Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/anti] M3nTos


M3nTos

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2371-M3nTos/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Krayzie Hasting
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: Ucieczka od gry IC z PD poprzez celowy AFK w trakcie FTS.
Członek ekipy nakładający karę: anti
Wyjaśnienie sytuacji: siema, odnosnie calej sytuacji z blokada postaci dowiedzialem sie dzis rano od jednego ze znajomych na discordzie. Jeszcze o okolo 1:50 bylem w grze, ale sprawy ooc spodowowaly, ze nie moglem siedziec dluzej w grze i caly czas od tamtego czasu bylem poza domem, az do teraz bo wrocilem niedawno. Ogolnie slaba akcja, ze nikogo o tym nie poinformowalem; ale taka sytuacja byla, ze no gierka w tym momencie raczej nie byla wazna. Odnosnie tego afka,  nie wiem po co afczyc majac przy sobie kastet i deagle; nie oplaca sie w ogole tego nie grac robiac z siebie tryharda tracac jakies itemy warte pare k dolarow i jeszcze dla bloka postki. Normalnie bym to odegral, nikt nie jest taki glupi chyba zeby z powodu takiej blahostki tracic te itemy. Jestem nawet sklonny na zamiane tej kary na jakiegos konkretnego ajota jesli zajdzie taka potrzeba. pozdro
Ewentualne screeny/świadkowie: unknown.png

unknown.png

 

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce tutaj to samo co napisałem u Twojego kolegi pod postem - rzecz jasna to się tyczy Was dwojga.

 

Byłem przy akcji, kilka minut wcześniej byłeś w restauracji z kolegami - gdy nagle zaczęły podjeżdżać radiowozy chwile byłeś jeszcze online, potem trochę afczyłeś a trochę grałeś - gdy Cie zabrali na komisariat zacząłeś afczyć jak szalony a było to chwile po pierwszej.

 

O 1:50 byłeś jeszcze w grze? Ciekawe to dlaczego nie grałeś. O godzinie 1:13 akcja już była zakończona i dostałeś blokadę.

 

image.png.6c7bb24f4a7aeb80657785398f6bf7c4.png

 

Więc cała akcja zaczeła się przed pierwszą. Jeżeli kłamiesz już w apelacji to jednak moja subiektywna opinia jest taka, że całe Twoje wytłumaczenie to totalne kłamstwo ponieważ gdy tylko zaczeły zjeżdzać się radiowozy, to zacząłeś co chwile afczyć.

 

 

 

Dodam jeszcze, że warto sprawdzić to, ponieważ o godzinie około 00:23 zostalicie rozstrzelani na cornerze w związku z grą In Character i okradnięcie innego Pana oraz zastraszanie, a dwadzieścia minut później latacie już z bronią po centrum Vespucci i szukacie auta, które was rozstrzelało co rzecz jasna jest niezgodnę z regulaminem:

 

  • odwet może zostać wykonany po 2 godzinach od ataku; zasada ta nie obowiązuje postaci, które nie ucierpiały podczas strzelaniny (mogą one przeprowadzić akcję odwetową w dowolnym momencie)

żródło: 

 

 

 

Stracić przedmioty In Character to pewnie bolesna sprawa dla niektórych natomiast jeżeli wy lootgrabujecie innych to wszystko jest okej ale i tak mnie dziwi, że pozwalacie Sobie na kradzieże nawet o 14 czy 15 w południe tak po prostu na osiedlach i  wymachujecie gnatem w środku dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu co ty sie dowartosciujesz jak sam lizales dupe na dsc o unblocka swojej postki chuja wiesz co sie u mnie dzialo cwaniaczku

bylem na innej postaci podczas waszego miernego db wiec przestan pierdolic farmazony jak mi znajdziesz dowod ze wgl mielismy bronie wyciagniete bo wszystko z dupy wyciagasz panie swiety, nie wiem o ktorej ta akcja sie rozpoczela nie patrzylem na daty gosciu? mam zegarek kurwa na reku zeby na to patrzec? przypierdalasz sie o jakies godziny we se roboty poszukaj bo ci sie chyba internetach nudzi gosciu i zrob cos sensownego niz stukanie w klawiaturke na jakims forum

 

Byłem przy akcji, kilka minut wcześniej byłeś w restauracji z kolegami - gdy nagle zaczęły podjeżdżać radiowozy chwile byłeś jeszcze online, potem trochę afczyłeś a trochę grałeś - gdy Cie zabrali na komisariat zacząłeś afczyć jak szalony a było to chwile po pierwszej. 

nacpales sie czegos gosciu ewidentnie co ty mozesz wiedziec jak mnie w komisariacie nawet nie widziales xd

 

btw twoje zajecie to pisanie bezsensownych gowien na forum? jak tak to musisz serio nudne zycie nie baw sie w szeryfa czaka norisa i mozesz se stad isc siedzisz jak jakis norek i nwm co ty jeszcze tutaj robisz xd

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, M3nTos napisał:

gosciu co ty sie dowartosciujesz jak sam lizales dupe na dsc o unblocka swojej postki chuja wiesz co sie u mnie dzialo cwaniaczku

bylem na innej postaci podczas waszego miernego db wiec przestan pierdolic farmazony jak mi znajdziesz dowod ze wgl mielismy bronie wyciagniete bo wszystko z dupy wyciagasz panie swiety, nie wiem o ktorej ta akcja sie rozpoczela nie patrzylem na daty gosciu? mam zegarek kurwa na reku zeby na to patrzec? przypierdalasz sie o jakies godziny we se roboty poszukaj bo ci sie chyba internetach nudzi gosciu i zrob cos sensownego niz stukanie w klawiaturke na jakims forum

 

Byłem przy akcji, kilka minut wcześniej byłeś w restauracji z kolegami - gdy nagle zaczęły podjeżdżać radiowozy chwile byłeś jeszcze online, potem trochę afczyłeś a trochę grałeś - gdy Cie zabrali na komisariat zacząłeś afczyć jak szalony a było to chwile po pierwszej. 

nacpales sie czegos gosciu ewidentnie co ty mozesz wiedziec jak mnie w komisariacie nawet nie widziales xd

 

btw twoje zajecie to pisanie bezsensownych gowien na forum? jak tak to musisz serio nudne zycie nie baw sie w szeryfa czaka norisa i mozesz se stad isc siedzisz jak jakis norek i nwm co ty jeszcze tutaj robisz xd

 

1 minutę temu, M3nTos napisał:

zamiast robic nastepne wypociny dawaj bialko kolezko jak taki jestes do przodu 

 

Zostawie to bez komentarza, ja tylko wrzuciłem post aby dodać coś od Siebie - rzecz jasna zostawiam apelacje w rękach rozpatrywacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, M3nTos napisał:

bylem na innej postaci podczas waszego miernego db wiec przestan pierdolic farmazony jak mi znajdziesz dowod ze wgl mielismy bronie wyciagniete bo wszystko z dupy wyciagasz panie swiety, nie wiem o ktorej ta akcja sie rozpoczela nie patrzylem na daty gosciu? mam zegarek kurwa na reku zeby na to patrzec? przypierdalasz sie o jakies godziny we se roboty poszukaj bo ci sie chyba internetach nudzi gosciu i zrob cos sensownego niz stukanie w klawiaturke na jakims forum

 

Chwila, na postaci Krayzie Hasting dostałeś blokadę za grę z tymi gościami z osiedla i nie chętnie grałeś z PD bo miałeś AFK.

 

A na postaci Todd Caldwell byłeś po DB z tymi samymi gościami i tą sama organizacją ( bo przecież mieliście org)

 

Czy to nie jest łączenie postaci? Zarzucę tutaj temat do sprawdzania, czy czasami przedmiotów, narkotyków i broni nie przerzucają na postaciach po przez drzwi czy samochody. Gościu, przepraszam Cię bardzo ale łączenie postaci jest totalnie zakazane, a ty to robisz i własnie teraz przez przypadek to odkryłem.

 

(Leży po prawej przy siatce) 

unknown.png

 

image.png.584f120296d513e42a71eb73c4cd2171.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dobra gosciu wyjdz stad i zamknij drzwi za soba bo chyba orgazmu dostaniesz ze nie dostane unblocka

 

no dajesz bialko moze przerzucilem caly majatek z tego jebanego krayziego? typie co ty odkurwiasz to jest taka patologia co ty piszesz mowilem zebys kurwa nie byl jebanym szeryfem? umiesz sluchac?

 

co ty pierdolisz jaka organizcja na toddzie caldwellu xDDD 

 

zostaw tez nitwe w spokoju bo co ty kurwa mozesz zdzialac w tej sytuacji? we moze jeszcze cos na photoshopie pierdolnij zeby weselej jeszcze bylo

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 minutę temu, M3nTos napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dobra gosciu wyjdz stad i zamknij drzwi za soba bo chyba orgazmu dostaniesz ze nie dostane unblocka

 

no dajesz bialko moze przerzucilem caly majatek z tego jebanego krayziego? typie co ty odkurwiasz to jest taka patologia co ty piszesz mowilem zebys kurwa nie byl jebanym szeryfem? umiesz sluchac?

 

co ty pierdolisz jaka organizcja na toddzie caldwellu xDDD 

 

zostaw tez nitwe w spokoju bo co ty kurwa mozesz zdzialac w tej sytuacji? we moze jeszcze cos na photoshopie pierdolnij zeby weselej jeszcze bylo

 

 

Jeszcze jedna sprawa jeśli Jaylen Shark nie dał /q podczas tam tej akcji, to dlaczego nie było go gdy PD od razu nadjechało a dostał tam BW?

image.png.0c38a0f54c99a282f4885c54ad49af85.png

 

Kolejny dowód na: 

 

 

że dał /q podczas akcji wcześniejszej - bo po postrzale i dostaniu BW nagle wjechało tam PD a jego tam nie było

 

Zwrócie uwage na nicki i koszulke Jaylena

 

unknown.png

Edytowane przez Rustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin