Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Peter Butler] mlodyskaza


drabiniarz18

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/4115-balonowy/

Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/5444-mlodyskaza/

Powód składania skargi: Utrudnianie przebiegu akcji, wcielanie w życie rzeczy, które powinny mieć następstwo na czacie narracyjnym.

Wyjaśnienie sprawy: Odgrywamy sobie wszystko ładnie, że chce mi sprzedać narkotyki - ja wyrażam chęć i namawiam go do wjechania z zaułek. Oczywiście przy transakcji jak odkłada mi na kolana narkotyki, przystawiam mu spluwę do głowy po czym chłopak zaczyna swój teatr. Najpierw mówię mu żeby wysiadł z fury cały czas celując mu do głowy, chłop wysiadł bez napisania żadnych komend narracyjnych - następnie ja chciałem się przesiąść na miejsce kierowcy żeby odjechać autem z jego dragami. Oto co usłyszałem potem: spierdoliłem z fury z kluczykami i tyle, najpierw mówię że leżą dragi to mi powiedział że miał je na gaciach, jak jednak ogarnął że to średnio możliwe bo padło /me położył je na kolanach Aslama (mojej postaci) to zaczął mówić że się zatrzasnęły w aucie. I sęk w tym, że gość ze spluwą przy skroni, bez poparcia żadnej komendy narracyjnej, wybiega mi z fury i tłumaczy, że podczas tego ZGASIŁ SILNIK, WYJĄŁ KLUCZYKI I ZAMKNĄŁ AUTO. Bo po chęci zmiany miejsca na kierowcę nie mogłem wejść do fury bo dał /v z. Na końcu po moim koniecznym użycia wytrycha, gdyż gość nie chciał otworzyć auta to zamiast dać mi narkotyki to mówi, że zostawi je w ustalonym miejscu (XD) i chciał mnie powinąć na dwie piguły - to oczywiście na marginesie, bo nie chodzi o jakieś mierne dwie pixy tylko o fakt, że chłopak miał ewidentnie problem. Plus mówi, że ma papiery na ataki paniki, co myślę że nie zwalnia go z tego, że podczas gdy jest szansa śmierci to gasi silnik, zabiera kluczyki i zamyka furę. Nie oczekuję jakieś kary dla ziomka, tylko napisałem ten post, żeby może ktoś z ekipy mu uzmysłowił powagę sytuacji. Itemy to była drugorzędna rzecz, tylko cała akcja rozegrana z kradzieżą fury bo na tym mi zależało.

Edytowane przez balonowy
tenge, kerszer, studnia i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mlodyskaza napisał:

Ale po co zgłaszasz mnie jak było wyjaśnione wszystko? Oddałem ci to i wszystko było wyjaśnione, a ty teraz tu płaczesz xD Skoro miałeś zamiar mnie zgłosić, to po co ja ci to oddałem? 

nie mam zamiaru sie z toba klocic ziomus i nie mialem zamiaru, napisalem wyraznie ze nie oczekuje zadnej kary tylko zebys zrozumial swoja gierke wiec co ty mi tu wyjezdzasz z jakims placzem. masz racje po co oddawac itemy i auto skoro bedzie interwencja adminow, a wez sie czlowieku za poradniki i nie skacz

z reszta zglaszam cie za twoja gowno gierke bo dopiero w polowie sie ogarnales i to nie ze wszystkim bo tryb gladiatora se wlaczyles w gierce

Edytowane przez balonowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z tematem i logami przywoływanej akcji, a także patrząc na to, że dobra materialne zostały oddane (i sama w sobie akcja skończyła się pozytywnym finałem), skarga trafia do rozpatrzonych. Względem użytkownika zostaną wyciągnięte konsekwencje w postaci zwrócenia mu uwagi na kreowaną postać i wczuwanie się w odgrywanie jej emocji, aby uniknąć na przyszłość podobnych sytuacji. 

mishlensi i drabiniarz18 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin