Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

Kingsley Lacazette


Polecane posty

kingbanner.png
Kingsley Lacazette - 22 letni zawodnik mieszanych sztuk walki, urodzony w Paryżu. W 2019 roku rozpoczął profesjonalną karierę podpisując kontrakt z francuską federacją MMA. Jego nietuzinkowy, a zarazem kontrowersyjny charakter wraz z mieszanką niesamowitych umiejętności ringowych, pozwoliły mu na zyskanie sporej rzeszy francuskich fanów w bardzo krótkim odstępie czasowym. W 2021 odbył fenomenalną walkę pokonując mistrza francuskiej federacji przez spektakularny nokaut, co otworzyło przed nim nowe ścieżki rozwoju. Już od dłuższego czasu mówi się, że zawodnikiem interesują się największe federacje z Stanów Zjednoczonych. Najnowsze pogłoski mówią o tym, że zawodnik kilka dni temu wylądował w Los Santos, aby związać się z federacją VFF.

Lifeinvander: https://li.v-rp.pl/Lacazette

Wzmianki:
#17 CELEBRITY PREVIEW - "Smutne" urodziny Kingsleya Lacazette, czyli jak jednym wieczorem zepsuć o sobie opinię.
#19 CELEBRITY PREVIEW - Artystyczne "przebudzenie" menadżer Ariany Davis, Veronice Haze!
|MaskOFF| Romans Vesper Antromedy z K.Lacazette?
Relacja z konferencji przed galą VFF 5! | VFF NEWS

Spoiler

 

Imię i nazwisko postaci: Kingsley Lacazette

Numer konta postaci: 1228021807

Przynależność: N/A

Imię i nazwisko menadżera: -

Numer konta menadżera: -

Kontrakt zawarty z menadżerem: -

 

 

 

Edytowano przez VibeKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 weeks later...
Napisano (edytowany)

image.png.c95b0758680bbb277aa6caa8b0a0a7f9.png

 • Zabrał głos w sprawie nagiej fotografii Ariany Davis, która została opublikowana przez Timo Alvareza. 22 letni zawodnik otwarcie skrytykował zachowanie Timo Alvareza nie dając przyzwolenia na tego typu zachowanie. Wpis spotkał się z dużym poparciem, został nawet udostępniony przez takie gwiazdy jak Tiara Chibanda, czy też Akira Chantel.
  image.png.ca237a35c016266a5a04b9959d0be96d.png
 • Zaledwie dwa dni po podpisaniu kontraktu z federacją VFF, zawodnik zmuszony był powrócić do swojej ojczyzny. Jak sam napisał powodem powrotu jest pogarszający się stan jego matki.
  image.png.e55ea42ab0105851f3c6891bacb86d2d.png
 • Po ogłoszeniu przez federację VFF karty pojedynków na najbliższa galę, po raz wyraził swój sprzeciw przeciwko Timo Alvarez'owi publikując dość kontrowersyjny wpis na swoich socialmediach. Wyzwanie Timo Alvareza do walki nie spotkało się jednak z jakimkolwiek odzewem, czy to z strony federacji, czy też samego Alvareza.
  image.png.7b1fed6e795f1d2d5d526353c23ebee4.png
 • Po dwutygodniowym pobycie w Francji zawodnik w końcu powraca do Los Santos, o czym również poinformował na swoich socialmediach. Co poniektórzy fani MMA spekulują czy wystąpi na VFF 4. Spekulacje podsyca fakt, że wciąż nie ogłoszono przeciwnika dla Timo Alvareza, który był niejednokrotnie zaczepiany przez Kingsleya.

 

 

 

Edytowano przez VibeKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...
Napisano (edytowany)

sngine_9acf53b1873a8fb3a5e83382adac3d0f.png
Czwartego lipca na gali VFF 4 zastąpił niedysponowanego Raymond'a Cooksey'a, który miał zmierzyć się z Ronnie Westem. Zarówno opinia publiczna jak i sam Kingsley o zastępstwie zostali poinformowani niecałą godzinę przed wydarzeniem. Brak jakiegokolwiek przygotowania do walki musiał przełożyć się na porażkę francuskiego zawodnika, mimo to w pierwszej rundzie przysporzył swojemu przeciwnikowi trochę problemów w bardzo wyrównanej walce. Niestety druga runda skończyła się dla K.Lacazette nokautem, po naprawdę spektakularnej pracy Ronniego Westa. Po walce R.West wygłosił przemowę, w której poprosił fanów zgromadzonych na arenie o brawa dla Kingsleya, który wziął walkę dosłownie w ostatnim momencie.

Wpisy na socialmediach dotyczące pojedynku:


https://li.v-rp.pl/posts/28894

Edytowano przez VibeKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...
Napisano (edytowany)


Zawodnik przy pomocy swoich sociali postanowił zorganizować zbiórkę dla starszej osoby chorującej na nowotwór. Osoby wpłacające pieniążki automatycznie biorą udział w losowaniu, w którym można wygrać zarówno rękawice jak i spodenki, w których Kingsley wystąpił na gali VFF 4. Nie obyło się także bez kontrowersji, Kingsley w swoim poście nawiązał do ostatniego artykułu CELEBRITY PREVIEW zaznaczając, że jego ostatni przeciwnik oddał rękawice napalonym fankom, a on chce zrobić z tego coś użytecznego. Te słowa skutkowały niemalże natychmiastową reakcją Ronnie'ego, który zamieścił równie uszczypliwy komentarz. Do wszystkiego wtrąciła się również dziewczyna, która dostała rękawice. Pod wpływem emocji zamieściła dość mocny komentarz z obelgami w stronę K.Lacazette, jednocześnie rzucając na sprawę zupełnie nowe światło. Dość szybko doszło do przeprosin z strony zawodnika, który powoływał się na manipulację której dopuściły się media. Dziewczyna przyznała mu rację opisując dokładnie jakich zagrywek dopuszcza się Weazel News. 

unknown.png
https://li.v-rp.pl/posts/29794

unknown.png

 

 

 

 

  

Edytowano przez VibeKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 weeks later...
Napisano (edytowany)

 

 

Cytat

"Ronnie West wyjeżdża do Liberty City - jaki tego cel? Analizując jego media społecznościowe są to sprawy biznesowe, zawodnik rozważa nad zmianą federacji po ostatniej walce? Było głośno o jego kampanii reklamowej z Ego Chaser - te batony mają sporo kalorii, czy to odpowiednie dla sportowca? Spójrzcie na to z innej strony, podobno dodają energii, tylko czy ktokolwiek pomyślał o stanie uzębienia młodych obserwujących Ronniego Westa? "Ronnie West jest teraz bannerem reklamowym Ego Chaser, jadłem te batony, są wporzo - serio." ~ krótko o tym Garry West, Channel X. Fanów dodatkowo zaintrygowało jego internetowe przepychanki z innym zawodnikiem MMA, Kingsleyem Lacazette."

https://forum.v-rp.pl/topic/4014-szybkie-narracje/?tab=comments#comment-54880

Zawodnik skomentował doniesienia prasy, która szuka konfliktu pomiędzy nim, a Ronnie Westem. Zrobił to przez dodanie dość wymownego zdjęcie z wspólnego treningu, nie zabrakło również opisu z deklaracją do kogo kierowany jest obraźliwy gest. Sam Ronnie West wręcz w tym samym czasie opublikował zdjęcia z tego samego treningu, z takim samym przesłaniem. Nie zabrakło również ciepłych słów z jego strony. 
unknown.png
https://li.v-rp.pl/posts/30992
unknown.png
https://li.v-rp.pl/posts/30993

Ponadto zawodnik pozostaje bardzo aktywny na lifeinvanderze utrzymując dobry kontakt z fanami, dla których dodaje praktycznie codzienny kontent.
https://li.v-rp.pl/Lacazette

 

  

15 godzin temu, wonti napisał:

Dc3y1fK.png

0HJx8mG.png

J7qj58Y.png

gUsc8mW.png

 

 

 

Edytowano przez VibeKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

 Dzisiejszej nocy na lifeinvanderze Kingsleya Lacazette zaczęły pojawiać się dziwne posty, które jasno sugerują że sam Kingsley dodawał je pod wpływem. Na jednym z zdjęć które zamieścił widoczne są nie tylko duże ilości alkoholu, ale także uformowana kreska zaraz obok karty kredytowej. Mało tego najebany zawodnik ogłosił również koniec swojej kariery. Zarówno fani VFF jak i samego zawodnika są w szoku zachowaniem sportowca i zastanawiają się co może stać za takim zachowaniem. Spostrzegawczy obserwujący doszli do tego, że podczas nocnego shitpostingu z profilu francuskiego fightera zniknęło zdjęcie z Arianą Davis, które dodał kilka dni temu. Ariana Davis kojarzona jest przez środowisko sportowe jako ring girl, która towarzyszy zawodnikom podczas wyjść do oktagonu na galach VFF. Ciekawy motyw na sprawę rzuca jeden wpis zamieszczony przez Kingsleya, który brzmi: "wasz uulubiony didżej to bandyta, a dla mnie ttto zyklf frajet". Jak wiadomo Ariana Davis od dłuższego czasu związana byłą z DJ Paragraphem, fani nie mają wątpliwości że to nie przypadek i doszukują się skandalu. Nad ranem wszystkie posty zostały usunięte, a sam zawodnik wystosował przeprosiny za swoje zachowanie. Warto zaznaczyć, że zawodnik obchodzi dzisiaj urodziny.
 
Na portalu Celebrity Preview ukazał się artykuł opisujący ostatnie wydarzenia z udziałem zawodnika.
#17 CELEBRITY PREVIEW - "Smutne" urodziny Kingsleya Lacazette, czyli jak jednym wieczorem zepsuć o sobie opinię.

Edytowano przez VibeKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...

W zeszłą środę na portalu Celebrity Preview ukazał się artykuł opisujący ostatnie wydarzenia z udziałem zawodnika.
#17 CELEBRITY PREVIEW - "Smutne" urodziny Kingsleya Lacazette, czyli jak jednym wieczorem zepsuć o sobie opinię.

 

 • Wszystko wskazywało na to, że sprawa nie zostanie skomentowana przez Kingsleya, a on sam będzie próbował zamieść wszystko pod dywan. Jednakże dwa dni po kompromitującym artykule na oficjalnym koncie fightera pojawił się link do artykułu z dość wymownym zdjęciem i opisem. Z pewnością zagrywka Kingsleya, który przebrał się za klauna jedocześnie sugerując, że nim jest była dla wielu niezrozumiana. Spora część obserwujących była zdania, że to kolejne wybryki Kingsleya pod wpływem alkoholu i chęć zwrócenia na siebie uwagi. Jednakże nad ranem okazało się, że to przemyślana akcja, która ma na celu zwrócenie uwagi na problem, który dotyka celebrytów. Kingsley porównując showbiznes do zabawy urodzinowej z udziałem klauna, wytknął współczesnym mediom nieludzkie zachowania, które obciążają artystów psychicznie. Jednocześnie zwrócił się z apelem do wszystkich dziennikarzy o rzetelność w swoich artykułach. Oprócz tego starał się uświadomić redaktorom jak duży wpływ mają ich słowa, które często nie mają nic wspólnego z prawdą, a dla ludzi są swego rodzaju wyznacznikiem. Post spotkał się z pozytywnym odzewem nawet ze strony Niny Kryukova - jednej z najbardziej uznawanych menadżerek w stanie San Andreas. Nina udostępniła wpis na swoim profilu chwaląc zawodnika za poruszenie tematu, dodatkowo w tak kreatywny sposób. Pojawiły się również miłe słowa wsparcia w kierunku zawodnika, oraz mały apel wystosowany do mediów w związku z tą sprawą. 

unknown.png?width=476&height=609

https://li.v-rp.pl/posts/31487

unknown.png

https://li.v-rp.pl/posts/31515

 

GCpm4hw.png

https://li.v-rp.pl/posts/31527

 

 • Post Niny został udostępniony przez fanpage DarkZone, który zajmuje się wyciąaniem brudów na lokalnych celebrytów. Anonimowy założyciel strony skrytykował menadżerkę za stawienie się za zawodnikiem, który ewidentnie na to nie zasługuje. Wychodząc na przeciw akcji zainicjowanej przez Kingsleya, fanpage postanowili bronić racji mediów. K.Lacazette nie przeszedł obok wpisu obojętnie i wdał się w małą dyskusję w sekcji komentarzy.

 unknown.png

https://li.v-rp.pl/posts/31586

komentarze:

Spoiler

unknown.png

 

 • Nie był to jednak jedyny wpis na temat zawodnika, który opublikowała strona Dark Zone. Kilka dni później pojawiło się nagranie, gdzie w miejscu publicznym Kingsley Lacazette chwieje się na nogach będąc pod wpływem alkoholu. Strona wytknęła zawodnikowi, że ma ewidentny problem z alkoholem, jednakże nie były to jedyne zarzuty które pojawiły się w tym wpisie. Przy okazji oberwało się także innej gwieździe - Ronniemu Westowi, który w tym samym czasie zażywał THC. Fanpage zarzucił federacji VFF, że jak zwykle milczą i zawodnicy tej o to federacji pozwalają sobie na co chcą, bo nie muszą liczyć się z konsekwencjami. W sekcji komentarzy po raz kolejny pojawił się Kingsley, który z początku żartował sobie z wpisu sarkastycznymi komentarzami, jednakże potem sam wszedł w merytoryczną pogawędkę.

unknown.png

https://li.v-rp.pl/posts/31751

 

Spoiler

 

 

komenatrze pod postem:

Spoiler

unknown.png

image.thumb.png.235fc75303d314e222b9101e39fa2ef2.png

image.thumb.png.2f759fd0611348ba1d2ac94e36f74127.png

image.png.2ed5ed61ec8b05fb373437adc36ba835.png

 

 • Pomimo gorszych dni zawodnik wciąż pozostaje aktywny na Lifeinvanderze, gdzie jego ostatnia częstotliwość postów jest o wiele większa niż dotychczas. 

https://li.v-rp.pl/Lacazette

Edytowano przez VibeKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#19 CELEBRITY PREVIEW - Artystyczne "przebudzenie" menadżer Ariany Davis, Veronice Haze!
**14 dzień sierpnia dla Veronici Haze był naprawdę nieszczęśliwym dniem, który zakończył się dla niej tragicznie. Swój udział w tym wszystkim miał również Kingsley Lacazette. Kilka godzin po tym jak wyciekły kompromitujące nagrania z jej udziałem, Celebrity Preview dolało oliwy do ognia publikując kolejny nieprzychylny artykuł. Wyszło na jaw, że występek na Vinewood Hills to nie jedyny grzeszek menadżerki Ariany Davis i że kilka dni temu, w ramach zemsty dwukrotnie porysowała Kingsley'owi samochód. Zawodnik pomimo jej występków i napiętych stosunków z kobietą dodał publiczny wpis, w którym mimo wszystko nakłaniał do zaprzestania hejtu na Veronicę Haze. Jednocześnie apelował do swoich obserwujących, żeby zaczęli czynić i szerzyć dobro, a nie nienawiść. To już nie pierwszy raz, gdy zawodnik stara się wykorzystać swoją popularność do wpajania dobrych wartości, tym razem jednak poszedł dalej i sam dał przykład że należy wybaczać, przebaczając Veronice w takiej sytuacji. Kilka godzin po opublikowaniu wpisu doszło do tragedii w której to Veronica Haze targnęła się na własne życie. Pomimo trzydziestu minutowej reanimacji, nie udało się odzyskać czynności życiowych. Według niepotwierdzonych plotek to podobno Kingsley reanimował dziewczynę jako pierwszy. **

unknown.png

https://li.v-rp.pl/posts/32470

Edytowano przez VibeKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 4 weeks later...
Portal Mask OFF opublikował wpis po którym pojawiły się plotki o rzekomym romansie kobiety Tomasa Domino,  Vesper Andromedy z innym zawodnikiem VFF - Kingsley'em Lacazette. Dwójka została przyłapana na wspólnej kolacji, na którą wydali bagatela ponad sto tysięcy dolarów. Wcześniej na profilu Vesper pojawiło się również zdjęcie z Kingsleyem, a po komentarzach pod wpisem faktycznie można wywnioskować że łączy ich jakaś bliższa relacja. "The King" jednakże szybko odniósł się do zarzutów Mask Off stając w obronie Vesper, która chyba najbardziej ucierpiała na wskutek nieprawdziwego newsa. 

Relacja z konferencji przed galą VFF 5! | VFF NEWS
Dnia 5 września odbyła się konferencja przed galą VFF 5, w której udział wziął również sam Kingsley Lacazette. Była to pierwsza konferencja z jego udziałem, w której dosłownie błyszczał jako prawdziwy showman. Cięte riposty, przemyślany trash talk, pomimo nieobecności swojego przeciwnika dosłownie skradł show wdając się w potyczkę słowną z innym zawodnikiem - Jamesem Thomsonem, który postanowił że zaczepi w swojej wypowiedzi byłego mistrza Francji. Dość szybko się okazało, że to był raczej nieprzemyślany ruch z strony Jamesa, który naprawdę rozzłościł Kingsleya, któremu dosłownie odpalił się słowotok. James nie był jedyną osobą, która uległa presji słów Kingsleya. Lacazette zdecydował się również przycisnąć konferansjera, od którego domagał się odpowiedzi na pytanie, gdzie znajduje się jego przeciwnik, który był nieobecny na konferencji. Zakłopotany konferansjer nie wiedząc co odpowiedzieć zaczął przecierać pot z czoła, to właśnie wtedy show przerwał włodarz VFF - Shinaku Tezuka, który pojawił się w sali konferencyjnej z mikrofonem. Shinaku poinformował, że federacja zrobi wszystko, aby na VFF 6 odbyła się walka Kingsley Lacazette vs Tomas Domino o pas mistrzowski wagi średniej. Widownia dosłownie zawrzała, ze względu na wcześniejsze plotki które dotyczą romansu kobiety Tomasa właśnie z Kingsleyem. Obyło się face to face, podczas którego Tomas Domino nie przyjął ręki na przywitanie, mało tego próbował zagrać na nerwach Kingsleya trącając czapkę, którą miał na głowie. Nie udało mu się jednak wyprowadzić Kinga z równowagi, który z zimną krwią zareagował na wszystko śmiejąc mu się prosto w twarz. Warto również wspomnieć, że na początku konferencji Kingsley Lacazette zaliczył małą wpadkę. Konferencję w pewnym momencie przerwał dźwięk telefonu, okazało się że to telefon Kingsleya do którego dzwoniła właśnie w tym momencie mama. Widzowie mogli usłyszeć krótką wymianę zdań Kingsleya z własną matką, ponieważ wbrew temu co myślał Kingsley - jego mikrofon nie był wtedy wyciszony. Po konferencji Kingsley zamieścił zdjęcie na swoich socialmediach z wymownym komentarzem podsumowującym konferencję. 

 

 

Sava, Bealive, Bolec i 6 innych lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...
 • Wypuścił kolekcję ubrań sygnowanych własnym nazwiskiem w kolaboracji z marką EcoStyle - "The King" - Lacazette x EcoStyle Collection"
 • 12 września stoczył pojedynek z Henrick'iem Husseldorf'em, walka odbyła się w pełnym w pełnym dystansie trzech rund. Po jednogłośnej decyzji sędziów zwycięzcą został Kingsley. Przed samym pojedynkiem nie odbyło się bez kontrowersji, na kilka godzin przed galą K.Lacazette ogłosił że walka się nie odbędzie przez niedociągnięcia federacji. Kingsley bardzo dokładnie opisał zaistniałą całą sytuację na swoim wallu, otwarcie krytykując organizatora gali.
  https://li.v-rp.pl/posts/36392
  https://li.v-rp.pl/posts/36439
 • Na karcie czasu V-tube pojawił się fragment z relacji telewizyjnej VFF 5, gdzie Kingsley po wygranej łapie za kamerę i wykrzykuje kilka słów w stronę obecnego mistrza wagi średniej - Tomasa Domino
 • Skrytykował swoich kolegów z branży za udzielanie wywiadu dla początkującego magazynu sportowego "Sportivity", który swoim wyglądem według Kingsleya przypomina bardziej gazetkę szkolną, niż magazyn sportowy. Na odpowiedź urażonych nie było długo czekać - jako pierwszy głos w sprawie zabrał Ronnie West, który zdecydował się wbić w szpileczkę w Kingsleya. Zaowocowało to wielką kłótnią w socialmediach, do której wtrącił się także najbliższy przeciwnik Kingsleya - Tomas Domino. W komentarzach zrobiło się bardzo gorąco, a zawodnicy nie szczędzili sobie oszczerstw czy też wywlekania spraw prywatnych na światło dzienne.
 • Całą dramę skomentował redaktor Noel Nease podczas audycji LS Sensations - Audycja na antenie LS Sensations z dnia 09.18.2021. Temat był na tyle gorący, że podczas kolejnej audycji dziennikarz również wspomniał o zaistniałej sytuacji.  - Audycja na antenie LS Sensations z dnia 09.19.2021
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 weeks later...
 • Przez ujawnienie szczegółów kontraktu podczas wywiadu dla LS Sensations został zwolniony z federacji VFF. Zawodnik jednak nie złożył broni i postanowił walczyć o swoje z swoim byłym pracodawcą. Nacisk medialny jak i luka prawna spowodowała, że federacja uległa i ostatecznie Kingsley Lacazette zmierzy się Tomasem Domino o pas mistrzowski wagi średniej na najbliższej gali VFF.
 • Ostatni okres dla Kingsleya, to czas wielu dram. Jedną z nich było opublikowanie prywatnych rozmów z hokeistą Mathiasem Parsenem. Można powiedzieć, że Kingsley pogrążył Mathiasa, wbijając gwóźdź do trumny jego kariery. Brudy, które wyciągnął Lacazette spowodowały, że zawodnik został zawieszony w rozgrywkach ligowych, a fani zaczęli traktować go jako obiekt żartów.
 • Kolejną aferą z udziałem zawodnika jest kradzież pasa mistrzowskiego wagi średniej. Raper Richard Wyatt opublikował wpis w którym oskarża Lacazette o obrabowanie Tomasa Domino. Sam zawodnik jednak zaprzecza, a jego linia obrony dla fanów wydaje się być dość logiczna.
 • Ku własnemu zaskoczeniu jak i zaskoczeniu fanów wziął udział w konferencji przed galą VFF 6. Wszystko wskazywało na to, że na konferencji poznamy nowego przeciwnika Tomasa Domino, bo przecież federacja uznawała kontrakt z Kingsleyem jako nieważny. Niespodziewanie prowadzący zapowiedział Kingsleya Lacazette, który przebywał akurat na widowni i sam był zszokowany sytuacją. Zdezorientowany wyszedł na scenę i zmusił samego włodarza do zabrania głosu w tej sprawie i wytłumaczenia całej sytuacji. Pomimo niechęci do dalszej współpracy z federacją VFF Kingsley pod napływem chwili postanowił jednak usiąść i wziąć udział w konferencji. Prawdopodobnie, gdyby nie to konferencja według ekspertów byłaby niewypałem, Kingsley według nich po raz kolejny skradł show i przyćmił innych zawodników. Wyróżnienie zyskuje na wartości, gdyż Lacazette musiał prowadzić potyczkę słowną nie z jednym, a z kilkoma zawodnikami którzy mieli sporo do zarzucenia showman'owi. Doszło również do rękoczynów, gdzie Kingsley zmuszony był odbierać atak sześciu osób na raz. 
 • Agencja modelingu "Quilve Model Agency", ogłosiła że ich najnowszym nabytkiem jest nie kto inny jak Kingsley Lacazette. Jak widać zawodnik oprócz sportów walki, chce też rozwijać się w innych gałęziach kariery.
 • Na najbliższej gali VFF 6 zmierzy się z Tomasem Domino o pas wagi średniej.
Edytowano przez VibeKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 1 month later...

Hejka, dawno nic tu nie dodawałem. Postać wciąż jest jak najbardziej aktywna, ale nie mam już tyle czasu żeby robić z tego dokumentację. Postaram się wypisać w skrócie rzeczy o których jeszcze pamiętam.
 

 • Zwyciężył na gali VFF 6 zdobywając pas mistrzowski wagi średniej, jednocześnie pokonując niepokonanego Tomasa Domino. Zgodnie z obietnicą, opuścił federację VFF zabierając tytuł mistrzowski z sobą.
  Cytat

  Szósta odsłona gali federacji VFF MMA okazała się największym sukcesem i pobiła rekord osób obserwujących ją na żywo. Największym motorem napędowym sukcesu gali był toczący się od dłuższego czasu konflikt medialny między dwójką czołowych zawodników federacji - Tomasem Domino, dotychczas niepokonanym zawodnikiem VFF oraz Kingsleyem Lacazette, który dał się poznać szerszej publiczności nie tylko jako dobry zawodnik, ale również jako persona o mocno kontrowersyjnym stylu, robiąc nie raz medialny szum wokół swojej osoby. Wygrana Lacazette nad niepokonanym dotychczas Domino odbiła się szerokim echem, a sam Lazacette dzięki walce zyskał jeszcze więcej fanów. Zawodnik postawił sobie bardzo wysoko poprzeczkę i na jego ręce patrzy teraz cały świat sportowy w San Andreas. Prócz walki Domino-Lacazette drugą walką, która przykuła dość dużą uwagę była pierwsza kobieca walka o pas mistrzowski, pomiędzy Vesper Andromedą a Maddy Perez, z której zwycięską ręką i nową mistrzynią federacji VFF została Andromeda. Portale sportowe wręcz płonęły od informacji zarówno przed jak i po gali, co było tylko wisienką na torcie sukcesu VFF 6. Włodarze mogą być z siebie dumni, aczkolwiek w związku z takim sukcesem oczekiwania względem kolejnej edycji są jeszcze większe. Najważniejszym ogniwem, o które federacja musi zadbać to odpowiedni marketing wydarzenia i przygotowanie równie ekscytującego show.

 • Wziął udział w konflikcie medialnym z Adą Grimes, która reprezentuje spółkę Daily Globe. Spowodowało to, że Kingsley Lacazette został zbanowany przez serwis informacyjny i próżno szukać jego nazwiska w materiałach publikowanych przez Daily Globe. Dochodzi przez to do naprawdę absurdalnych sytuacji, gdzie Kingsley Lacazette wycinany jest ze zdjęć, które pojawiają się w publikacjach.
 • Quilve Model Agency poinformowało przez swoje socialmedia o zwolnieniu Kingsleya. Powodem zwolnienia najprawdopodobniej również był konflikt z spółką DailyGlobe.
 • Kingsley poinformował przez swoje socialmedia o zatrudnieniu nowej menadżerki, Stelli Lautier. Już zaledwie trzy dni później informował o zakończeniu współpracy, winą obarczył Adę Grimes, która według niego robi wszystko, żeby pozbawić go jakichkolwiek współprac. 
  https://li.v-rp.pl/posts/43320
 • Wystąpił w teledysku DXE, LOUI, memphis6 - Flyin (prod. Timothy Foltz)
 • Brał także udział w kręceniu klipu Kealle Loughty. Na planie doszło do wypadku, w którym Kingsley złamał rękę. Finalnie teledysk nie pojawił się w sieci przez utratę danych.
   https://li.v-rp.pl/posts/43989      https://li.v-rp.pl/posts/44260        https://li.v-rp.pl/posts/44051
 • Ronnie West po wygranym pojedynku na gali VFF 7, wyzwał aktualnego mistrza do walki. Oczywiście Kingsley nie mógł przejść obok tego obojętnie, wyszedł więc do oktagonu gdzie wygłosił naprawdę dobry trash talk, mówiąc że do powrotu mogą przekonać go tylko naprawdę grube pieniądze.
  Cytat

  chatlog.png

   

Edytowano przez VibeKiller
Edwin, wonti, lueIIe i 5 innych lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝