Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sebek] rogolowsky


RealTurkishThugツ

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Todd Monroe

Rodzaj kary: FCK

Powód nałożenia kary: Nieznany.

Członek ekipy nakładający karę: Sebek.

Wyjaśnienie sytuacji: Wczorajszego wieczoru (13.06) na stacji benzynowej moja postać i Keenan Young zostały zaczepione przez postacie z 92 Pueblo Bishop, które wykazały się niesamowitym roleplejowym sznytem i grali 100 raz wydzieranie mord w naszą stronę w stylu "Suwooop" "92 w tej dziwce" i inne prowokacyjne teksty, w tym też takie personalnie do nas. Keenan Young odpowiedzial do jednego z nich żeby zamknal ryj, oni w nas wbiegli i jako, że mieli przewagę liczebną to zaczęliśmy strzelać, aby uniknąć ciężkiego pobicia z ich strony. Wynikła strzelanina itd. mniejsza z tym. Opisując tą sytuację tylko dążę do tego, żeby postawić sprawę jasno, że gracze 92 Pueblo Bishop grają totalnie prowokujący syf i to oni rozpoczęli konflikt z nami (Rollin 40s). Na następny dzień moja postać postanawia ruszyć ten temat i uderzyła do grubych ryb z Forties opowiedzieć o sytuacji i poprosić o pomoc w zrewanżowaniu się na oprawcach. Zagraliśmy sobie elegancko akcje i wyruszyliśmy w stronę bishopów, gdzie było ich 4 i tak samo nas było 4, więc nie mieli żadnej przewagi. Jeszcze specjalnie przejechaliśmy 2 razy, aby upewnić się, że stoją tam gracze zamieszani we wczorajszy incydent, a nie jacyś randomowi ludzie. Koleżka z organizacji Shamond Barco zatrzymał się po tym jak wyszeptałem, że stoi tam jeden z moich oprawców i odegrał coś na zasadzie /k Nastepnym razem uwazaj z kim zaczynasz starcie, czarnuchu! I chcial wysiasc i przycelować do niego ze strzelby, aby kontynuować grę czyli poniżyć ich, albo zabić w wypadku, gdyby chcieli się bronić. I tu jest kolejna sprawa taka, że nawet nie zdążyliśmy nic zagrać, a oni wyciągneli już klamki i jako 1 zaczęli do nas strzelać. Druga sprawa jest taka, że czemu oni wszyscy padli, a tylko ja otrzymując BW dostałem FCK, pomimo tego, że cała akcja była uargumentowana i zagraliśmy mega w porządku wobec nich. Bo mogliśmy sztywno wysiąść bez żadnego wejścia w dialog na In Character i ich wybić, zanim zdążą w ogóle kamerke obrócić. Dla mnie to jest żenada, że w ogóle ta zasada z FCK na rdzennym figuruje i jest tak niejasno skonstruowana, że pod nią są 3 podpunkty, które muszą być spełnione, a finalnie w moim przypadku, ani 1 nie został spełniony. Kolejny raz dajecie protekcje zjebom, którzy prowokują do wojen, a jak przyjedzie ktoś do nich wyciągnąć konsekwencje z głupich czynów to jeszcze wpierdalacie FCK najmniej odpowiednim osobom bez żadnego rozeznania, jaki był powód itd.
 

Ewentualne screeny/świadkowie: https://imgur.com/XvWwXtb 

Edytowane przez rogolowsky
kapi, doc, pakil i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

przeciez to jest do chuja niepodobne, zeby gamemaster rozdawał FCK w taki sposob. gosc sobie specuje randomowa akcje, nie ma pojecia co sie dzieje w ogole, pada 4 gości, od nas pada 1 i ich zostawia bez draśnięcia, a naszemu gościowi wjebał blokade w ulamek sekundy xD "o akurat widzialem to zabralem cie na druga strone"

ile mozna pisac i tlumaczyc, ze blokowanie postaci powinno byc decyzja gracza, kiedy swoja postac chce usmiercic - a jesli komus zalezy konkretnie i ma powody, aby taką postać komuś zabić to ma od tego tickety FCK, a nie ze ja gram In Character, robie rewanz i zabijam wszystkich gości jacy są i ktoś wbiegnie od pleców mi zajebie kulke z 9mm i sebek gamemaster od siedmiu bolesci zostawia mnie z FCK bo "akurat widzial". juz pomijajac fakt, ze mialem 2000 identycznych sytuacji zza czasów mojego Playboys i co pisałem do sebka zeby nadal komus blokade to wykrecal sie, ze komus minelo bw i juz nie moze, albo ze my wszyscy padlismy, a ktos odegral ze kogos zabiera xD zenada

post napisany na wyjebaniu bo klade sie juz spac i pisze na grubym wkurwie przez to ze nadal takie buractwo na serwerze wystepuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebek napisał:

Buractwo to ja właśnie wyrwałem na dziesięć dni. A Twoją apelację, rogalu, rozpatrzę jutro.

mozesz sebek wyjasnic w jaki sposob josek "niewlasciwie" sie zachowal ze go zbanowales az na 10 dni po tym jak skrytykowal twoj kolejny durny ruch? oprocz tego ze uzyl dwa czy trzy razy kurwa jako przecinka to nie widze tam zadnego wyzwiska w twoim kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duerte LoKo

Pojebałeś fakty ziomek. To wy zaczęliście do nas coś pierdolić, podczas gdy to my graliśmy swoje. Robiliśmy typowy representin, nagle wy wbijacie i zaczynacie prowokować mówiąc coś w stylu "nie drzyj mordy", "zjeb".  Na początku mieliśmy w was totalnie wyjebane ziomek, nie interesowaliście nas w ogóle - mogliście sobie wyjść z tego sklepu normalnie bez żadnych zaczepek z naszej strony, ale wy musieliście dodać swoje 5 groszy na czacie IC, mimo że was nie zaczepialiśmy, bo graliśmy swoje. Postanowiliśmy wejść z wami w interakcję, która zakończyła się na OOC poprzez wyzwiska z waszej strony w naszą stronę. Chcieliśmy to zakończyć bójką, bo naszym postaciom nie spodobała się wasza gadka, więc zaatakowaliśmy was, na co wy odpowiedzieliście pistoletami. Gdy dostaliście bw, wtedy zaczął się płacz na ooc i wyzwiska w naszą stronę. Nauczcie się w końcu grać na swoją niekorzyść, nauczcie się w końcu przegrywać ludzie. 

Wasza gra to jest dno, śmieszy mnie w ogóle fakt, że wy uważacie się za jakichś kurwa bogów roleplay, podczas gdy fakty są inne. Jeżeli ktoś przegra to już jest OK, ale jeżeli wy dostaniecie na pizdę to już wielki płacz. Robiłem wczoraj z tego screeny i bardzo chętnie pokażę sebkowi jakimi to jesteście kurwa płaczkami nie potrafiącymi w ogóle grać. Śmiechłem gdy zobaczyłem, że dostałeś FCK i bardzo dobrze - należało ci się. Po dzisiejszej akcji nie wiem czy w ogóle będę chciał z wami wchodzić w interakcję, bo wiem, że to się skończy na płaczu ooc tak samo jak było ze school yard crips. Dostawali na pizdę to się spłakali, tak samo będzie z wami. W ogóle to śmieszny był ten wasz podjazd dzisiaj, bo ziomeczek dostał na pizdę na stacji bernzynowej to trzeba od razu rozjebać wszystkich na sekcji dla zasady, żeby pokazać jakim to się jest poteżnym gangsterem, co nie? Nie pogodziliście się z przegraną i dupka was piecze, hahahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego historie czyichś postaci są zakańczane z randomowych pobudek "bo akurat przelatywałem i zobaczyłem, że ktoś leży"? xD Przecież to absurdalne, żeby czyjaś postać kreowana x miesiecy zostala wyjebana z takim powodem i jest to nic innego jak bezpodstawne ukaranie gracza. W jaki sposób na serwerze chcecie mieć barwne, kreowane setki godzin postacie skoro wypierdalacie randomowo komus postac bez powodu ze zwykłego kaprysu. Mi jakby ktos zajebal postac bez powodu "bo akurat przelatywal" to bym sie wkurwil i stracil jakiekolwiek chęci do gry.

Jeszcze zabawniejsze jest to, że chcecie wprowadzić PK na serwerze odstawiając jednocześnie takie akcje. Co za różnica w takim razie czy ja strace postac bo cos odjebie i dostane blokade postaci, jak moge jednoczesnie po prostu sie wyjebac od randomowej kuli i mi akurat jakis gm przyleci wklepac randomowe fck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Duerte LoKo napisał:

Pojebałeś fakty ziomek. To wy zaczęliście do nas coś pierdolić, podczas gdy to my graliśmy swoje. Robiliśmy typowy representin, nagle wy wbijacie i zaczynacie prowokować mówiąc coś w stylu "nie drzyj mordy", "zjeb".  Na początku mieliśmy w was totalnie wyjebane ziomek, nie interesowaliście nas w ogóle - mogliście sobie wyjść z tego sklepu normalnie bez żadnych zaczepek z naszej strony, ale wy musieliście dodać swoje 5 groszy na czacie IC, mimo że was nie zaczepialiśmy, bo graliśmy swoje. Postanowiliśmy wejść z wami w interakcję, która zakończyła się na OOC poprzez wyzwiska z waszej strony w naszą stronę. Chcieliśmy to zakończyć bójką, bo naszym postaciom nie spodobała się wasza gadka, więc zaatakowaliśmy was, na co wy odpowiedzieliście pistoletami. Gdy dostaliście bw, wtedy zaczął się płacz na ooc i wyzwiska w naszą stronę. Nauczcie się w końcu grać na swoją niekorzyść, nauczcie się w końcu przegrywać ludzie. 

Wasza gra to jest dno, śmieszy mnie w ogóle fakt, że wy uważacie się za jakichś kurwa bogów roleplay, podczas gdy fakty są inne. Jeżeli ktoś przegra to już jest OK, ale jeżeli wy dostaniecie na pizdę to już wielki płacz. Robiłem wczoraj z tego screeny i bardzo chętnie pokażę sebkowi jakimi to jesteście kurwa płaczkami nie potrafiącymi w ogóle grać. Śmiechłem gdy zobaczyłem, że dostałeś FCK i bardzo dobrze - należało ci się. Po dzisiejszej akcji nie wiem czy w ogóle będę chciał z wami wchodzić w interakcję, bo wiem, że to się skończy na płaczu ooc tak samo jak było ze school yard crips. Dostawali na pizdę to się spłakali, tak samo będzie z wami. W ogóle to śmieszny był ten wasz podjazd dzisiaj, bo ziomeczek dostał na pizdę na stacji bernzynowej to trzeba od razu rozjebać wszystkich na sekcji dla zasady, żeby pokazać jakim to się jest poteżnym gangsterem, co nie? Nie pogodziliście się z przegraną i dupka was piecze, hahahaha.

spk 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady opisane w regulaminie organizacji przestępczych są proste. Decyzja o FCK była podjęta w oparciu o jedną z trzech przesłanek. Mistrz Gry może uśmiercić Twoją postać w dowolnym momencie, a przykłady, które wypisaliśmy w regulaminie są po prostu pewnego rodzaju ostrzeżeniami i elementem ryzyka przy ofensywnej grze.

Twoja postać nie żyje, niezależnie od opinii Twojej czy Twoich kolegów, którzy są pierwsi do wnioskowania o FCK w takich sytuacjach i pierwsi do krytykowania zasad, gdy to Waszej stronie powinie się noga.

Sebastian. lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin