Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#20 Vibe Update 1.51


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

był osobny temat temu poświęcony, jakie ubrania chcieliby gracze na serwerze. wiec nie wiem czemu się dziwisz Jackal że ludzie zaczynają sobie żarty robić tak samo jak Wy robicie żart z tego serwera wgrywając ubrania z kutasami bo pasuja do lore i nie naruszaja firm typu nike co maja wyjebane na was i inne serwery (przykład gtaworld). Na poprzednie prośby nie reagowaliscie a bardzo dużo osób chciało zobaczyć normalne rzeczy i nie wpłynęłoby to w żaden sposób na wasze zjebane lore bo te 5 osób na krzyż co je lubi nadal mogłoby sobie grac wyjazdy na wymyślone mecze los santos corkers w koszulkach prolapsa i bejsbolowkach corkers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdybyście dodali taki skrypcik pozwalający prawidłowo za pomocą jednego klawisza (np. E) usiąść na danych siedzeniach typu krzesło, sofa itd. Teraz czasami, aby ustawić się na animacji elegancko jest problematyczne i co jakiś czas blokuje się kamera co przeszkadza w rozgrywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, josek napisał:

był osobny temat temu poświęcony, jakie ubrania chcieliby gracze na serwerze. wiec nie wiem czemu się dziwisz Jackal że ludzie zaczynają sobie żarty robić tak samo jak Wy robicie żart z tego serwera wgrywając ubrania z kutasami bo pasuja do lore i nie naruszaja firm typu nike co maja wyjebane na was i inne serwery (przykład gtaworld). Na poprzednie prośby nie reagowaliscie a bardzo dużo osób chciało zobaczyć normalne rzeczy i nie wpłynęłoby to w żaden sposób na wasze zjebane lore bo te 5 osób na krzyż co je lubi nadal mogłoby sobie grac wyjazdy na wymyślone mecze los santos corkers w koszulkach prolapsa i bejsbolowkach corkers

Cześć, tego ubrania nikt nie wgrał, jest ono częścią gta online. 

Kizzy i murdok lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, neffi napisał:

gracze, którzy znają się na tych ciuchach najlepiej, bo interesują się subkulturą zza oceanu, stworzyli jeden temat i kilkanaście postów, jakie konkretnie modele ubrań chcą zobaczyć na serwerze i w jakim wydaniu, a wy wrzucacie im t-shirt z kutasem, więc jak was traktować poważnie? 😄 Kiedy Polacy nauczą się nie robić wszystkiego na odwrót? Nie wiem dlaczego utrzymujecie jakieś lore, które nawiązuje do srania, kutasów, cip i dupcenia, ale normalnych ludzi to nie śmieszy, a przynajmniej nie w tym miejscu. Jak chcecie to utrzymywać, to zmieńcie nazwe serwa na spinka studio roleplay, to będzie wtedy alles klar Ok.. 

czy ciężko zrozumieć, że t-shirt z kutasem jest jest z gta online?

Zosia i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszemy prośbę do wybranych marek o pozwolenie korzystania z ich znaków towarowych na Vibe. Jeśli otrzymamy jakąkolwiek zgodę to wprowadzimy. Inaczej nie będziemy nadstawiać karku na sprawy sądowe. 

Przytaczanie gtaw w tej kwestii jest nie na miejscu bo tam sprawa wygląda całkiem inaczej, a nie chce mi się tego wyjaśniać każdemu z kolei. 

Jeśli komuś się ciuchy, które wgrywamy nie podobają to nie muszą z nich korzystać. Wgrajcie sobie swoje modyfikacje i śmiało.

Teddy., Kizzy i gym enjoyer lubią to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Mario napisał:

Napiszemy prośbę do wybranych marek o pozwolenie korzystania z ich znaków towarowych na Vibe. Jeśli otrzymamy jakąkolwiek zgodę to wprowadzimy. Inaczej nie będziemy nadstawiać karku na sprawy sądowe. 

na serwerze ludzie wgrywaja juz mody dzieki ktorym wiadomo maja marki ciuchow, druzyn z ooc itp

moje pytanie jest takie: skoro nikt sie o to nie przyprul do tej pory, ze na forum tego serwera w roznych tematach lataja marki wielkich firm to czy po wgraniu ich na serwer nagle sie przypruja?

ktos z np nike nagle zacznie dochodzenie i wejda do gry sie upewnic czy cos? skad oni moga wiedziec czy juz ich nie ma na serwerze skoro sa na screenach + gdy je wgracie to nic sie w tym aspekcie nie zmieni i nadal beda na screenach tylko ludzie beda se mogli je kupic w binco zamiast gre modowac

westconnect, Lopez i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zastanawia od samego początku dlaczego w ogóle taki gigant jak nike ma sie przypruć do polskiego serwera rp gdzie gra garstka polaczków bez większej nagonki medialnej, w porównaniu z zagranicznymi serwerami głosowymi gdzie gra masa osób, powgrywane jest dosłownie wszystko z reala i jest to gigantycznie medialne, bo ogląda to po kilka milionów ludzi i nawet przy takim rozgłosie dosłownie nic tym serwerom sie nie dzieje, niczego sie nie boją.

Dalej nie rozumiem dlaczego wgranie ciuchów które są dostępne dla każdego ma być problematyczne z uwagi na to, że serwer ma usługi premium. Biorąc to na chłopski rozum myśle, że realny problem byłby gdybyście zgarniali złotówki za chodzenie w markowych ubraniach, a taki ciuch mógłby kupić każdy na serwerze za walute serwerową wiec nie byloby z tym problemu

Tak samo nie do końca rozumiem dlaczego przypadek GTAW jest jakiś inny. Niby chodzi o to, że tam mają inne prawo i inaczej to funkcjonuje, ale kiedy zapytalem nervousa o to czy sie nie boją pozwów za wgranie bardzo dużej paczki z ubraniami z reala, to mi odpisał tym samym argumentem który sam wyżej napisałem, czyli skoro medialne gigantyczne serwery fivem'owe nigdy nie mialy z tym problemu to dlaczego oni mają mieć? Nic mi nie pisał o jakimś "innym prawie".

Zresztą to jest darmowa reklama dla tych marek i dopóki wy nie zarabiacie bezposrednio na uzywaniu ich znaku towarowego to nie mieliby po co wytaczać jakichkolwiek pozwów, po prostu by sie im to nie opłacało i nie byłoby to za bardzo uzasadnione.

Edytowane przez Lopez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, waxel napisał:

na serwerze ludzie wgrywaja juz mody dzieki ktorym wiadomo maja marki ciuchow, druzyn z ooc itp

moje pytanie jest takie: skoro nikt sie o to nie przyprul do tej pory, ze na forum tego serwera w roznych tematach lataja marki wielkich firm to czy po wgraniu ich na serwer nagle sie przypruja?

ktos z np nike nagle zacznie dochodzenie i wejda do gry sie upewnic czy cos? skad oni moga wiedziec czy juz ich nie ma na serwerze skoro sa na screenach + gdy je wgracie to nic sie w tym aspekcie nie zmieni i nadal beda na screenach tylko ludzie beda se mogli je kupic w binco zamiast gre modowac

zrób sobie taką akcje- leży czarnuch w koszulce nike, nad nim biały pedek, zdjęcie ląduje na forum ogólno dostępnym, jakiś dzieciak z lewicy robi burde xD nike pisze do prawnika, prawnik do Vibe dlaczego utożsamiają przestępców z ich firmą.

Kizzy lubi to

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jesus napisał:

zrób sobie taką akcje- leży czarnuch w koszulce nike, nad nim biały pedek, zdjęcie ląduje na forum ogólno dostępnym, jakiś dzieciak z lewicy robi burde xD nike pisze do prawnika, prawnik do Vibe dlaczego utożsamiają przestępców z ich firmą.

???????????

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jesus napisał:

zrób sobie taką akcje- leży czarnuch w koszulce nike, nad nim biały pedek, zdjęcie ląduje na forum ogólno dostępnym, jakiś dzieciak z lewicy robi burde xD nike pisze do prawnika, prawnik do Vibe dlaczego utożsamiają przestępców z ich firmą.

co ty w ogole teraz porownujesz xdddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin