Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Darrell 'Daemo$' Moss


v4kk4

Rekomendowane odpowiedzi

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zrzut_ekranu_1504.png

________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Darrell ‘Daemo$’ Moss – młody, czarnoskóry mężczyzna ur. dnia 07.04.2002r. w Los Santos. Wychowywał się on w Vespucci w dosyć bogatej dzielnicy. Swoje młode lata spędzał całymi dniami na dworze ze swoimi znajomymi przez co miał z nimi dobry kontakt. Często wplątywał się w jakieś krzywe akcje przez co zaniedbywał przy tym swoją szkołę, z której po jakimś czasie chcieli go wyrzucić, za jego złe oceny jak i nieobecności. Olivia Moss – mama Darrella, gdy tylko się o tym dowiedziała postanowiła porozmawiać, a nawet błagać swojego syna, żeby zostawił to wszystko na bok i zaczął się w końcu uczyć, bo nie wyjdzie na tym dobrze. Darrell po rozmowie z jego mamą widząc jak jej na tym zależy, zaczął wszystko poprawiać, żeby chociaż trochę podnieść na duchu swoją matkę. Nie chciał jej dokładać więcej problemów przez to, że często sprawiał problemy, ponieważ był wychowywany tylko przez swoją mamę. Evans Berg - bo tak miał na imie ojciec Darella - był dla niego od samego urodzenia nieznany, nie widział go ani razu na swoje oczy, więc zbytnio nie przejmował się swoim ojcem. W wieku 17 lat Darrell zaczął dorabiać sobie u firmy taty jego znajomego, żeby chociaż trochę pomóc swojej matce w zarabianiu na dom oraz jego utrzymaniu. W późniejszych czasach złapał dużą zajawkę nad słuchaniem muzyki, a nawet w dzieciństwie zaczął pisać różne teksty do tamtejszych kawałków. Spodobało mu się to od samego początku, więc zaczął to też tworzyć. Jego starania i zaangażowanie zauważył jeden z jego kumpli, co przyczyniło się do tego, że zaczął on u niego nagrywać swoje pierwsze kawałki, które nawet wychodziły dosyć nieźle. Robi to do dzisiaj w wieku już 19 lat, a każde zarobione dolary z jego utworów postanawia poświęcać na swój rozwój, tak samo jak i pomoc swojej mamie.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________


- SOCIAL MEDIA:

https://li.v-rp.pl/DarrellMoss

- TWÓRCZOŚĆ:

Daemo$ - Two Faces

- POWIĄZANIA:

soon
 

Spoiler

OOC; Cześć, postanowiłem stworzyć profil postaci dla mojej postaci z tego względu, że chce po prostu ją kreować jak najlepiej. Moja postać będzie opierała się głównie na tworzeniu muzyki etc. typowo pod trap. Cała rozgrywka skupi się również na tym, ale i nie tylko. Wiadomo, że cała rozgrywka nie może skupiać się tylko na jednym. Wszystko zależy jak moja droga potoczy się IC. Temat będe stopniowo rozwijał z wydarzeniami IC, które się wydarzą wokół mojej postaci. Pozdro ; ) 


Imię i nazwisko postaci: Darrell Moss

Numer konta postaci: 6069440288

 

Edytowane przez V4kK4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin