Skocz do zawartości

Update 1.51

Wersja skryptu 1.51 już dostępna! Nowe ciuchy, autopilot, wyścigi!
Zobacz to

[Skarga, Deptak] lan Callaway, Raja Salib, Araya Ren

Polecane posty

Araya z tej strony, to moja postać wezwała pd.

Zaczynając od rzekomej próby udupienia i MG. Człowieku, nawet Cie nie znam, pojęcia nie mam co gracie w tym warsztacie.

Podsumuję jak to wyglądało z perspektywy mojej postaci:
Dostajemy zgłoszenie o napadzie padaczki, wjeżdżamy i wchodzimy na górę po schodach. Stopi pięciu chłopa nad nieprzytomnym i jeden mówi ze spadł ze schodów, a drugi ze dostał wiertarką w głowę. No na pewno go przenieśli na górę schodów żeby i tak go położyć na ziemi, nic a nic nie podejrzane. 
Sytuacja zaczęła nieco eskalować, widać na screenach. Tylu facetów na dwie kobiety i jednego ratownika chudzielca. Akurat moje postać pojechała na wezwanie jako osoba dodatkowa, zazwyczaj jeżdzą dwie. Pozostała dwójka była zajeta poszkodowanym, to moja postać zeszła na dół pod pretekstem przestawienia karetki, wyszła na zewnątrz i wezwała PD prosząc o wsparcie bo nie czują się bezpiecznie, tyle. Nikt tu rannego nie zostawił.

Człowieku, uwierz, że nawet nie zwróciłem uwagi na nicki, dla mnie by mógł być nawet Giovanni Paolo Secondo i bym nie zwrócił uwagi bo skupiam uwagę na grze IC a nie na nickach. Po prostu jednemu z naszych zapaliła się lampka przez te wasze dziwne tłumaczenia, wezwał PD i tyle. Spójrz na to, że ratownicy widują dziesiątki jak nie setki wypadków w pracy, a ten był dość nietypowy jak cała ta sytuacja. W grze też zdarzają się sytuacje typowe, które gramy codziennie i nietypowe. No chłop spadł ze schodów bo dostał wiertarką w głowę, którą trzymacie pewnie pod sufitem, krzyczycie od wejścia że może mieć uszkodzony kręgosłup więc wnieśliście go na górę, nie bez powodu poszedłem po KEDa. I co, płaczecie teraz bo wam teca zabrało złe PD?

Edytowano przez Porygon
Pelson_C lubi to
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝