Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Dwayne Champton] Dwayne Champton


DnS

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/1603-dns/
Link do konta oskarżonego: Nie znam nicku OOC, więc podaję nickname IC.
Powód składania skargi: Ucieczka od gry In Charakter poprzez przedłużanie akcji na swoją korzyść, niezastosowanie się do regulaminu serwera i /q podczas akcji RP.
Wyjaśnienie sprawy: Sytuacja była bardzo krótka. Podjeżdżam pod swój clubhouse mongołów na Vespucci, leży w/w gracz z BW. Jako, że jego postać
ostatnio próbowała ukartować moją drogą IC, nadeszła świetna okazja by się temu odwdzięczyć. Przeszukałem go, a kwestię następną - czyli oddanie broni, narkotyków
pozostawił ON SOBIE SAM w swojej kwestii, jak najlepiej zrobić - aby ich nie oddać. Sprawa na załączonym obrazku. Wstał po BW, jak gdyby nigdy nic i zaczął uciekać, 
bez chęci wyrzucenia przedmiotów oraz stosownego zachowania się w danej sytuacji; więc poczęstowałem go kolejnym BW (uwaga, wcześniejsze nie było ode mnie), aby
odegrał akcję do końca tak, jak to należało zrobić na samym początku, skończywszy na tym co jest pokazane na czacie OOC /b, po czym wcisnął /q. 
Dowody: 

dsadsasdads.png

sdadsasd2.png

P8ToJa, mashoot, tru i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin