Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/hittheblock] Chimera


Chimera

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/308-chimera/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Xiu Xiao
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Niepoprawna kreacja, łączenie postaci - diler narkotyków, współwłaścicielka w prestiżowym klubie, otaczanie się gronem celebrytów po grze w organizacji przestępczej jako zwykły cywil. To nie pierwszy raz w Twoim przypadku
Członek ekipy nakładający karę: hittheblock
Wyjaśnienie sytuacji: Chciałem wyjaśnić karę, którą nagle otrzymałem. Jednak podane argumenty nie mają niczego wspólnego z rzekomym nijaczeniem.
Od początku. Łączenie postaci. Ten punkt to czysty wymysł. Nigdy nie było żadnego łączenia z żadną z moją wcześniejszą postacią. Wszystkie kontakty nawiązywane były czysto IC co z pewnością jest w logach.  Moja postać od początku była kreowana na ganguskę z trudną przeszłością. Cały czas miała taki charakter. W organizacji przestępczej zajmowała się głównie handlem dragami na czym się dorobiła. Po rozwiązaniu organizacji nadal się na tym skupiała gdyż po prostu na tym się znała. Zgodnie z nową zasadą regulaminu każdy może być gangsterem dopóki nie nijaczy postaci i robi to ze smakiem. No i myślę, że tak właśnie było. Współwłaścicielka klubu? Owszem, ale dlaczego? Klub został założony w planie mojej postaci jako pralnia brudnych pieniędzy. Po prostu mając ogromny majątek, drogi samochód wiedziała, że w przypadku kontroli czy węszenia przez LSPD nie wytłumaczy się z tego (zwłaszcza, że do momentu założenia klubu oficjalnie była bezrobotną z milionowym majątkiem). Dlatego została współwłaścicielką klubu, aby ulegalnić swoje finanse. Ostatni zarzut celebryci. To prawda, ale to wszystko wynikło z gry IC. Prowadziła klub do którego przychodzili celebryci tam poznała wielu z nich później spotykała się z nimi, podpisywała kontrakty np. z Suga (wiadomo biznes się kręci). Czy Waszym zdaniem miałbym każdemu celebrycie, który ma do mnie interes odmówić i stwierdzić, że nie mogę z nim rozmawiać bo w odczuciu administracji znijaczę postać? Zrobiłem raz błąd (blokada Emmy Underhill). Było to nauczką, starałem się bardzo poprawnie kreować postać a gdy nadarzały mi się pewne możliwości IC to po prostu korzystałem z okazji i nawiązywałem znajomości.
Ewentualne screeny/świadkowie: Tak naprawdę świadków na poparcie moich słów jest bardzo wielu. Przewinęło się wśród nich większość członków ekipy grająca np. celebrytów a także Toyer. Nikt nigdy nie miał zastrzeżeń do mojej gry czy kreowania postaci.

Bad Man, Elliot, Creativ i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączenie wątków postaci nastąpiło w przypadku objęcia stanowiska współwłaścicielki biznesu Miami Club & Music, w którym @Focusowsky figuruje jako właściciel, a także był liderem Suey Sing Associatio na drugiej postaci. Od zamknięcia organizacji, a otwarcia biznesu minęło zaledwie kilka dni. Wasze postacie nie posiadały wspólnych wątków, a stałeś się właścicielem luksusowego klubu z dnia na dzień, gdzie wynajem loży sięga kuriozalnych kwot z rzędu $5,000 i śmiesz twierdzić, że w ten sposób pierzesz pieniądze? Jest to logicznie sprzeczne. Nisko postawiona jednostka handlująca narkotykami, brońmi w hierarchii tak złożonej i bogatej kulturowo grupy, jaką jest bezwątpliwie Triada, nie posiada dużych perspektyw na pranie pieniędzy, a na pewno nie w taki sposób. Twoja próba zaistnienia w świecie celebrytów bardziej lub mniej znanych na całym świecie jest wybitnie idiotyczna, zmieniłeś swój sektor gry o 360 stopni i prowadzenie przez Ciebie lokalu nie jest przepustką i argumentem do przyjęcia, by móc uczestniczyć w sektorze branżowym. Kolejna Twoja niepoprawna kreacja pozostawia wiele do życzenia i została jednocześnie stworzona pod cel maksymalizacji statystyk. Tak w ogóle jeśli mogę wiedzieć mefix to jakieś nowe określenie na mefedron?

 

Cytat

Zgodnie z nową zasadą regulaminu każdy może być gangsterem dopóki nie nijaczy postaci i robi to ze smakiem.

Pozostaje jedynie niesmak.

Logi z poznania waszych postaci na dwa dni przed przejęciem prestiżowego klubu, później już tylko organizowałeś pierwsze imprezy.
[16.05.2021 19:29]    Xiu Xiao mówi: Salon fryzjerski... mówiła odczytując informacje po chwili spoglądając na kobietę dodała:* Spoko, czyli jesteś fryzjerką. I chcesz tu zrobic salon piękności?
[16.05.2021 19:29]    Harper Brown mówi: Lepiej nie mówić imion głośno w tych czasach.
[16.05.2021 19:28]    ** Na wizytówce widniała nazwa kobiety Harper B. (( Harper Brown ))
[16.05.2021 19:28]    /me schowała telefon, po chwili wyciągnęła z kieszeni starą wizytówkę firmy i wskazała kobiecie
[16.05.2021 19:28]    * Harper Brown schowała telefon, po chwili wyciągnęła z kieszeni starą wizytówkę firmy i wskazała kobiecie.
[16.05.2021 19:27]    Xiu Xiao mówi: Zdradzisz mi więc swoje imię? Wspólniczko.
[16.05.2021 19:27]    /me złapała za telefon, po chwili szybkim, sprawnym ruchem wpisała numer do telefonu
[16.05.2021 19:27]    * Harper Brown złapała za telefon, po chwili szybkim, sprawnym ruchem wpisała numer do telefonu.
[16.05.2021 19:26]    Xiu Xiao mówi: Jasne. *wysunęła z kieszeni telefon tym samym odblokowała go i coś tam poklikała*.
[16.05.2021 19:26]    Harper Brown mówi: Możesz mi podać do siebie swój numer.
[16.05.2021 19:26]    Harper Brown mówi: Jeśli chcesz pomóc to spoko, lecz i tak czekam na właściciela, aż ten się znajdzie, pewnie gdzieś wyjechał, lub nie wiem co jeszcze.
[16.05.2021 19:25]    /me podrapała się po głowie zerkając ciągle na kobiete, zaraz dodała
[16.05.2021 19:25]    * Harper Brown podrapała się po głowie zerkając ciągle na kobiete, zaraz dodała.
[16.05.2021 19:25]    Xiu Xiao mówi: Że Ci pomogę w tym mała a rozmawiasz z ważnym graczem tego miasta.
[16.05.2021 19:24]    Harper Brown mówi: Co ty odpierdalasz? *ta zaraz się wyrwała zerkając na nią* Co chcesz mi powiedzieć, mówiąc, że wchodzisz w to?
[16.05.2021 19:23]    Xiu Xiao mówi: Hmm... przyjemne miejsce. *rozejrzała się po budynku po chwili podeszła do Harper i obejmując ją ręką za plecy przyciągnęła do siebie dodając:* Podoba mi się, wchodzę w to.
[16.05.2021 19:22]    Harper Brown mówi: Jeszcze nie wiem, ale możliwe, że ta buda za mną będzie moja. *wskazała na lokal, który był za nią* Jeśli tylko znajdzie się właściciel.
[16.05.2021 19:21]    Xiu Xiao mówi: O jakich interesach rozmawiamy?
[16.05.2021 19:21]    ** Harper Brown patrzy na id card.
[16.05.2021 19:21]    Harper Brown mówi: Z kobietą interesów, a jeśli pozwoli to z dobrą przyjaciółką. A więc coś chcesz od mojej osoby? *zerka na swój zegarek*.
[16.05.2021 19:20]    Xiu Xiao mówi: Słodziutka może zostać, co nie.. ale lubię wiedzieć z kim rozmawiam.
[16.05.2021 19:19]    Harper Brown mówi: Może być słodziutka. *skończyła palić i rzuciła kiepem na ziemie przydeptując go*.
[16.05.2021 19:18]    Xiu Xiao mówi: Szybko przechodzisz do konkretów, co? Jestem Xiu, słodziutka. A Ty masz jakieś imie?
[16.05.2021 19:17]    Harper Brown mówi: Sama? *zaczęła się rozglądać dookoła* Taaa... A co możesz mi zaoferować?
[16.05.2021 19:17]    Xiu Xiao mówi: Naturalnie. *przytaknęła głową po chwili spoglądając przenikliwie w oczy dziewczyny dodała:* Widziałam, że stoisz sama i uznałam, że jestem Ci potrzebna.
[16.05.2021 19:16]    Harper Brown mówi: Cześć. *podrapała się po policzku zerkając na kobiete* Coś się stało?
[16.05.2021 19:16]    Xiu Xiao mówi: Siema słodziutka. *zmierzyła dziewczynę wzrokiem z dołu do góry finalnie zawieszając spojrzenie na jej twarzy*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie widzę żadnego łączenia postaci. Focusowsky grał na innej postaci i te postacie się poznały czysto IC (co widać w logach, które sam dałeś). Co w związku z tym? Jeśli dwie osoby nie mogą grać na różnych postaciach ze sobą nawet robiąc to czysto IC od zera to żeby było sprawiedliwie proszę o zablokowanie 80% graczy serwera. Od momentu zamknięcia naszej organizacji do przedstawionej rozmowy mija 10 dni. Jeszcze więcej mija do samego przejęcia klubu przez Focusowskiego.
 

Cytat

Nisko postawiona jednostka handlująca

Nisko postawiona jednostka? Byłem wysoko w hierarchii triady później posiadając całkiem spory majątek. Przechodząc z miejsca do następnego punktu gdzie napisałeś "zmieniłem się o 360 stopni". Czyli nie zmieniłem wcale bo to pełny obrót, tak? A już bardziej serio postać nadal zajmowała się dokładnie tym czym się zajmowała. Obrotem narkotykami/bronią. Posiadała ogromne znajomości i możliwości. Z czasem rozwijała siatkę swoich dilerów i nie stała już nawet na cornerze, po prostu sprzedawała towar swoim ludziom.

 

Cytat

prowadzenie przez Ciebie lokalu nie jest przepustką i argumentem do przyjęcia, by móc uczestniczyć w sektorze branżowym

A czy moja postać kiedykolwiek robiła z siebie celebrytę, zamierzała nią być albo składałem jakąkolwiek aplikacje na celebrity? Celebryci sami mnie poznawali głównie przez to, że chcieli podpisać kontrakt z klubem. Ponawiam więc pytanie: miałem każdemu pisać "/b nie mogę z Wami grać i gadać bo mnie zablokują?"

 

Kończąc wypowiedź skoro nawet organizacja może prowadzić swoją działalność to dalej nie rozumiem w czym problem, że ja byłem współwłaścicielem klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko powiedzieć, że gracz Chimera kompletnie nie nadaje się do gry na RP. Miał do mnie okropny żal OOC z powodu, że moja postać była na niego obrażona i nie chciała się pogodzić, co doprowadziło do rozwalenia jego związku. Twierdził, że to umyślne niszczenie rozgrywki i jego "negatywne" interakcje są tylko dla urozmaicenia i dalszego zapomnienia. Jakby nie miały żadnego znaczenia w dalszych wątkach. Przed tym związkiem wygrażał się innej osobie na PW discord, ponieważ zaczęła kręcić z jego crush, którą podrywał przez miesiąc czasu. Ma okropne skłonności do gry OOC i naprawdę - gram na tym trybie od kilku lat, a z gościem jego pokroju miałem do czynienia dopiero po raz pierwszy raz. Jest chodzącym ewenementem, któremu zdecydowanie przydałaby się chociażby krótka przerwa. Zwyczajnie mu nieźle odwala. I ja teraz nie żartuję - on potrzebuje pomocy. To co jest na ss mnie zwyczajnie przeraża, z drugiej strony - rozwala na kolana. 

Screenshot_20210520-183159_Discord.jpg?w

@hittheblock miej honor i zostaw tą postać na blokadzie

 

Warto też wspomnieć, że był na tyle zazdrosny o drugą połówkę, że posuwał się do zagrywek w stylu namierzanie auta czysto OOC, żeby dowiedzieć się gdzie przebywa i zrobić ZADYMĘ. Nawet nie wiecie jakie to wkurwiające, kiedy starasz się coś rozegrać, wymyślasz jakąś wymówkę, a gostek wpisuje sobie /v l i wjeżdża sobie jakby nic na posesję. 

unknown.png

Jego gra zostawia wiele do życzenia. Przykładem może być odgrywanie amnezji przed szpitalem. Gość gra, że nas kompletnie nie pamięta po wypadku i wyjściu ze szpitala. Rzekomo pamięta wszystko co jest przed kwietnia. Dobra, spoko. Niech sobie gra. Nagle wyciąga telefon, czyta sms i dostaje jakiejś epilepsji, krzyczy, łapie się za głowę, tarza się po ziemi. Ratownicy mu pomagają. My sobie z jego crush gadamy na boku, jakieś 10 m dalej o poprzednich sytuacjach, które nas skłóciły IC. Tamten po chwili wstaje, nagle wszystko gra, wszystko pamięta i zaczyna mi wypominać słowa, które padały w trakcie jego "ataku" i magicznego ozdrowienia. Wyjaśniłem mu na discord, że ta choroba nie wygląda w ten sposób i to jest mylny obraz wzięty z seriali. Ten zaczął mi gadać, że skoro w serialach tak jest, to on też tak może grać, bo przecież nie jest lekarzem, żeby na tym się znać. Naprawdę - skoro ktoś decyduje się na granie jakiejś bardziej skomplikowanej choroby, to niech chociaż wpisze sobie na google "nazwa choroby objawy, leczenie". Chciałem mu normalnie wytłumaczyć podstawową kwestie, ale pokazał jakim to jest zakutym łbem. I jak to napisał hittheblock:

Cytat

Pozostaje jedynie niesmak.

 

Edytowane przez trendsetter
flame, Klyosow, Sebek i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transetter jakie to żałosne odzywać się w temacie który Cię nie dotyczy i jeszcze obrażać. Mam nadzieję, że zostaniesz godnie ukarany za liczne obrazy w poście wyżej. Przytaczanie jakiś discordów z przed kilku miesięcy też jest żałosne i nie wnosi nic do apelacji z którą nie ma nic wspólnego.

Co do zarzutu: Pojazd warty powyżej $150.000 można namierzać. Czyli zagrałem zgodnie z regulaminem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt, że po zablokowaniu już jednej postaci za nijaczenie jej i wpychanie we wszystko co wchodzi Ci w drogę robisz to samo, przy kreowaniu nowej postaci raczej radziłbym Ci przemyśleć co chcesz grać i jak, bo poniekąd jeśli nic nie zmienisz w swojej rozgrywce takie kary mogą się dalej pojawiać i będziesz zataczać kółko, sprawdzając logi jedynie mogę potwierdzić i skierować się ku słowom @hittheblock, który nałożył Ci tą karę.

Oczywiście apelacja odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin