Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/laflare1017] Adek


Adek

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1063-adek/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lyubomyr Andruntsiv
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ
Powód nałożenia kary: Bicie duty biznesu przy zamkniętym lokalu.
Członek ekipy nakładający karę: laflare1017
Wyjaśnienie sytuacji: Będąc w Doctor Kush, stałem sobie na AFKu bez duty. Robiłem kilka rzeczy w domu, dlatego nie grałem. Oczywiście musiałem jakoś wcześniej wejść do lokalu, więc drzwi były otwarte. Po skończeniu ogarniania domu, wbiłem sobie na duty i czekałem na klientów. Nie sprawdziłem drzwi, no bo nie było to potrzebne, jak przecież niedawno wchodziłem do intka. Po kilku minutach duty, nagle dostałem AJ i Kicka z powodu zamkniętych drzwi. Ja tych drzwi nie zamykałem, bo po co? Po to się gra w biznesie, żeby odgrywać, a nie nabijać duty bez sensu. Jestem managerem w Kushu i wiele ludzi może potwierdzić, że gram codziennie dobre RP będąc na duty w sklepie, nie miałem powodów zamykać lokalu. Wnioskuję o wyczyszczenie logów w profilu, ponieważ toruje mi to drogę do innych organizacji. Lider/opiekun/@ zerkający na moje logi, nie będzie chciał ze mną współpracować. Jestem doświadczonym graczem i nigdy coś takiego umyślnie by się nie stało z mojej strony. Pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak SSów, świadków na moją dobrą grę RP jest wielu.

XUAN ZHOU LOGISTICS
Your goods in good hands

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin