Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/GRENADE]jajo


אַבָּא

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Artem Rybakov
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Odwalacz, zapraszam do apelacji na forum
Członek ekipy nakładający karę: GRENADE
Wyjaśnienie sytuacji: Mój kumpel miał stłuczkę z dwoma graczami. Po sprzeczce słownej, odjechałem kawałek i dałem szybko info reszcie na słuchawce o sytuacji pod warsztatem. Po kilku chwilach, zaczęli w niego strzelać z broni palnej, więc odpowiedziałem tym samym powalając ich dwóch. Po tym wszystkim, wsiadłem na rower i uciekłem z miejsca zdarzenia. Nie wydaje mi się, abym zachował się niezgodnie z zasadami serwisu, a już na pewno nie było to odwalanie.
Ewentualne screeny/świadkowie: Nagranie z perspektywy mojego kumpla, który został przez nich zaatakowany: https://streamable.com/gh1qwf

Jeśli będzie taka potrzeba, mogę wrzucić również filmik z mojej perspektywy

Dodam jeszcze, że bany dostały wszystkie osoby mające takie same nazwisko jak ja (Rybakov), czyli łącznie cztery osoby. Nie rozumiem za bardzo decyzji ekipowicza w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara nadana dość dawno i może rzeczywiście trochę przesadzona, jeżeli chodzi o czas jej trwania. Mam mieszane uczucia kiedy oglądam to nagranie, ale niech będzie - dam wam kredyt zaufania, bo sytuacja nie wynikła w stu procentach z waszej winy. Nie ma sensu pisać kolejnych apelacji, więc jeżeli znajomi też mają zamiar wrócić na serwer to napisz mi na priv wiadomość z ich nazwami na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin