Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/laflare1017] HSKI


HSKI

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/1195-hski/
Link do konta oskarżonego: - https://forum.v-rp.pl/profile/2725-laflare1017/
Powód składania skargi: - Nadużycie komend administracyjnych / okłamywanie na czatach OOC / nieprofesjonalizm w podejściu do gracza
Wyjaśnienie sprawy: - Generalnie sytuacja wyglądała tak, że w okolicach godziny 01:10 wjechałem zza siłownie i zawinąłem na ręcznym żeby zawrócić gdyż miejsca na tyle nie było żeby wykręcać, następnie dostałem ostrzeżenie za "tor w mieście" po czym wmawiał mi, że ma nagranie, do którego finalnie przyznał się że nie ma i okłamał mnie dwukrotnie na czacie OOC na sam koniec okazało się że trzykrotnie - czy to postawa godna supportera? Uniemożliwianie gry RP poprzez nadużywanie komend administratora.
Dowody: - https://imgur.com/a/WgzLSNW
Edytowane przez HSKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem w żadnym momencie naszej konwersacji, że mam jakiekolwiek nagrania na Twoją kraksę. Nie wiem dlaczego wymyślasz sobie takie bzdury. Tłumacząc już te powtórki, żeby nie wracać do ich tematu - nie jestem zobowiązany do zapisywania ich, a już tym bardziej ze zdarzenia, którego jesteś zupełnie świadom. Pomijam fakt, że jest to ostrzeżenie i mogliśmy w sposób normalny jak ludzie wytłumaczyć sobie zaistniałą sytuację - Ty jednak wolałeś powiedzieć mi, że powinienem odpocząć od komputera. Wytłumaczyłem Ci co zrobiłeś nie tak, trzasnąłeś pół bączka na Venice, wjeżdżając w parking na Vespucci jak szalony i będziesz wmawiał mi, że okłamuje Cię na czatach OOC. Brak profesjonalizmu mógłbyś zarzucić w momencie, jak całkowicie zamknąłbym Ci ścieżkę prywatnej wiadomości do siebie, ale ja do samego końca chciałem z Tobą tę sytuację wyjaśnić. Ty jednak wyciągając słowa z kontekstu, dodając sobie i próbując wmówić mi jaki to ja jestem nieprofesjonalny, przeniosłeś rozmowę na forum.

Ostrzegłem Cię w słusznej kwestii, tak samo ostrzegani lub karani są też inni gracze. Nie wiem dlaczego tak bardzo Cię to zdziwiło, ale jeśli chcesz poruszać się w taki sposób to poruszaj się poza miastem, w miejscach oddalonych od ludzi, niezamieszkałych przez ludzi lub na torze, a to, czy zajechałeś trochę dalej za siłownię i zrobiłeś drift, czy zrobiłbyś to na środku spawna - nie ma to żadnej różnicy, bo Twoja jazda w tamtym momencie nie była OK. Wytłumaczyłem Ci z czego wynikała kara, a Ty dałeś mi jak na tę sytuację dość dziwne argumenty, wmawiając mi, że to mi ich brakuje. Jeśli tak bardzo trzymałbym się teraz tego, że PD powinno się tym zająć to Ty przejechałbyś co najmniej kilkunastu ludzi na dzielnicy nadbrzeżnej, gdzie nocą dzieją się tam różne cuda.

Nie nadałem Ci ostrzeżenia, żeby uprzykrzyć Ci życie, a zwrócić Twoją uwagę na tak istotną kwestię jak prowadzenie pojazdów. Ty jednak wciąż nie rozumiesz tego zagadnienia lub nie chcesz zrozumieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie powiedziałem w żadnym momencie naszej konwersacji, że mam jakiekolwiek nagrania na Twoją kraksę."

Wszystko jest w logach, a sam zobowiązałeś się skoro uznałeś to za argument

"a już tym bardziej ze zdarzenia, którego jesteś zupełnie świadom"

Jesteś świadom jedynie wykroczenia IC, które było rozpatrzone poprez komendy administracyjne co nigdy nie powinno mieć miejsca

" Pomijam fakt, że jest to ostrzeżenie i mogliśmy w sposób normalny jak ludzie wytłumaczyć sobie zaistniałą sytuację"

Owszem jeżeli nie zachowywałbyś się wobec mnie opryskliwie i chamsko na co nie porzystoi supporterowi nawet

" Ty jednak wolałeś powiedzieć mi, że powinienem odpocząć od komputera."

na co mi odpowieddziałeś, że sam tak pisałeś

"ytłumaczyłem Ci co zrobiłeś nie tak, trzasnąłeś pół bączka na Venice, wjeżdżając w parking na Vespucci jak szalony i będziesz wmawiał mi, że okłamuje Cię na czatach OOC."

Zaprzeczasz sam sobie gdyż wjechałem na prędkości minimalnej zakręcając jedynie pół bączką ZZA SIŁOWNIĄ żeby jedynie wykręcić

"Brak profesjonalizmu mógłbyś zarzucić w momencie, jak całkowicie zamknąłbym Ci ścieżkę prywatnej wiadomości do siebie, ale ja do samego końca chciałem z Tobą tę sytuację wyjaśnić." 

Nie wyjawiałeś takiego profesjonalizmu kiedy to nie odpowiadałeś na żaden z moich argumentów na PW co jest w logach i nie tylko, a jedynie przekierowywałeś mnie do działu skarg

"Ty jednak wyciągając słowa z kontekstu,"

Sam pisałem IG żebyś nie wyrywał słów z kontekstu bo zacząłeś to robić, a moje słowa są poparte argumentami

"próbując wmówić mi jaki to ja jestem nieprofesjonalny, przeniosłeś rozmowę na forum."

Nic nie próbowałem tylko oświadczyłem, CI że te zrobię bo rozmowa z Tobą nie ma żadnego sensu

"Ostrzegłem Cię w słusznej kwestii, tak samo ostrzegani lub karani są też inni gracze."

Ostrzegać za grę RP i wyręczać w ten sposób PD to chyba pomyliłeś serwery z RP na RPG

"Nie wiem dlaczego tak bardzo Cię to zdziwiło, ale jeśli chcesz poruszać się w taki sposób to poruszaj się poza miastem," Jest to czyste wykroczenie IC, za które powinno mnie ukarać PD, a nie administrator tymbardziej, że obaliłem twoje kwestie "miasta duchów" skoro był to środek nocy i nic na to mi nie odpisałeś podpierając argument powyżej,a a drift a samo zawróceniem na ręcznym to dwie różne rzeczy i to nie środek spawna tylko teren poza deptakiem w środku nocy.

"Wytłumaczyłem Ci z czego wynikała kara, a Ty dałeś mi jak na tę sytuację dość dziwne argumenty,"

Dałem ci takie same argumenty jak teraz tylko nagle stałeś się skory do rozmowy i nie traktujesz mnie z góry jak miało to miejsce wcześniej

"Jeśli tak bardzo trzymałbym się teraz tego, że PD powinno się tym zająć to Ty przejechałbyś co najmniej kilkunastu ludzi na dzielnicy nadbrzeżnej, gdzie nocą dzieją się tam różne cuda."

Uważam na ludzi i skoro uważasz, że nie jest to miasto duchów to dlatego właśnie wyjechałem za strefę bezpieczną dla cywilów i jedyne co to nacisnąłem raz spację i W co spowodowało lekki poślizg, dzięki któremu  mogłem wykręcić bo cofając na S musiałbym zrobić to trzykrotnie.

"Nie nadałem Ci ostrzeżenia, żeby uprzykrzyć Ci życie, a zwrócić Twoją uwagę na tak istotną kwestię jak prowadzenie pojazdów" Nie do tego dotyczy skarga, źle odczytujesz emocje z czego wnioskuję że jeśli kierujesz się emocjami nie powinieneś sprawować takiej roli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

"Wszystko jest w logach, a sam zobowiązałeś się skoro uznałeś to za argument"

Nie rozumiem co Ty właśnie napisałeś. Nie mam nagrań z tej sytuacji, bo to ostrzeżenie i z ostrzeżeń nie zapisuje powtórek. Nigdy ich nie miałem i nie mam. Nigdzie nie pisałem, że mam na Ciebie jakiekolwiek nagrania, więc proszę, żebyś nie wysysał sobie z palca DODATKOWYCH argumentów, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. To moje ostatnie stanowisko ws. nagrań, bo widzę, że prostych komunikatów nie potrafisz zrozumieć.

Spoiler

"Jesteś świadom jedynie wykroczenia IC, które było rozpatrzone poprez komendy administracyjne co nigdy nie powinno mieć miejsca"

Wciąż nie rozumiem do czego dążysz. Twoja jazda nie była OK, podjąłem decyzję o ostrzeżeniu Cię i staram się zrozumieć Twoje rozgoryczenie, ale od decydowania o ostrzeżeniach czy karach jest ADMINISTRACJA i jeśli w którymś momencie zauważyłem niedogodności z Twojej strony, to po prostu zwróciłem Twoją uwagę, nadając Ci ostrzeżenie. Ty powołujesz się na dość dziwne nadal dla mnie argumenty i cały czas w nie brniesz, gdzie ja Ci zdążyłem już kilka razy wytłumaczyć, że Twoje rację nijak mają się do tego, co zaważyło na takiej, a nie innej decyzji.

Spoiler

"Owszem jeżeli nie zachowywałbyś się wobec mnie opryskliwie i chamsko na co nie porzystoi supporterowi nawet"

Cały czas odpisywałem Ci normalnie, nie wiem gdzie w moich słowach widzisz opryskliwe i chamskie zachowanie. Nie musiałem się podejmować z Tobą żadnej rozmowy, a tym bardziej, że cały czas miałeś do mnie problem, nie przyjmowałeś do wiadomości moich słów i tłumaczeń dot. Twojej kary, zarzucałeś mi niekompetencje, tym samym wprowadzając rozmowę w nastrój piaskownicy, na której nie ma żadnych zasad. Co mi przystoi, a co nie to Twoja opinia. W moim odczuciu to Ty od samego początku jesteś do mnie negatywnie nastawiony. Ja będąc członkiem ekipy wcale nie różnie się od Ciebie, ale jeśli jakiekolwiek moje słowo lub zdanie Cię uraziło to pamiętaj, że też jestem tylko człowiekiem. Każdy ma inną interpretację danych słów i zdań, więc staram się Ciebie w tej kwestii zrozumieć.

Spoiler

"Na co mi odpowieddziałeś, że sam tak pisałeś"

?

Spoiler

"Zaprzeczasz sam sobie gdyż wjechałem na prędkości minimalnej zakręcając jedynie pół bączką ZZA SIŁOWNIĄ żeby jedynie wykręcić"

Nigdzie nie zaprzeczyłem sam sobie, więc swoje mądrości możesz zachować dla siebie. Wjechałeś w głąb siłowni na wysokość pierwszych barierek, dałeś drifta i po gazie w stronę parkingu Vespucci. Nie rozumiem dlaczego zrobiłeś to akurat tam, skoro na parking Vespucci mogłeś wjechać od razu bez drifta na promenadzie (xD). Przepraszam, ale ze mnie głupiego nie zrobisz. Drift był perfidny, tak samo jak wjazd na parking. Czy była to prędkość minimalna, a nie sądzę, czy prędkość niska lub wysoka to nie robi mi to żadnej różnicy. Ukarany zostałeś za szaleńczą jazdę, nie zachowując jakiegokolwiek realizmu.

Spoiler

"Nie wyjawiałeś takiego profesjonalizmu kiedy to nie odpowiadałeś na żaden z moich argumentów na PW co jest w logach i nie tylko, a jedynie przekierowywałeś mnie do działu skarg"

Odpowiedziałem na każdy Twój argument z wyjątkiem dwóch Twoich wiadomości, bo wyrzuciło mi w tym momencie grę. Gdy wróciłem i odszukałem Twoje ID, chcąc dalej kontynuować rozmowę - Ty powiedziałeś mi, że będziemy ją kontynuować w odpowiednim dziale. OK, jeśli ja w tej chwili nie pokazałem ze swojej strony profesjonalizmu i ugodowego podejścia do gracza to nie wiem czego jeszcze ode mnie oczekujesz. Ja przekierowałem Cię do działu apelacji i skarg po tym, jak poinformowałeś mnie, że się tam znajdziemy.

Spoiler

"Sam pisałem IG żebyś nie wyrywał słów z kontekstu bo zacząłeś to robić, a moje słowa są poparte argumentami"

W żadnym momencie naszej rozmowy nie wyjąłem Twoich słów z kontekstu. Ciągle jesteś zapatrzony w siebie, w Twoim mniemaniu to Ty bombardowałeś mnie argumentami, a ja może byłem jeszcze Twoim potulnym pieskiem. Zacznij zauważać to, co ktoś do Ciebie piszę, bo aktualnie mam wrażenie, że nie przeczytałeś żadnego mojego zdania od momentu rozpoczęcia naszego epizodu do teraz lub nie chcesz czytać, a bardzo bym polecał to robić.

Spoiler

"Nic nie próbowałem tylko oświadczyłem, CI że te zrobię bo rozmowa z Tobą nie ma żadnego sensu"

To Twoja opinia, bo nie szło po Twojej myśli, a jednak od Ciebie padły takie słowa i wciąż padają.

Spoiler

"Ostrzegać za grę RP i wyręczać w ten sposób PD to chyba pomyliłeś serwery z RP na RPG"

Powtórzę więc jeszcze raz. Ostrzegłem Cię w słusznej kwestii, tak samo ostrzegani lub karani są inni gracze.

Spoiler

:Dałem ci takie same argumenty jak teraz tylko nagle stałeś się skory do rozmowy i nie traktujesz mnie z góry jak miało to miejsce wcześniej"

Rozmawiam z Tobą wciąż na tym samym poziomie. Twoje argumenty w grze i tutaj są niezmienne, owszem. Ale są po prostu dziwne jak na gracza, który nie jest tutaj wcale świeży, więc powinien wiedzieć, że za taką jazdę może zostać ostrzeżony lub ukarany. Dając Ci prosty przykład - nie moglibyśmy w ten sposób karać też osób z postaciami znijaczonymi, bo przecież to, że jest znijaczony wynika z gry IC lub osób, które nie czują strachu przed bronią, bo przecież inny gracz może ich za to rozliczyć IC. Takich absurdalnych jak Ty wymieniasz w swoim przypadku przykładów mógłbym Ci wymienić tutaj mnóstwo, ale Ty wciąż nie rozumiesz abstrakcji swoich słów i tego, że za tego typu przewinienia MOŻEMY ostrzegać lub karać.

Spoiler

"Uważam na ludzi i skoro uważasz, że nie jest to miasto duchów to dlatego właśnie wyjechałem za strefę bezpieczną dla cywilów i jedyne co to nacisnąłem raz spację i W co spowodowało lekki poślizg, dzięki któremu  mogłem wykręcić bo cofając na S musiałbym zrobić to trzykrotnie."

To chyba nie masz świadomości tego, że to NIE JEST strefa bezpieczna od ludzi ani w grze, ani w realnym świecie. Ponadto Twój cel wyglądał na zamierzony i nie wyglądający ANI trochę realnie, wszystko masz opisane wyżej.

Spoiler

"Nie do tego dotyczy skarga, źle odczytujesz emocje z czego wnioskuję że jeśli kierujesz się emocjami nie powinieneś sprawować takiej roli"

Opierasz swoje argumenty na podobno BEZPIECZNEJ jeździe pojazdem, która z bezpieczeństwem nie miała nic wspólnego. Więc tego dotyczy skarga, a dalszym etapie tego zdania nie rozumiem o co Ci chodzi. Nie zwracam uwagi na emocję, bo gdybym się nimi kierował to prawdopodobnie mógłbyś we mnie wpoić swoje abstrakcyjne argumenty, dzięki którym może zmieniłbym zdanie. Na Twoją niekorzyść jestem konsekwentny w tym co robię i nie karam, bo mam zły dzień lub tak mi się podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, HSKI napisał:

Jesteś świadom jedynie wykroczenia IC, które było rozpatrzone poprez komendy administracyjne co nigdy nie powinno mieć miejsca

Dlaczego?

 

13 godzin temu, HSKI napisał:

Ostrzegać za grę RP i wyręczać w ten sposób PD to chyba pomyliłeś serwery z RP na RPG

 

Ostrzeganie za grę RP jest złe? Dlaczego?

 

RP i RPG oznacza to samo, tak na przyszłość. Różnica w tych skrótach na polskich serwerach to błędna próba znalezienia różnicy pomiędzy stylem.

6oUdCNv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie rozumiem co Ty właśnie napisałeś. Nie mam nagrań z tej sytuacji, bo to ostrzeżenie i z ostrzeżeń nie zapisuje powtórek. Nigdy ich nie miałem i nie mam. Nigdzie nie pisałem, że mam na Ciebie jakiekolwiek nagrania, więc proszę, żebyś nie wysysał sobie z palca DODATKOWYCH argumentów, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. To moje ostatnie stanowisko ws. nagrań, bo widzę, że prostych komunikatów nie potrafisz zrozumieć."

Sam mi napisałeś na PW, że masz takowe nagranie więc dalej czekam na jego odesłanie chyba, że to było kolejne kłamstwo OOC.

"Wciąż nie rozumiem do czego dążysz. Twoja jazda nie była OK, podjąłem decyzję o ostrzeżeniu Cię i staram się zrozumieć Twoje rozgoryczenie, ale od decydowania o ostrzeżeniach czy karach jest ADMINISTRACJA i jeśli w którymś momencie zauważyłem niedogodności z Twojej strony, to po prostu zwróciłem Twoją uwagę, nadając Ci ostrzeżenie. Ty powołujesz się na dość dziwne nadal dla mnie argumenty i cały czas w nie brniesz, gdzie ja Ci zdążyłem już kilka razy wytłumaczyć, że Twoje rację nijak mają się do tego, co zaważyło na takiej, a nie innej decyzji."

Jedyne w co brnę to to, że ingerujesz w grę IC prez komendy, które ci dają taką możliwość co od początku podkreślam

"Odpowiedziałem na każdy Twój argument z wyjątkiem dwóch Twoich wiadomości, bo wyrzuciło mi w tym momencie grę. Gdy wróciłem i odszukałem Twoje ID, chcąc dalej kontynuować rozmowę - Ty powiedziałeś mi, że będziemy ją kontynuować w odpowiednim dziale. OK, jeśli ja w tej chwili nie pokazałem ze swojej strony profesjonalizmu i ugodowego podejścia do gracza to nie wiem czego jeszcze ode mnie oczekujesz. Ja przekierowałem Cię do działu apelacji i skarg po tym, jak poinformowałeś mnie, że się tam znajdziemy."

Jeśli administrator nie wykazuje chęci do dyskusji, a jedynie przekierowywuje mnie do działu skarg/apelacji tak to się właśnie kończy i od początku mnie tutaj przekierowywałeś nie wykazując chęci normalnej rozmowy jedynie bombardowanie normalnego gracza gdzie ma się odwołać.

"W żadnym momencie naszej rozmowy nie wyjąłem Twoich słów z kontekstu. Ciągle jesteś zapatrzony w siebie, w Twoim mniemaniu to Ty bombardowałeś mnie argumentami, a ja może byłem jeszcze Twoim potulnym pieskiem. Zacznij zauważać to, co ktoś do Ciebie piszę, bo aktualnie mam wrażenie, że nie przeczytałeś żadnego mojego zdania od momentu rozpoczęcia naszego epizodu do teraz lub nie chcesz czytać, a bardzo bym polecał to robić."

Zacznij czytać ze zrozumieniem bo zacząłeś wyciągać słowa z kontekstu podczas skargi a nie interwencji gdzie nie byłeś nawet skłonny żeby porozmawiać normalnie jak teraz to ma miejsce, szkoda tylko że skarga zmusiła Ciebie do tego.

"To Twoja opinia, bo nie szło po Twojej myśli, a jednak od Ciebie padły takie słowa i wciąż padają."

Wszystko szło po mojej myśli, sam nadwyrężasz komend, które zostały Ci przydane.

"Powtórzę więc jeszcze raz. Ostrzegłem Cię w słusznej kwestii, tak samo ostrzegani lub karani są inni gracze."

Powtórzę raz jeszcze jeśli gracz wykonuje manewr niezgodny z przepisami IC PD to do nich należy obowiązek jego zatrzymania nie do administratora, zrobiłem jedynie manewr zawracania na ręcznym poza deptakiem w środku nocy gdzie nikogo nie powinno być jak sam to ująłęś "nie gramy miasta duchów" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rozmawiam z Tobą wciąż na tym samym poziomie. Twoje argumenty w grze i tutaj są niezmienne, owszem. Ale są po prostu dziwne jak na gracza, który nie jest tutaj wcale świeży, więc powinien wiedzieć, że za taką jazdę może zostać ostrzeżony lub ukarany. Dając Ci prosty przykład - nie moglibyśmy w ten sposób karać też osób z postaciami znijaczonymi, bo przecież to, że jest znijaczony wynika z gry IC lub osób, które nie czują strachu przed bronią, bo przecież inny gracz może ich za to rozliczyć IC. Takich absurdalnych jak Ty wymieniasz w swoim przypadku przykładów mógłbym Ci wymienić tutaj mnóstwo, ale Ty wciąż nie rozumiesz abstrakcji swoich słów i tego, że za tego typu przewinienia MOŻEMY ostrzegać lub karać."

Otóż nie, w grze IG nie byłeś skory do takiej rozmowy, a co ma do tego kto ile na serwerze gra? Faworyzujesz ludzi poprzez ile tutaj czasu spędzają czy jak mam to odebrać? A postacie znijaczone właśnie karacie blockiem co ostatnio usłyszałem od jednego z waszych supporterów na co mam ss'y i tak powinno być, a to że to wymieniasz nie wiem do czego w ogóle nawiązuje bo jest to poza sprawą

"To chyba nie masz świadomości tego, że to NIE JEST strefa bezpieczna od ludzi ani w grze, ani w realnym świecie. Ponadto Twój cel wyglądał na zamierzony i nie wyglądający ANI trochę realnie, wszystko masz opisane wyżej."

Zrobiłem jedynie lekką zawrotkę na ręcznym co nie wypawało poza jak to określiłeś "miasto to nie tor" nie przekroczyłem żadnej prędkości, a sam manewr został dokonany poza obszarem największego zaludnienia nie mówiąc, że był to środek nocy.

"Opierasz swoje argumenty na podobno BEZPIECZNEJ jeździe pojazdem, która z bezpieczeństwem nie miała nic wspólnego. Więc tego dotyczy skarga, a dalszym etapie tego zdania nie rozumiem o co Ci chodzi. Nie zwracam uwagi na emocję, bo gdybym się nimi kierował to prawdopodobnie mógłbyś we mnie wpoić swoje abstrakcyjne argumenty, dzięki którym może zmieniłbym zdanie. Na Twoją niekorzyść jestem konsekwentny w tym co robię i nie karam, bo mam zły dzień lub tak mi się podoba. "

Tak była bezpieczna bo był to jedynie niewinny nawet nie bączkek, a zawrócenie na ręcznym w strefie poza największemu zaludnieiu dodając fakt, że był to środek nocy obala to Twoją argumentację "miasta duchów" do którego ani razu się nie odniosłeś i nie uważam, że argument dla któregoś dałeś mi ostrzeżenie czyli "miasto to  nie tor" jest adekwatny do sytaucji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dlaczego?"

Jeśli jechałbym vmaxem przez środek centurm albo sam deptak - tak jest to do tego powód, ale jeśli robię niewinny skręt na ręcznym, poza częściami dostępnymi dla ludzi do tego w środku nocy to nie uważam tego za rążacy błąd, a jeśli ktoś miał się tego przyczepić to mogłoby być to LSPD nikt więcej.

"

Ostrzeganie za grę RP jest złe? Dlaczego?

 

RP i RPG oznacza to samo, tak na przyszłość. Różnica w tych skrótach na polskich serwerach to błędna próba znalezienia różnicy pomiędzy stylem."

Źle mnie zrozumiałeś, jak najbardziej należy karać za grę wbrew RP i jego powszechnym zasadom, ale ja tu nic nie zrobiłem wbrew RP oraz regulaminowi dostępnemu na serwerze przez co wnioskuję, że zostały nadużyte prawa administratora, które powinny zakończyć się co najwyżej intwerencją LSPD jeśli takowa miałaby miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że posiadam na Ciebie nagranie. To Ty wyskoczyłeś do mnie z komunikatem o dowód. Logi też nie pokazują zapisu z mojej prywatnej wiadomości, żebym Cię informował o dowodzie w postaci nagrania. Skończ już drążyć ten temat, bo nie życzę sobie narzucania mi z góry swojej wyimaginowanej argumentacji, która nijak ma się do tego jak było w rzeczywistości.

Twoje powyższe zdania nie wnoszą nic nowego do skargi, a są jedynie złączem tego, co już napisałeś. Zalecam przeczytanie skargi jeszcze raz od deski do deski, przewertowanie moich odpowiedzi. W ten sposób będziesz mógł sobie odpowiedzieć na to, co napisałeś wyżej. Ja u góry udzieliłem Ci odpowiedzi na te same zdania, wytłumaczyłem Ci z czego wynika ostrzeżenie, dlaczego zostałeś ostrzeżony, a Ty wciąż uważasz, że ja nadużyłem komend administratora. Ja chęć do dyskusji wykazuje od samego początku do samego końca, więc jeśli Ty masz na to jakiś inny pogląd to schowaj swoją dumę do kieszeni.

Twoja jazda wyglądała na szaloną, nieprzemyślaną i dość perfidną. To nie był zwykły manewr (gdyby był to zawróciłbyś normalnie na końcu ulicy), tylko drift jak na torze wyścigowym. Wleciałeś w deptak jak poparzony, zrobiłeś drift i but w gaz na parking Vespucci, w który mogłeś wjechać od razu bez tego "manewru". To nie jest Polska, że na tym deptaku nikogo nie ma. Nocą Venice żyje, to jeden z popularniejszych punktów na mapie do zwiedzenia, a Ty będziesz mi mówił, że NOCĄ tam nikogo nie powinno być. Normalnie nawet byś tam nie wjechał widząc imprezowiczów, młodych turystów lub ludzi po prostu zajaranych tym miejscem. Pomijam fakt, że grali tam normalni gracze z racji na trwającą imprezę.

Nie faworyzuję także nikogo na serwerze, ale jako stosunkowo doświadczony gracz powinieneś wiedzieć, że poruszanie się pojazdem to bardzo istotna kwestia na serwerach RP i wiele osób zapomina, że za nierealną lub przesadzoną jazdę furą niestety może zostać ostrzeżony lub ukarany. Ostrzeżenie zostało nadane prawidłowo, bez nadużycia komendy administratora.

Powód skargi jest przesadzony z racji na negatywną aurę, którą wytworzyłeś. Nie nadużyłem nigdy żadnej komendy administratora, nie okłamałem Cię na czacie Out of Character (logi ewidentnie to pokazują), wykazałem się profesjonalizmem w podejściu do Ciebie, chcąc do samego końca poprowadzić z Tobą tę rozmowę. Nawet zaproponowałem Ci konwersację na Discord, a Ty obrażony na cały świat poinformowałeś mnie kolejny raz, że spotkamy się w odpowiednim dziale. Więc to nie ja odsyłałem Cię do działu, oprócz tego, że Cię o nim grzecznie poinformowałem, a to Ty cały czas o nim nawijałeś.

To stosunkowo prawdopodobnie moja ostatnia odpowiedź w tej skardze, jeśli będę widział, że kolejny raz swoimi odpowiedziami nic nowego do niej nie wnosisz lub kolejny raz posługujesz się swoimi paradoksalnymi argumentami, które nijak mają się do tego jak było rzeczywiście lub jak to wszystko funkcjonuje. Dodawanie sobie i przekręcanie sytuacji lub tego co ja (nie) powiedziałem na swoją korzyść jest dziecinne, a wkręcanie mi niekompetencji jest bardzo egoistyczne z Twojej strony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin