Skocz do zawartości

Update 1.51

Wersja skryptu 1.51 już dostępna! Nowe ciuchy, autopilot, wyścigi!
Zobacz to

[CCW] Ethan Jason


Polecane posty

Imię i nazwisko: Ethan Jason

Numer telefonu: 162-024

Screen spod całego /stats:

Spoiler

1.PNG
2.PNG
3.PNG


Dodatkowe informacje(np. po co jest Wam potrzebna ta broń, czy wcześniej Wasza postać została zaatakowana lub jej grożono, wszelkie informacje mogące nas dodatkowo przekonać :
Jestem CEO grupy medialnej Weazel News, wniosek składany jest z powodu zwiększonej przestępczości w mieście a w branży w jakiej pracuje, często jestem świadkiem różnego rodzaju napaści na ludzi, sam również często byłem osobą która wezwała pomoc pod 911. Nie posiadamy ochroniarzy, więc potrzebuję dodatkowej ochrony w postaci broni palnej, do wykorzystania tylko w przypadku zagrożenia życia. Można również zauważyć, że posiadam CCW z miasta Vice City w którym mieszkałem przez parę lat, oraz to że w Los Santos posiadałem już CCW lecz ona wygasła gdyż nie odnawiałem ją w ciągu 120 dni. 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝