Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sebek] Mihu13


Mihu13

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2123-Mihu13/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Gavin Snyder
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Bug Abusing
Członek ekipy nakładający karę: Sebek
Wyjaśnienie sytuacji:

   Dostałem karę za wejście do kontenera z którego było widać akcje i miałbym dawać info na discordzie czy innych środkach komunikacji- faktycznie, może źle wybrałem akurat to miejsce, ale było najbliżej od auta w którym siedzieliśmy. Problem natomiast zaczyna się w momencie w którym rzeczywiście poszedłem AFK, i odegrałem to po prostu pójściem na chwilę na stronę (wszystko może być sprawdzone w logach mam nadzieję- wraz z tym przez ile byłem AFK). Może faktycznie za długo to trwało bo z planowanych 15 minut zrobiło się ponad pół godziny. W tym czasie nie było mnie przy komputerze, przez co nie miałem nawet jak dawać nikomu informacji. Może być potwierdzone przez sporą grupkę osób że zniknąłem. Nawet nie widziałem dokładnego powodu za którego wyleciałem bo jak przyszedłem z powrotem to jedyne co zobaczyłem to napis na czarnym tle "timed out- [Ban] Bug Abusing". Jestem w stanie wszystko od A do Z wyjaśnić jeśli są jakieś wątpliwości lub nieścisłości, czy może inny powód nałożenia kary- bo jak na ten moment to moge się jedynie domyślać. Pozdrawiam ekipę.

Ewentualne screeny/świadkowie:
image.thumb.png.3a4273a742f4688fe6d08dd7699c15b5.png

Edytowane przez Mihu13
Chrupek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebek napisał:

Jak myślisz, w jakim celu umożliwiliśmy graczom przesuwanie postaci podczas używania animacji?

W celu dopasowywania animacji do otoczenia, rozumiem- ale nie widziałem żeby było to zakazane w regulaminie, zwłaszcza że zrobiłem to w sposób RP- wszedłem do środka kontenera który był w mojej narracji akurat otwarty. Rozumiem jakbym wyciągnął z tego jeszcze jakieś korzyści- ale owych bynajmniej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mihu13 napisał:

W celu dopasowywania animacji do otoczenia, rozumiem- ale nie widziałem żeby było to zakazane w regulaminie, zwłaszcza że zrobiłem to w sposób RP- wszedłem do środka kontenera który był w mojej narracji akurat otwarty. Rozumiem jakbym wyciągnął z tego jeszcze jakieś korzyści- ale owych bynajmniej nie było.

Wyciągnąłeś. Byłeś niewidoczny dla graczy, podczas gdy Ty ich obserwowałeś. To tak samo, jakbyś szpiegował innych graczy używając camhacka, odgrywając drona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się tu powtarzać ale byłem ten cały czas AFK, i mam świadków którzy to potwierdzą. wszedłem do środka i od razu poszedłem do sklepu. Traktuje to jako rownoznaczność wyjścia z gry, bo to co prawda mogłem wtedy zrobić- gdyby nie fakt że żeby się ponownie połączyć musiałbym wyłączyć grę, odpalić ją znowu, zalogować się i wtedy jeszcze zespawnować się na spawnie, zamiast w miejscu akcji której dotyczyła moja postać.

Chrupek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sebek napisał:

Wyciągnąłeś. Byłeś niewidoczny dla graczy, podczas gdy Ty ich obserwowałeś. To tak samo, jakbyś szpiegował innych graczy używając camhacka, odgrywając drona.

Wyciągnąłby jakby coś z tym zrobił. Domniemanie winy i zakładanie z góry, że gracz jest złą osobą i wykorzysta takie rzeczy to nie jest dobra droga, on nie ma pięciu godzin żeby o takich rzeczach nie wiedzieć, tylko ponad trzysta. Zwracajcie proszę uwagę na szkodliwość czynu bo ta kara jest kuriozalnie nieproporcjonalna. 

Edytowane przez Zosia
Mihu13, Jaguar, Kril i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mihu13 napisał:

Nie chcę się tu powtarzać ale byłem ten cały czas AFK, i mam świadków którzy to potwierdzą. wszedłem do środka i od razu poszedłem do sklepu. Traktuje to jako rownoznaczność wyjścia z gry, bo to co prawda mogłem wtedy zrobić- gdyby nie fakt że żeby się ponownie połączyć musiałbym wyłączyć grę, odpalić ją znowu, zalogować się i wtedy jeszcze zespawnować się na spawnie, zamiast w miejscu akcji której dotyczyła moja postać.

Mało tego, ten sam widok który miałbym z kontenera miały też osoby postronne z którymi akurat grałem, wszystko było odegrane IC, przez co tym bardziej nie mógłbym mieć żadnych korzyści.

Edytowane przez Mihu13
Chrupek i Faust lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga postać była zrobiona pod zupełnie inny wątek- bycia najemnikiem, początkowo byłem ugadany że będziemy robić coś innego, a wątek kamizelki zostawie w spokoju bo mi na tym kompletnie nie zależało. Jednak prędzej czy później jako najemnik i tak wpadłbym pewnie w relacje, pośrednie- bądź bezpośrednie z Lost chcąc niechcąc przez fakt że to duża org na tym serwerze, niegranie tego wątku byłoby wymuszoną wymówką ze strony mojej postaci w danej chwili. Niemniej jestem w stanie zrozumieć że mogło to krzywo wyglądać z zewnątrz. Niech Gavin pójdzie w odstawkę.

Edytowane przez Mihu13
Faust lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin