Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sebastrzyn]


viver

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5839-panowie-ale-nastuk-jest/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Hugo Popov

Rodzaj kary: 

Zero strachu przed bronią, rozstrzelanie drugiej osoby w momencie gdy do ciebie celuje. To nie była "dynamiczna akcja"(120 minut)

Członek ekipy nakładający karę: Sebastrzyn

Wyjaśnienie sytuacji: Sprawa wygląda tak. Podjeźdzam pod Atom Burger, gdzie członkowie mojej organizacji głównie przesiadują. widze oponenta, który handluje towarem niedaleko w zaulku. Wyciagam telefon i dzwonie, po dluzszej chwili wbijam na zaulek. Zauwazam jak koleś wyciąga glocka, ja wyciagam teca i finalnie oponent dostaje bw. Tutaj się płacz, koleś mówi, że do mnie celował, nie odgrywałem strachu przed bronią (???). Na końcu sam developer daje mi dwugodzinnego jaila z powodu wymienionego wyżej. Rozumiem, że developerzy są potrzebni, ale nie powinni pełnić takich funkcji. Koleś konkretnie nie wie co się dzieje, sypnie nieadekwatne kary i nawet nie tej osobie co potrzeba. Po całej sytuacji oponent dostal unbw i dalej sobie handlował towcem w najlepsze.

Ewentualne screeny/świadkowie:

 

 

unknown.png

 

Edytowane przez panowie ale nastuk jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą co tu dużo mówić. Mieliśmy tyle samo czasu na reakcje i to on dostał bw. Na ssach nie ma żadnego odgrywania przez niego celowania. Zobaczył mnie to wyciągnął gnata, ja zrobiłem tyle samo i dostał bw. Rozumiem, gdyby celował do mnie z pietnaście sekund, a ja bym nie miał w dłoni niczego do obrony, ani nie miałbym jak złapać za gnata bo by mnie zastrzelił. Tu ewidentnie podziało się to wszystko szybko, nie było czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami przyznaliście, że był wcelowany, a ty określiłeś to mianem akcji dynamicznej. Podsłuchał jak gadałeś przez telefon i wiedział, że będziesz się na niego polował, więc przygotował się wcześniej. Właśnie z tego powodu konsultowałem tę karę z opiekunem przestępczych. Dodatkowo według regulaminu można apelować tylko od AJ dłuższych niż 120 minut. Ewentualnie możemy pomyśleć o wróceniu do tej akcji, bo gracz, który wzywał do akcji na koniec stwierdził, że chciałby to w sumie dograć, choć pierwotnie zawołał mnie z innego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zdejmiecie mi tego jaila to po prostu odrzucućcie apelacje. Ja ta karę uważam za niesłuszną. Co to znaczy sami przyznaliscie? Nie bierz jednej strony jako tej drugiej. Widzę, że jest tutaj stronniczość i tyle. Skoro chłop twierdzi ze mierzył do mnie dłuższy czas to gdzie krótki tekst, me, cokolwiek? Nie widać nic na ssie. Możesz być z siebie dumny chłopie, bo wziąłeś jedna perspektywę i miałeś kompletnie w dupie moje zdanie, no bo przecież on napisał report. Jak widzę, że koleś dopiero wyciąga broń to podejmuje się tego samego w swojej samoobrony. Chłop zanim wycelowal to już dawno leżał z bw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin