Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Anti]nittwa123


Blah Blah Stay Down

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jaylen_Sharp
Rodzaj kary: Blokada Postaci.
Powód nałożenia kary: Ucieczka od gry IC z PD (/q podczas FTS)
Członek ekipy nakładający karę: Anti
Wyjaśnienie sytuacji: Pisalem o tej blokadze na discordzie z antim i wiem o jaka ucieczke chodzi. Generalnie stalismy sobie spontanicznie pod jakas restauracja w centrum vespucci cos tam gralismy, byla 2 w nocy poszedlem afka  (gdzie w logach powinno byc ze mialem afka czy cos w tym stylu, ze mi sie to wlaczylo - badz to ze nic nie gralem przez jakis czas) podjechalo lspd, zaczeli cos z nami grac. Nie swiadomie wyszedlem z gry wylaczajac komputer bo byla juz pozna godzina. Otrzymalem wiadomosc na discordzie ze dostalem blokade postaci od antiego za ucieczke z gry, szczerze mowiac to nawet nie mialbym po co uciekac majac takie przedmioty jak pistolet 9mm przy sobie ktory kosztuje 1000 dolarow u bota serwerowgo. Proponuje zabranie mi tej broni oraz wrzucenie mnie do wiezienia serwerowego, czy nawet dogranie tej akcji z osobami ktore chcialy mnie zatrzymac podczas tamtej akcji. Moze to wygladac naprawde glupio, ale przysiegam ze nie mialem wtedy pojecia ze akurat mam teraz zatrzymanie o 2 w nocy, licze na git rozpatrzenie i danie szany dograc tego, nie chce przez taka blachostke tracic calego charakteru postaci. I odrazu chce przeprosic osoby ktore zmarnowaly czas czekajac na mnie az wroce, jeszcze raz przepraszam ale po prostu nie mialem pojecia.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

Edytowane przez nittwa123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, nittwa123 napisał:

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jaylen_Sharp
Rodzaj kary: Blokada Postaci.
Powód nałożenia kary: Ucieczka od gry IC z PD (/q podczas FTS)
Członek ekipy nakładający karę: Anti
Wyjaśnienie sytuacji: Pisalem o tej blokadze na discordzie z antim i wiem o jaka ucieczke chodzi. Generalnie stalismy sobie spontanicznie pod jakas restauracja w centrum vespucci cos tam gralismy, byla 2 w nocy poszedlem afka  (gdzie w logach powinno byc ze mialem afka czy cos w tym stylu, ze mi sie to wlaczylo - badz to ze nic nie gralem przez jakis czas) podjechalo lspd, zaczeli cos z nami grac. Nie swiadomie wyszedlem z gry wylaczajac komputer bo byla juz pozna godzina. Otrzymalem wiadomosc na discordzie ze dostalem blokade postaci od antiego za ucieczke z gry, szczerze mowiac to nawet nie mialbym po co uciekac majac takie przedmioty jak pistolet 9mm przy sobie ktory kosztuje 1000 dolarow u bota serwerowgo. Proponuje zabranie mi tej broni oraz wrzucenie mnie do wiezienia serwerowego, czy nawet dogranie tej akcji z osobami ktore chcialy mnie zatrzymac podczas tamtej akcji. Moze to wygladac naprawde glupio, ale przysiegam ze nie mialem wtedy pojecia ze akurat mam teraz zatrzymanie o 2 w nocy, licze na git rozpatrzenie i danie szany dograc tego, nie chce przez taka blachostke tracic calego charakteru postaci. I odrazu chce przeprosic osoby ktore zmarnowaly czas czekajac na mnie az wroce, jeszcze raz przepraszam ale po prostu nie mialem pojecia.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

 

Byłem przy akcji, kilka minut wcześniej byłeś w restauracji z kolegami - gdy nagle zaczęły podjeżdżać radiowozy nagle zniknąłeś - po prostu wyszedłeś z gry. Dodam jeszcze, że Twój kolega również nie był chętny do gry In Character i również wyleciał z blokadą postaci, więc dziwne.

 

Druga w nocy? O godzinie 1:13 akcja już była zakończona a Twój kolega dostał blokadę już na komisariacie.

 

image.png.6c7bb24f4a7aeb80657785398f6bf7c4.png

 

Więc cała akcja zaczeła się przed pierwszą. Jeżeli kłamiesz już w apelacji to jednak moja subiektywna opinia jest taka, że całe Twoje wytłumaczenie to totalne kłamstwo ponieważ gdy tylko zaczeły zjeżdzać się radiowozy, to Twoja postać znikła a wcześniej kilka razy opuszczałeś auto i nie widziałem, abyś był AFK.

 

Dodatkowo jeden z oficerów stwierdził, że znowu dałeś /q czyli to nie pierwsza Twoja akcja, niestety nie wiem jak się nazywał ale był tam podczas akcji razem zresztą i Antim. Bo gdy goście napisali, że wyszedłeś z gry podczas akcji to jeden z PD'ków odpowiedział tylko na OOC "O boże, znowu?" Czy coś takiego.

 

Dodam jeszcze, że warto sprawdzić to, ponieważ o godzinie około 00:23 zostalicie rozstrzelani na cornerze w związku z grą In Character i wcześniejszym okradnieciem innego Pana a podczas gdy przejeżdżałem potem gdy już były tam PD'ki i zajmowali się Twoim znajomym nie widziałem Ciebie tam, więc wydaje mi się, że tam również dziwinym trafem wyszedłeś z gry ze względu na późną godzine i przyjazd PD. 

 

Stracić przedmioty In Character to pewnie bolesna sprawa dla niektórych natomiast jeżeli wy lootgrabujecie innych to wszystko jest okej.

Edytowane przez Rustler
Bydlak16 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Rustler napisał:

 

Byłem przy akcji, kilka minut wcześniej byłeś w restauracji z kolegami - gdy nagle zaczęły podjeżdżać radiowozy nagle zniknąłeś - po prostu wyszedłeś z gry. Dodam jeszcze, że Twój kolega również nie był chętny do gry In Character i również wyleciał z blokadą postaci, więc dziwne.

Bylem w restauracji i tak jak mowisz kilka minut wczesniej jak nie kilkanascie, co napsialem w apelacji. Wszedlem do samochodu jak nie bylo PD, wtedy poszedlem afczyc, a nastepnie wyszedlem z serwera.

43 minuty temu, Rustler napisał:

 

Druga w nocy? O godzinie 1:13 akcja już była zakończona a Twój kolega dostał blokadę już na komisariacie.

image.png.a8c692ebebcf86b6ea39c52cc5c52dc6.png

o jakiej 1:13?  Po chuj sie wypowiadasz skoro nie potrafisz powiedziec daty rozpoczecia akcji tylko piszesz jakies farmazony i napiszesz zaraz ze sie pomyliles, jesli piszesz taki post to sie lepiej do informuj i wtedy bierz sie za pisanie czegos na forum 

(wyzej screen z rozmowy z antim o ktorej akcja sie zaczela a nie skonczyla)

47 minut temu, Rustler napisał:

 

Więc cała akcja zaczeła się przed pierwszą. Jeżeli kłamiesz już w apelacji to jednak moja subiektywna opinia jest taka, że całe Twoje wytłumaczenie to totalne kłamstwo ponieważ gdy tylko zaczeły zjeżdzać się radiowozy, to Twoja postać znikła a wcześniej kilka razy opuszczałeś auto i nie widziałem, abyś był AFK.

To samo co wyzej, napisalem juz ze gralem pod restauracja a do samochodu wszedlem wczesniej niz przyjechaly radiowozy i aktualnie tam afczylem

No i nie klame w apelacji tylko ty nie umiesz czytac, jak cos

50 minut temu, Rustler napisał:

Dodatkowo jeden z oficerów stwierdził, że znowu dałeś /q czyli to nie pierwsza Twoja akcja, niestety nie wiem jak się nazywał ale był tam podczas akcji razem zresztą i Antim. Bo gdy goście napisali, że wyszedłeś z gry podczas akcji to jeden z PD'ków odpowiedział tylko na OOC "O boże, znowu?" Czy coś takiego.

 

Owszem, byla taka akcja dwa dni wczesniej i nie dale /q tylko mnie scrashowalo podczas strzelania (jaki sens jest dawac /q podczas strzelania sie? gdzie kazdy cie widzi i odrazu bym wyladowal z blokiem postki) Oczywiscie wrocilem do nich i dostalem jaila serwerowego w wiezieniu i bron zostala mi zabrana. Jak cos dobiegniecie z davis do interwencji troche trwalo, a nie bylo aktualnie nikogo na duty zeby mnie przeteleportowal do pd.

54 minuty temu, Rustler napisał:

 

Dodam jeszcze, że warto sprawdzić to, ponieważ o godzinie około 00:23 zostalicie rozstrzelani na cornerze w związku z grą In Character i wcześniejszym okradnieciem innego Pana a podczas gdy przejeżdżałem potem gdy już były tam PD'ki i zajmowali się Twoim znajomym nie widziałem Ciebie tam, więc wydaje mi się, że tam również dziwinym trafem wyszedłeś z gry ze względu na późną godzine i przyjazd PD. 

Tak, wtedy byl moj duch na serverze i gral sobie pod moim nickiem  podczas ten interwencji xD, ale tak serio to bylem ciagle na serverze co mozna sprawdzic

A no i slabo cos ci sie wydaje, ale to chyba nic nowego w twoim wykonaniu

 

59 minut temu, Rustler napisał:

 

Stracić przedmioty In Character to pewnie bolesna sprawa dla niektórych natomiast jeżeli wy lootgrabujecie innych to wszystko jest okej.

Pistolet 9mm stracilbym za tysiac dolarow, a co do lootgrabowania no to nie wiem co to ma wspolnego z ta apelacja

 moze to ze piszesz ta bzdure na forum tylko po to zeby mnie upierdolic bo cie okradalem z itemkow nie mi to oceniac

image.png

image.png

pakil, Peta, otx wizzy i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeszcze jedna sprawa jeśli Jaylen Shark nie dał /q podczas tam tej akcji, to dlaczego nie było go gdy PD od razu nadjechało a dostał tam BW?

image.png.0c38a0f54c99a282f4885c54ad49af85.png

 

Dał /q podczas akcji wcześniejszej - bo po postrzale i dostaniu BW nagle wjechało tam PD a jego tam nie było

 

Zwrócie uwage na nicki i koszulke Jaylena

unknown.png

Nie ma go, a dziwne bo przecież dostał tam BW.

 

Co do godziny, to przecież widzisz o której dostał blokadę Twój znajomy a ty wyleciałeś wcześniej bo Anti pisał na /b pod restauracja.

image.png.c673e3cad397cd234f7c05c7440af095.png

 

 

Edytowane przez Rustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rustler napisał:

 

Co do godziny, to preież widzisz o której dostał blokadę Twój znajomy a ty wyleciałeś wcześniej bo Anti pisał na /b pod restauracja.

 

image.png.f803865c07df6659bf82fd32dfaadd1c.png

dodja plusy i minusy i zobacz ktora godzina ci wyjdzie i o ktorej napisalem do antiego

chuj mnie obchodzi o ktorej moj znajomy dostal blokade, piszesz pod moja apelacja

 

4 minuty temu, Rustler napisał:

 Jeszcze jedna sprawa jeśli Jaylen Shark nie dał /q podczas tam tej akcji, to dlaczego nie było go gdy PD od razu nadjechało a dostał tam BW?

 

No to jakbys ruszyl glowa to pewnie pomyslalbys ze ktos moze mnie wrzucil do fury i moze ktos mi sciagnal bw? no halo rusz glowa prosze cie. Lspd pojechalo odrazu za wami nie podjechalo do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gościu bo kłamiesz jak szalony - pozostawiamy to rękach osoby rozpatrującej.

Mam trzech świadków, że PD nawet za nami nie pojechało, tylko od razu do Was zajechali bo gość od Was z auta zaczał do nas strzelać jak odjeżdzaliśmy, przez takie osoby często robie screeny, bo kłamiecie jak szaleni a tutaj screen ze niby PD pojechało ZA NAMI!

 

image.png.4cde9c4500e7a93c2febd05f2fa6ecb7.png

 

 

Gdzie to PD? Kłamiecie i oszukujcie zamiast grać normalnie, chłop kłamie w żywe oczy i się nie wstydzi, no śmiech.

 

 

  

6 minut temu, nittwa123 napisał:

No to jakbys ruszyl glowa to pewnie pomyslalbys ze ktos moze mnie wrzucil do fury i moze ktos mi sciagnal bw? no halo rusz glowa prosze cie. Lspd pojechalo odrazu za wami nie podjechalo do nas.

 

 

Dziwne, że nie zabrali Twojego kolegi z którym handlowałeś a tylko Ciebie.

 

Edytowane przez Rustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rustler napisał:

Dobra gościu bo kłamiesz jak szalony - pozostawiamy to rękach osoby rozpatrującej.

Mam trzech świadków, że PD nawet za nami nie pojechało, tylko od razu do Was zajechali bo gość od Was z auta zaczał do nas strzelać jak odjeżdzaliśmy, przez takie osoby często robie screeny, bo kłamiecie jak szaleni a tutaj screen ze niby PD pojechało ZA NAMI!

 

image.png.4cde9c4500e7a93c2febd05f2fa6ecb7.png

 

 

Gdzie to PD? Kłamiecie i oszukujcie zamiast grać normalnie, chłop kłamie w żywe oczy i się nie wstydzi, no śmiech.

 

@insanejeszcze pisal gosciom od lspd ze pojechaliscie prosto, odrazu wtedy tam pojechali, nie wiem czy konkretnie za wami, ale pojechali w wasza strone 

(na ssie masz dwa biale swiatelka jak cos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 minutę temu, nittwa123 napisał:

@insanejeszcze pisal gosciom od lspd ze pojechaliscie prosto, odrazu wtedy tam pojechali, nie wiem czy konkretnie za wami, ale pojechali w wasza strone 

(na ssie masz dwa biale swiatelka jak cos)

 

 

Szkoda, że przejeżdzaliśmy kilka chwil potem innym autem i PD już badało Twoich kolegów - jedyna osoba tam, która była autem to @insane jeśli tak mówisz - to jeśli on pisał PD, że pojechaliśmy prosto, to kto Cie zgarnal do auta jeśli nie dałeś /q?

 

Tymbardziej szkoda, że nikogo nie widzieliśmy, żeby jechał w nasza strone a PD pierwsze podjechało do Was ze względu na to iż Twój kolega strzelał z auta a oni widzieli tylko strzały od niego a nie od nas.

Edytowane przez Rustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rustler napisał:

 

Tymbardziej szkoda, że nikogo nie widzieliśmy, żeby jechał w nasza strone a PD pierwsze podjechało do Was ze względu na to iż Twój kolega strzelał z auta a oni widzieli tylko strzały od niego a nie od nas.

Podjechalo i zapytalo co jest, wtedy tak jak ci pisze durniu napisal ze pojechali prosto i wtedy pojechali prosto, co ty nie umiesz dodac dwa do dwoch? musze ci to opisywac tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, nittwa123 napisał:
3 minuty temu, Rustler napisał:

 

Tymbardziej szkoda, że nikogo nie widzieliśmy, żeby jechał w nasza strone a PD pierwsze podjechało do Was ze względu na to iż Twój kolega strzelał z auta a oni widzieli tylko strzały od niego a nie od nas.

Podjechalo i zapytalo co jest, wtedy tak jak ci pisze durniu napisal ze pojechali prosto i wtedy pojechali prosto, co ty nie umiesz dodac dwa do dwoch? musze ci to opisywac tak?

 

Dobra gość zaczął wyzywać - nie udzielam się już, nie będę się przepychał jak dziecko, wszystkie dowody są w temacie, chętnie spojrzę na werdykt osoby, która rozpatrzy tę apelacje.

Bad Man lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa, bo mój werdykt zależy w niej w głównej mierze tylko od tego, czy rzeczywiście zaufam WAM (bo sprawa dotyczy zarówno ciebie, jak i twojego kolegi) na słowo odnośnie tego, że jakimś cudem postanowiliście w tym samym momencie odizolować się od komputera.

Sprawdziłem logi, które wyraźnie wskazały na to, że dosłownie minutę przed przyjazdem na miejsce LSPD (albo nawet kiedy byli już na miejscu, bo logi niestety nie pokażą mi tego, czy jakiś radiowóz był w tym momencie w zasięgu twojego renderowania) wpisywałeś na czacie komendę /v szyba, a później PUF - chwilowy AFK i wyjście z gry. Naprawdę nie wydaje mi się, żeby to była przypadkowa akcja. No i dlaczego twój kolega postanowił dokładnie w tym samym momencie przyafczyć? Bardzo, bardzo dziwne. Wydaje mi się, że kiedy usłyszeliście syreny LUB zobaczyliście radiowozy obydwoje postanowiliście, że zaczniecie udawać że was nie ma a potem 'jakoś' się z tego wytłumaczycie. Ja widzę to tak - strugacie tutaj durnia i tyle. Może i nie mieliście zbyt wiele do stracenia, ale z jakiegoś powodu postanowiliście zaryzykować i kompletnie olać rozgrywkę In Character. ŻADEN z was nie poinformował na czacie OOC, że wychodzi, że musi przyafczyć że nie może już grać, czy coś w ten deseń. Ciekawe dlaczego? Rozmawiałem na ten temat z antim, który był świadkiem tej całej sytuacji i jest całkiem podobnego zdania, co ja.

NO DOBRZE, ale to nie koniec, więc przejdźmy dalej. Rustler zaintrygował mnie swoimi oskarżeniami w twoim kierunku, jeżeli chodzi o ucieczkę od akcji, która miała miejsce jakiś czas wcześniej, więc postanowiłem to sprawdzić.

Dnia 6.06.2021 o 18:39, nittwa123 napisał:
Dnia 6.06.2021 o 17:38, Rustler napisał:

Dodam jeszcze, że warto sprawdzić to, ponieważ o godzinie około 00:23 zostalicie rozstrzelani na cornerze w związku z grą In Character i wcześniejszym okradnieciem innego Pana a podczas gdy przejeżdżałem potem gdy już były tam PD'ki i zajmowali się Twoim znajomym nie widziałem Ciebie tam, więc wydaje mi się, że tam również dziwinym trafem wyszedłeś z gry ze względu na późną godzine i przyjazd PD. 

Tak, wtedy byl moj duch na serverze i gral sobie pod moim nickiem  podczas ten interwencji xD, ale tak serio to bylem ciagle na serverze co mozna sprawdzic

A no i slabo cos ci sie wydaje, ale to chyba nic nowego w twoim wykonaniu

 

Dnia 6.06.2021 o 18:50, nittwa123 napisał:
Dnia 6.06.2021 o 18:44, Rustler napisał:

 Jeszcze jedna sprawa jeśli Jaylen Shark nie dał /q podczas tam tej akcji, to dlaczego nie było go gdy PD od razu nadjechało a dostał tam BW?

 

No to jakbys ruszyl glowa to pewnie pomyslalbys ze ktos moze mnie wrzucil do fury i moze ktos mi sciagnal bw? no halo rusz glowa prosze cie. Lspd pojechalo odrazu za wami nie podjechalo do nas.

 

Logi z tej sytuacji

Spoiler

 

[06.06.2021 00:32] [Jaylen Sharp → Jahseh Massey (76)]: A tepniesz resp?
[06.06.2021 00:32] /re a tepniesz resp?
[06.06.2021 00:31] .celuj
[06.06.2021 00:31] [Jaylen Sharp → homochromia (76)]: I chuj.
[06.06.2021 00:31] /re i chuj
[06.06.2021 00:31] [Jaylen Sharp → homochromia (76)]: Bo crasha dostalem.
[06.06.2021 00:31] /re bo crasha dostalem
[06.06.2021 00:31] /re zdejmiesz bw i tepniesz na respa
[06.06.2021 00:31] [Jaylen Sharp → Jahseh Massey (76)]: Zdejmiesz bw i tepniesz na respa.
[06.06.2021 00:31] [Jahseh Massey → Jaylen Sharp (11)]: No jaka.
[06.06.2021 00:31] [Jaylen Sharp → Jahseh Massey (76)]: Paula moge prosic o pomoc ostatni raz.
[06.06.2021 00:31] /w 76 Paula moge prosic o pomoc ostatni raz
[06.06.2021 00:31] /a
[06.06.2021 00:31] /w 75 Paula moge prosic o pomoc ostatni raz
[06.06.2021 00:31] /a
[06.06.2021 00:25] ** Oberwal w ramie, przewrocil sie na ziemie. (( Jaylen Sharp ))

 

1. W apelacji przyznajesz, że "cały czas byłeś na serwerze, co można sprawdzić", a logi WYRAŹNIE pokazują, że SAM napisałeś paulinie że dostałeś crasha. (Moim zdaniem było to oczywiście /q, ale przecież zawsze fajnie powołać się na crasha. 🙂 Ciekawe tylko dlaczego te crashe tak często występują w takich 'stresowych' sytuacjach?)

2. "Ktoś może wrzucił cię do fury i ściągnął ci bw", czy posłużyłeś się nieświadomym członkiem ekipy do tego, żeby zdjął ci BW i przeteleportował na spawna, żeby uciec z miejsca akcji? Ponadto, po powrocie miałeś kompletnie w d*pie to, że zostałeś rozstrzelany i nie pofatygowałeś się nawet w żaden sposób, żeby jakkolwiek to odegrać. (He-he, śniło mi się)

 

No wybacz, ale jak dla mnie ta apelacja to kłamstwo na kłamstwie i nie ma takiej siły która przekonałaby mnie do zmiany werdyktu, więc uwierz mi, że nie ma sensu przekonywać mnie, że było inaczej. Jeżeli chcecie to możecie apelować za dwa tygodnie, a wtedy może przyjrzy się temu ktoś inny. Odrzucam - obydwoje zostajecie na blokadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin