Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/amerikano]KacperDeliver


KacperDeliver

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/554-kacperdeliver/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:Kailey Sherwood
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)AJ
Powód nałożenia kary:Ucieczka od akcji RP, brak strachu przed bronią palną, głupie teksty w środku ghetto będące fabularnym fikołkiem
Członek ekipy nakładający karę:Amerikano
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, sytuacja wyglądało następująco. Podjechałem do miejsca w którym moja postać się wychowała (Kailey), odegrałem że rozgląda się i tak dalej. 
Po czym zapytałem się osoby która stała (Albert'a/Amerikano) co się stało z tym miejscem (Ponieważ parking został zmodowany, a wcześniej był normalnie jak grałem w tamtych miejsach parę miesięcy temu). On podszedł do mnie, gdy stał na cornerze i się zapytał czy chcę jakiegoś towaru (Pomyślałem sobie że XD, jak to oferować typiarce towar która nie wygląda jak cpuńka albo jak osoba która by brała coś). Resztę widać na screen'ie.

unknown.png 
unknown.png
Po tym nic więcej nie odegrałem, ponieważ uznałem że jest to jakiś benturm który naoglądał się seriali z lat 90 o gangsterach z Chicago. Po czym mieliśmy sprzeczkę na początku na /b, a po nadaniu AJ na /w przypomnę ci @amerikano że to nie są lata 90 gdzie FD, SD/PD/HP jest przekupywane. Tylko 2021, gdzie przestępczość i groźność gangów spadła w tych terytoriach.  (Polecam ten filmik) Po 

Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez KacperDeliver
teti i Satan666 lubią to

 

684184132_LAFDGIf.gif.609836ebde831c4de6671b86c3278ce6.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś zaskoczony, że ktoś w takiej okolicy, która jest okupywana przez gang uliczny, proponuje ci narkotyki. To ja poczułem się jakbym miał do czynienia z kimś, kto nie grzeszy poziomiem, po tym, gdy w odpowiedzi na informację o okolicy, w której się znajdujesz, dostałem "cieszy mnie to" i "spytałam się o coś". Odbiegając już od tej postawy (bo przestępczość jest niższa xD), postaci, które tam grają mogą potraktować to jako disrespect i moim celem nie było okradanie cię, robienie ci krzywdy przy ulicy. Zamiast ustosunkować się do narracji, wolałeś pisać swoje mądrości na /b i odjechać z miejsca zdarzenia, co jest po prostu złamaniem regulaminu i kiepską zagrywką.

Kara jest słuszna, a rady, które wystosowałeś są mi naprawdę zbędnę. Niemniej jednak, dziękuję.

 

Grenade i Bydlak16 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, amerikano napisał:

Ty jesteś zaskoczony, że ktoś w takiej okolicy, która jest okupywana przez gang uliczny, proponuje ci narkotyki.

Każdej osobie i po tym jak zada pytanie?
image.png.8731b6aefbfb7efb4b763bc98b20ca9f.png

1 godzinę temu, amerikano napisał:

To ja poczułem się jakbym miał do czynienia z kimś, kto nie grzeszy poziomiem, po tym, gdy w odpowiedzi na informację o okolicy, w której się znajdujesz, dostałem "cieszy mnie to" i "spytałam się o coś". 

A ja nie dostałem żadnej odpowiedzi na to image.png.9df1bebd44bac2a385484d4096b28efa.png. Po prostu nie zareagowałeś na to. Po prostu zignorowałeś to. Po drugie to była odpowiedź sarkastyczna 🙂

1 godzinę temu, amerikano napisał:

Odbiegając już od tej postawy (bo przestępczość jest niższa xD), 

A nie jest? Udowodniłem ci to nagraniem, naoglądałeś się filmów o gangach ulicznych z lat 70-90 i grasz na podstawie tych filmów co jest większym błędem. 

1 godzinę temu, amerikano napisał:

postaci, które tam grają mogą potraktować to jako disrespect

Co mogą potraktować jako disrespect? To że zapytałem się ciebie coś IC i po prostu wróciłem do tego? 

1 godzinę temu, amerikano napisał:

moim celem nie było okradanie cię, robienie ci krzywdy przy ulicy.

image.png.05633c6867fed064717bc1b93cb2b0bf.png
Przeczytaj to jeszcze raz 🙂

Kiepska to była twoja gra, po drugie rewolwer w gangu ulicznym(LA)?  Co to dziki zachód, kowboje?
Tak, wolałem odjechać niż grać takie coś. 

1 godzinę temu, amerikano napisał:

wolałeś pisać swoje mądrości na /b i odjechać z miejsca zdarzenia, co jest po prostu złamaniem regulaminu i kiepską zagrywką.

Edytowane przez KacperDeliver

 

684184132_LAFDGIf.gif.609836ebde831c4de6671b86c3278ce6.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Każdej osobie i po tym jak zada pytanie?
image.png.8731b6aefbfb7efb4b763bc98b20ca9f.png

tak, gangsterzy mają w piździe kim jesteś jak  mogą zarobić na tym pitos.

Cytat

A ja nie dostałem żadnej odpowiedzi na to image.png.9df1bebd44bac2a385484d4096b28efa.png. Po prostu nie zareagowałeś na to. Po prostu zignorowałeś to. Po drugie to była odpowiedź sarkastyczna 🙂

Ma prawo mieć Cię w dupie i nie odpowiadać na twoje konkretne pytania jeżeli nie ucieka tym od rozgrywki, on nie uciekł tylko grał dalej, a Ty za arogancję miałeś dostać nauczkę.

Cytat

A nie jest? Udowodniłem ci to nagraniem, naoglądałeś się filmów o gangach ulicznych z lat 70-90 i grasz na podstawie tych filmów co jest większym błędem. 

ten film wiele nie przedstawia szanowna firewaifu-san

Cytat

Co mogą potraktować jako disrespect? To że zapytałem się ciebie coś IC i po prostu wróciłem do tego? 

twój sarkazm mógł zostać potraktowany jako disrespect

Cytat

image.png.05633c6867fed064717bc1b93cb2b0bf.png
Przeczytaj to jeszcze raz 🙂

Kiepska to była twoja gra, po drugie rewolwer w gangu ulicznym(LA)?  Co to dziki zachód, kowboje?
Tak, wolałem odjechać niż grać takie coś. 

to była zapowiedź najnowszej aktualizacji, przenosimy się na red dead redemption 2, niedługo będzie antkieta czy centrum w Valentine czy w Blackwater

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin