Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga, Deptak] lan Callaway, Raja Salib, Araya Ren


Armenian Power

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Peru napisał:

Jak ratownik zaczyna wytykać 5 chłopom że to Oni mu to zrobili, to czego oczekujesz? XD

W którym momencie moja postać Was oskarżyła? Nie wskazała nikogo, kto za tym stał. Wspomniał tylko, że nie wygląda to na rane od upadku na głowe wiertarki. Poprosił o ustalenie tego, co się stało. 
Ale wróćmy do początku.. Gdzie jest MG? Bo dalej go nie widzę.

pelson_c lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy próbowaliscie coś wmówić NAM na podstawie waszych domysłów OOC. Ten WARSZTAT jest prowadzony przez nas, a poszkodowany to pracownik. Ty weź sobie na swój rozum, że wypadki w pracy się zdarzają, na całym świecie codziennie. Wy wpadliście od buta na pomysł, bez żadnych dowodów, bez niczego, że to MY. Bo mamy rosyjskie nazwiskie nad głowami i huj, tak to wyglądało. Zamiast pociągnąć wątek IC, powęszyć - zrobić wywiad, przesłuchania(szczególnie przesłuchać poszkodowanego). Nie mieliście prawa czuć się zagrożeni, nikt nie krzyczał, nikt nie wykonywał chaotycznych ruchów. Wy sami sobie IC przeszkadzaliście w pracy zajmując czas na osoby obok, które w tym warsztacie przebywają. Patrząc logicznie zamiast poświecić 100% poszkodowanemu, te swoje 30% skupienia przekładaliście na nas.

Peru lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, deptak napisał:

Patrząc logicznie zamiast poświecić 100% poszkodowanemu, te swoje 30% skupienia przekładaliście na nas.

No i tutaj się mylisz, byczku. Jeżeli przyjeżdżamy na miejsce, gdzie nie ma PD, to jak mamy skupić się na własnym bezpieczeństwie? Właśnie przyjechaliśmy do 5ciorga typów, którzy się odgrażają.. I Ty myślisz, że przyjdziemy, zabierzemy i pojedziemy? No fookin łej. Kolejna sprawa.. Na żadnym Twoim ssie nie widać, jak oni Was.. OBARCZAJĄ. Nie widać słowa baseball. Nie widać żadnego OOC.. Tylko czysta gra IC.

Sorry, ale.. Nie. Porygon już napisał.. Że poszkodowany napisał to dużo później, niż akcja na screenach. 

Edytowane przez Pelson_C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Araya z tej strony, to moja postać wezwała pd.

Zaczynając od rzekomej próby udupienia i MG. Człowieku, nawet Cie nie znam, pojęcia nie mam co gracie w tym warsztacie.

Podsumuję jak to wyglądało z perspektywy mojej postaci:
Dostajemy zgłoszenie o napadzie padaczki, wjeżdżamy i wchodzimy na górę po schodach. Stopi pięciu chłopa nad nieprzytomnym i jeden mówi ze spadł ze schodów, a drugi ze dostał wiertarką w głowę. No na pewno go przenieśli na górę schodów żeby i tak go położyć na ziemi, nic a nic nie podejrzane. 
Sytuacja zaczęła nieco eskalować, widać na screenach. Tylu facetów na dwie kobiety i jednego ratownika chudzielca. Akurat moje postać pojechała na wezwanie jako osoba dodatkowa, zazwyczaj jeżdzą dwie. Pozostała dwójka była zajeta poszkodowanym, to moja postać zeszła na dół pod pretekstem przestawienia karetki, wyszła na zewnątrz i wezwała PD prosząc o wsparcie bo nie czują się bezpiecznie, tyle. Nikt tu rannego nie zostawił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, uwierz, że nawet nie zwróciłem uwagi na nicki, dla mnie by mógł być nawet Giovanni Paolo Secondo i bym nie zwrócił uwagi bo skupiam uwagę na grze IC a nie na nickach. Po prostu jednemu z naszych zapaliła się lampka przez te wasze dziwne tłumaczenia, wezwał PD i tyle. Spójrz na to, że ratownicy widują dziesiątki jak nie setki wypadków w pracy, a ten był dość nietypowy jak cała ta sytuacja. W grze też zdarzają się sytuacje typowe, które gramy codziennie i nietypowe. No chłop spadł ze schodów bo dostał wiertarką w głowę, którą trzymacie pewnie pod sufitem, krzyczycie od wejścia że może mieć uszkodzony kręgosłup więc wnieśliście go na górę, nie bez powodu poszedłem po KEDa. I co, płaczecie teraz bo wam teca zabrało złe PD?

Edytowane przez Porygon
pelson_c lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin