Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Morfeusz] krystofer


crushingtheopp

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/987-krystofer/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Na wszystkie 
Rodzaj kary: Shadow ban
Powód nałożenia kary: ??
Członek ekipy nakładający karę: Morfeusz
Wyjaśnienie sytuacji: Brak informacji, brak wyjaśnień. Dostałem shadow bana za to że próbowałem ogarnąć skiny dla SAHP do gry. Zostałem potraktowany jak gówno po dziewięciu miesiącach prowadzenia frakcji na serwerze. Wiele pomysłów na gitlab, dużo pomysłów dla ekipy które w połowie zostały wprowadzone na serwer. Shadow ban za nic i bez żadnych wyjaśnień. Przez cały okres gry nie dostałem żadnej kary. Robiłem dobry PR. 
Ewentualne screeny/świadkowie:
unknown.png

lyNdLZ.jpg

PISZE ZA LUFĘ BO WIADOMO ŻE ON NIE MA DOSTĘPU DO FORUM I DO GRY.

Edytowane przez lecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Pietrek, fajny chłopak jesteś, miły, dzień dobry na klatce mówisz, tylko czasem przesadzasz i nie przebierasz w słowach. My nie będziemy tutaj tolerować takiego zachowania, wszyscy łącznie z Tobą chcemy coś zbudować i możemy to rozwiązać i kształtować przez wspólną komunikację na POZIOMIE i wspólny wkład, z nami da się dogadać tylko trzeba też nas zrozumieć i podejść ze spokojem, dlatego ten okres banicji z pewnością pozwolił Ci ochłonąć, złapać pare wdechów i liczymy że więcej takiego błędu nie popełnisz. Graj i wyluzuj, zanim znowu wybuchniesz, otwórz okno i weź dwa głębokie wdechy, a potem zacznij normalnie rozmawiać, polecam. Odbanowuje Cie, Pietrek.

Karach lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin