mi to i tak cos sie wydaje, ze wcale wam nie chodzi o pozwy tylko to jest wymowka bo tak mocno sie ujebaliscie tego lore zjebanego ktore w aspekcie ubran nie powinno kompletnie istniec 

Edytowane przez josek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla Was naprawdę jest to tak ciężko pojąć, że te wszystkie marki jakieś gnocci, shemalles, prolaps czy nawet te drużyny koszykarskie rockstarowe są parodią i to dla graczy, którzy wczuwają się w grę jest irytujące? Każdy chciał normalne ubrania, byle jakich sieciówek typu nike, adidas zamiast prolaps czy bigness, tak samo zamiast los santos corkers to żeby było Dodgers. Gram od naprawdę gnoja na tym roleplay i te czasy, gdy ludzie grali i odnosili się w jakiś sposób do właśnie rockstarowych drużyn sportowych, czy marek to już dawno minęły. 

Wygląda to tragicznie, te wzory i loga, bo sam krój ubrań już nie jest taki zły. Przejrzałem wszystkie nowe ciuchy i lepiej już chyba ganiać gołym pedem i modami na naprezona parówe, niż kupować bluzę z 2 paskami po boku i logiem bigness.

unknown.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dyskusji to było przegadane na grubiej, nie widzę sensu tutaj znowu tłumaczyć dlaczego to jest zjebane
po prostu jak napisaliście o update z ciuchami to liczyłem na miłą niespodziankę, a niedość że ilość tych ciuchów jest znikoma to jeszcze żaden z nich nie jest przyjemny dla oka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo lepiej byłoby wgrać ciuchy z sieciówek czy jakiegoś highendu i nawet w photoshopie czy jakims mixerze lekko zmienic znaczek w obawie o pozwy, które nie maja zadnej realnej szansy na pojawienie sie, niz wgrywac wiecej tego syfiastego ubioru z ktorego nikt nie korzysta ¯\_(ツ)_/¯

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, WxE napisał:

% z biznesów chyba nie tak miały działać, a przynajmniej nie było informacji że będą tylko dla tych z /podaj - co z fryzjerami, tatuażami lub warsztatami z naprawą?

Na razie tylko dla podaj...  Oby to szybko zmienili lub choć dodali ile kto ofert zrobił w danym dniu. Gdzieś Mario pisał na dc. Mocno nie fair dla warsztatów fryzjerów taxi i tatuażów. Zyskali jedynie gastro w połowie warek  i sklepy z haszem  nikt więcej niestety 3 biznesy zyskały 3 nie. (Grupy biznesów)

Edytowane przez Nana
Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin