Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

006. Które kosmetyki sprawią, że poczujesz się lepiej?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

image_4.png

Nie zwalniamy tempa ani na chwilę. Kolejną osobą, nad której stylem bycia warto się zastanowić jest Maddy Cardoso - jeśli nie wiecie kim jest, a może tak być, to już uzupełniamy Wasze braki informacji. Maddy jest partnerką życiową Nunzii De Mattia oraz jej menadżerką, ale też twarzą i współtwórcą marki Pharaoh. Skomplikowane, co?

MZMtDml.png

Jednak niestety uważamy, że teksty reklamujące kosmetyki są lekko... Dwuznaczne. Skoro kosmetyki są inspirowane Maddy to znaczy, że żeby być tak piękną jak ona należy używać tych kosmetyków, czy może jednak, że tylko dzięki kosmetykom jest tak piękna? 🤯 Powiem wam w sekrecie... Jestem kobietą i mam bardzo mieszane uczucia. TAK, spróbowałam tych kosmetyków i TAK, są w porządku ale sam tekst reklamowy sprawił, że poczułam się lekko urażona. Może zamiast "inspirowane Maddy Cardoso" lepiej brzmiałoby "inspirowane kobietami"? Wtedy żadna nie poczuła się lepsza ani gorsza. A chyba chodzi o to, by kosmetyki były dopasowane do każdego rodzaju cery, wymagań kobiet, a nie na jedno kopyto by być jak Maddy C. 

Przemyślcie poprawki, ściskamy Was mocno!
Redakcja Celebrity Preview 💋

 


Chcesz się z nami skontaktować i podesłać coś hot? Kliknij tutaj, a resztę zostaw nam! 

Edytowane przez KUBV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Mitch zaśmiał się po przeczytaniu artykułu, oczywiście nie zgadzając się z jego treścią. Doszedł do wniosku, że połowie kobiet z miasta Los Santos, jak i autorce artykułu przydałaby się jakaś terapia polegająca na leczeniu kompleksów.**

Edytowane przez Mitsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin