Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Forum/Dalton] Kartku


Fallen123

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Link do Twojego konta globalnego:[/b] https://forum.v-rp.pl/profile/51-kartku/
[b]Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.)[/b] Ban
[b]Powód nałożenia kary:[/b] Liczne prowokacje do rozlewu gównoburzy, podejście gówniarza, podjudzanie wraz ze stawianiem administratorów serwisu w złym świetle. Zadeklarowanie swojej niechęci do gry.
[b]Członek ekipy nakładający karę:[/b] Dalton
[b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] Udało mi się wyświetlić powód nadania kary który wcześniej mi znikał, dlatego po poprzedniej odrzuconej bez najmniejszego poparcia dowodami mojej winy apelacji, piszę ponownie i wypowiem się na temat każdego punktu nt. nadanej mi kary.
1. Liczne prowokacje do rozlewu gównoburzy.
- Wiem że kiedy serwer się wali ciężko słuchać racjonalnych argumentów i opinii co warto by było zmienić aby było lepiej, jednak przy ekipie LSVRP/Vibe zawsze był problem z odróżnieniem hejtu a opinii.
2. Podejście gówniarza
- Nie rozumiem tego punktu. Dodawanie do powodu już czegoś na siłę. Nie jestem typem osoby która porusza jakiś temat na siłę, zawsze mam ku temu powody.
3. Podjudzanie wraz ze stawianiem administratorów serwisu w złym świetle.
- Nie było żadnego podjudzania, był to czas kiedy z czerwonymi nie miałem żadnych spin, a jedynie z Daltonem który nadał karę. Nie wiem jak miałem stawiać w złym świetle coś, co ewidentnie rzucało się w oczy
jako serwer który nie jest zbyt obiecujący. Kolejny punkt nadany na siłę, bo takich sytuacji sobie nie przypominam, a w momencie nadania mi kary jedyna osoba z którą miałem spory to był Dalton.
4. Zadeklarowanie swojej niechęci do gry.
- Prawda, zadeklarowałem wówczas niechęć do gry na projekcie który na tamten okres nie był w stanie graczowi zaoferować niczego prócz kilku ssów ze skryptu i ciągłych braków jakichkolwiek wieści nt. postępu w tworzeniu.

Pewnie moją apelację sprawdzi Tarcza, i proszę tym razem o jakiekolwiek argumenty odrzucenia czy dowody, bo krótkie odpisanie typu "Nikt nie zasługuje na hejt" nie jest argumentem czy dowodem.
Pozderki ponownie.
//edit mogłem jutro apelować, minąłby okrągły rok xdd

Edytowane przez Fallen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin